امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مخالفت فراکسیون زنان مجلس با حضور بانوان در ورزشگاه ها

Sad 
کار زن بچه دار شدن و تربیت فرزند و شوهرداری است نه دیدن مسابقه والیبال

پیشتر شهیندخت مولاوردی، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان، روز 26 خرداد گفته بود که به دستور حسن روحانی قرار شده تا گفتگوهایی با محمود گودرزی، وزیر ورزش، در مورد مسئله حضور زنان در سالن مسابقات والیبال صورت بگیرد.

[b]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام نو ، گروه سیاسی-
اصرار زنان برای دیدن مسابقات والیبال تیم ملی در ورزشگاه به حاشیه های جدید در بازی مقابل ایتالیا کشیده شد، حاشیه هایی که در شبکه های اجتماعی بازتاب های فراوانی داشته است؛ اما در این میان اکثریت اعضای فراکسیون زنان مجلس اعتقادی به حضور بانوان در ورزشگاه ندارند و حتی فراتر از آن، این بحث را بهره برداری سیاسی علیه نظام می خوانند.
[/b]
به گزارش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام نو ، از جمله حاشیه های دیروز برخورد نیروی انتظامی با برخی از زنان متقاضی حضور در ورزشگاه. حاشیه دیگر هم این بود که تعدادی از خانم‌های خبرنگار که آی‌دی کارت فدراسیون والیبال را هم گرفته بودند، ابتدا وارد سالن شدند و پس از دقایقی مسئولان نیروی انتظامی آن‌ها را به بیرون از ورزشگاه هدایت کردند. مسئولان نیروی انتظامی به این خبرنگاران گفتند که فقط خانم‌هایی که از عوامل اجرایی مسابقه هستند حق حضور در سالن را دارند.

این در حالی است که در حاشیه بازی تیم ملی والیبال ایران با برزیل گزارش شد برخی از زنان هوادار تیم ملی با پوشیدن پیراهن های تیم برزیل و با ایجاد این تصویر که از هواداران رقیب هستند توانستند وارد ورزشگاه شوند. این همه در حالی است که شهیندخت مولاوردی، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان، روز ۲۶ خرداد گفته بود که به دستور حسن روحانی قرار شده تا گفتگوهایی با محمود گودرزی، وزیر ورزش، در مورد مسئله حضور زنان در سالن مسابقات والیبال صورت بگیرد.
ممانعت از ورود زنان به ورزشگاه آزادی تهران در مجلس شورای اسلامی نیز واکنش‌هایی را به همراه داشت. سخنگوی هیئت رئیسه مجلس به خبرگزاری خانه ملت گفت که «مخالفت کلی برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها وجود ندارد، بلکه تنها باید شرایط آن را مهیا کرد». در همین حال کمال الدین پیر موذن نیز در جلسه علنی روز یکشنبه هفته گذشته علنا به موضوع جلوگیری از ورود زنان به ورزشگاه اعتراض کرد و آن را از حقوق مسلم زنان ایرانی دانست. با این همه دبیر فدراسیون والیبال پیش از این گفته بود که «بهتر است خانم در خانه بنشینند و برای تیم‌شان دعا کنند».
در این شرایط ۶ نفر از اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام نو نظر خود را درباره اتفاقات حاشیه ای دیدار تیم های والیبال ایران و ایتالیا بیان کردند. سوال دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام نو از این ۶ نفر درباره اخبار منتشر شده از برخورد نیروی انتظامی با برخی از زنان حاضر در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی و همچنین نظر آنها درباره تسهیل ورود زنان به ورزشگاه هاست.

منبع: پایگاه خبری تحلیلیدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام نو

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودمــــــــ وقتیــــــ اینو شنیدمــــــــ خیلی ناراحتـــــــ شدمــــــــ نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟SadSad
مخالفت فراکسیون زنان مجلس با حضور بانوان در ورزشگاه ها 1

پاسخ
 سپاس شده توسط ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، دلی جووووووووووون ، | NEON DEMON | ، spent † ، Hitchcock
آگهی
فک کنم جاش توی انجمن زیر باشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20
پاسخ
Wink 
(23-06-2014، 18:46)P.O.O.R.Y.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک کنم جاش توی انجمن زیر باشه
http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20
ببخشیدا میشه منتقلشــــــــ کنیــــــــBig GrinBig Grin

پاسخ
 سپاس شده توسط دلی جووووووووووون
نههههههههههه من میخواممممممممم برمممممممم ورزشگاهcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط *★ஜعشق آتشینஜ★*
موردشورشونو ببرن

پاسخ
الان من چی کنم ک عاشق والیبالم و دیدن مسابقات از نزدیک برام ارزو شده ها؟چرا باید ب خاطر این قانونای مسخره نریم ورزشگاه؟چرا ماشین های ون پلیس باید زنارو بگیرن؟ورزشگاهی ک خانوما در اون حضور ندارند لایق نام ازادی نیس
پاسخ
آگهی
(25-06-2014، 17:00)سارا 76 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان من چی کنم ک عاشق والیبالم و دیدن مسابقات از نزدیک برام ارزو شده ها؟چرا باید ب خاطر این قانونای مسخره نریم ورزشگاه؟چرا ماشین های ون پلیس باید زنارو بگیرن؟ورزشگاهی ک خانوما در اون حضور ندارند لایق نام ازادی نیس
بدبختی اینه که قانونی وجود نداره تو این زمینه. اگه قانونش بود و راه نمیدادن باز میفهمیدیم چرا راه نمیدن الان که قانونش نیست و راه نمیدن باعث میشه یادمون نره اینجا ایران است... Smile
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط spent † ، *★ஜعشق آتشینஜ★*
خب ایران قانوناش عصر حجریه دیگه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زنان آخرالزمانی چگونه اند
Star آیت‌الله علوی گرگانی: موضوعاتی نظیر دوچرخه‌سواری بانوان مورد رضایت امام زمان(عج) نیست
Star مکارم شیرازی: حضور زنان در ورزشگاه‌ها ضرورتی ندارد
Smile پناهیان: مجلس عزاداری باعث نشاط می‌شود
Star چه کسی گفته تماشای فوتبال برای زنان حرام است؟/حضور زنان در ورزشگاه اشکالی ندارد
  آیا در میان شاگردان امام باقر و امام صادق علیهما السلام از زنان هم کسی بوده است؟
  آیا حوری بهشتی فقط برای مردان است؟ پس نعمت های بهشتی برای زنان چیست؟
  چگونه در نماز حضور قلب داشته باشیم؟
  برابری زنان و مردان در قرآن کریم
  آیا در میان شاگردان امام باقر و امام صادق علیهما السلام از زنان هم کسی بوده است؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان