امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جانشین ژاوی از آلمان می آید؛بارسا کروس را میخواهد

به نقل از کیکر، قرارداد این بازیکن در پایان فصل آینده به اتمام می رسد و مسئولان بایرن موفق به تمدید قرارداد او نشده اند. در چند وقت اخیر اخباری مبنی بر تمایل تیم هایی نظیر منچستریونایتد و رئال مادرید برای جذب این بازیکن منتشر شده است.

جانشین ژاوی از آلمان می آید؛بارسا کروس را میخواهد 1

بعد از بازی های آلمان مقابل پرتغال و غنا در جام جهانی، رسانه های انگلیسی مجدداً از تمایل فن خال برای جذب کروس گفتند. چندی قبل گفته شد که فن خال تمایلی برای جذب کروس ندارد.

اما منچستر تنها تیمی نیست که به جذب کروس علاقه مند است. رسانه های اسپانیایی از تلاش رئال مادرید برای جذب هافبک 24 ساله بایرن خبر داده اند و اکنون کیکر مدعی است که بارسلونا هم خواهان این بازیکن شده است و پیشنهاد رسمی خود را برای جذب او آماده کرده اند.

کاتالانی ها فصل گذشته را بدون جام به پایان بردند و با پیوستن لوئیز انریکه تغییراتی در بازیکنان این تیم ایجاد شد. فابرگاس و ژاوی از این تیم جدا شده اند و فعلا در خط هافبک پیوستن ایوان راکیتیچ به این تیم قطعی شده است. اکنون به نظر می رسد بارسایی ها برای جانشینی ژاوی روی کروس دست گذاشته اند.

فولکر استروت مدیربرنامه های کروس درباره این اخبار گفت: "هر خبری که رسانه های دیگر کشورها منتشر می کنند در آلمان بدون بررسی قطعیت می یابد. "

استورت درباره علاقه بارسلونا به کروس هم گفت: "نظری ندارم. "

تو جانشین نداری تو بهترینی
پاسخ
 سپاس شده توسط Hadis Messi ، | NEON DEMON |
آگهی
شنیده بودم کوکه رو میخوان!
که البته خود کوکه گفته بود من نصف ژاویم نیستم،بعد دل بوسکه . . . جای ژاوی اونو میاره!
کروس بازیکن خوبیه کاش بیاد!
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جانشین ژاوی از آلمان می آید؛بارسا کروس را میخواهد 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi
(24-06-2014، 14:27)Hadis Messi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

که البته خود کوکه گفته بود من نصف ژاویم نیستم،بعد دل بوسکه . . . جای ژاوی اونو میاره!

من نمیتونم ببینم کسی تو بست عشقم بازی کنهAngryAngry
پاسخ
(24-06-2014، 14:28)ژاوی هرناندز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-06-2014، 14:27)Hadis Messi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نمیتونم ببینم کسی تو بست عشقم بازی کنهAngryAngry
هیچکدوم از هوادارا نمیتونن یکیو جای اون قبول کنن
ولی خب چیکار میشه کرد؟
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جانشین ژاوی از آلمان می آید؛بارسا کروس را میخواهد 1 [/img]
پاسخ
کروس واقعا عالیه.........حالا بایرن میخواد جای کروس کیو بیاره؟؟؟؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بارسا 3-3 سیتی: 6 گل به افتخار اونسوئه
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  وکلای بارسا در تلاش برای سد راه انتقال مسی به PSG
  الاهلی با جانشین ابراهیمی به توافق نرسید
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  تست کرونای تونی کروس مثبت اعلام شد
  قاضی هیتلر برای فدراسیون آلمان دردسرساز شد!
  ژاوی و تحسین نکونام در نشست مطبوعاتی
  جانشین آقایی در پرسپولیس مشخص شد
  جانشین مجید حسینی پیدا شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان