امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 151 (2) ஜ۩۩ஜ

(25-06-2014، 16:50)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 16:49)P.O.O.R.Y.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوباره به همه
از جمله داش سروش هوس باز

دهن منو . . . . . crying

بدرود . . . crying

Big GrinTongue
شوخی کردم
شانس اوردی شوخی ناموسی نبود
=|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 151 (2) ஜ۩۩ஜ 195
 سپاس شده توسط Dead Silence ، S R U H
آگهی
کیروش قـــــــَر کرده-___-

خدافس-_-
THERE IS A HELL

BELIEVE ME ،I'VE SEEN IT
 سپاس شده توسط melodi+ ، T A R A ، † αƖιєη † ، Dead Silence
(25-06-2014، 16:50)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره خرابه آوا ._.

دوووروووخ گـــو :|

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Unknown
 سپاس شده توسط ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، T A R A ، Brooklyn Baby
خوب.
م3 اینکه خرابه :v
A Friend is nothing but a known enemy
 سپاس شده توسط † αƖιєη † ، T A R A ، Dead Silence
(25-06-2014، 16:46)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 16:42)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 16:39)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 16:36)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهراوه کیه؟؟؟؟Huh

همون نویسندهه ._.  خیلی دختر ماهیه ! ._.

ب هم میاین ! Angel

از من گفتن (:

(25-06-2014، 16:36)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 16:34)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تارا ؟  میشه ی جواب درست ب من بدی ؟ :| نویسنده میشم من ؟ :|

من صابر نیستم :|
ولی میشی ! ._. حسه ششمم میگه! .__.*

منظورم اینه ک اخطار دارم :|

عرفان گفته بود خیلیت تخطار داشتن ولی نویسنده شدن ):
مرضی چ داشتی میگفتی نشنیدم *._.* ؟

چقد حلال زادس این بشر =))

سروش ایشون ُ میگم ! (:

مهراوه این سروش خیلی پسر گُلیه ب من مث کَنه چسبیده بود گفتم گُل تر از خودمو بهش معرفی کنم بلکه دس از سرم برداره |:

تو هم خوشت میاد کک آره ؟ :||:
خداوند چ دردی داشته مادر این مرضی ک بچش باید اینجوری ناقص و بدون عقل ب دنیا میومده !
دلم برا مادرت سوخت شمارشو بده ب عنوان مادر نمونه معرفیش کنم !

ت حالت خوبه ؟

(25-06-2014، 16:47)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 16:44)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تارا بات قهرمcry girlcry girl
نــهcrygal:cry girl
چـرا؟! ):
(25-06-2014، 16:45)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

{ تارا با توام ها -_-} !!

جون؟! ._.
انگار ن انگار مامانمی .-. !

(25-06-2014، 16:47)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 16:45)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 16:42)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 16:39)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آمدم جانم ب قربان تک تک تان .-. !

احترام بگزارید ._. !

ادآی احترآم:  :ggr::ggr::ggr:
آفرین ! ^-^
یاد بگیرید فسقل بچس ! ^-^

مهــــر و9و9و
با پـــدر درســـت بحرف خواهر ..!
(:
هییم باش .چطوری ؟
 سپاس شده توسط Thyme ، Dead Silence ، T A R A
(25-06-2014، 16:52)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب.
م3 اینکه خرابه :v

|:
آگهی
(25-06-2014، 16:52)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 16:50)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره خرابه آوا ._.

دوووروووخ گـــو :|

میفرستمت خونه ننت آآ :|
 سپاس شده توسط † αƖιєη † ، Brooklyn Baby ، Thyme
به خدا یه ماه دیگه به من میگه آقای سروش تجاوز گر!!!!!
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
(25-06-2014، 16:53)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 16:47)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 16:42)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 16:39)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آمدم جانم ب قربان تک تک تان .-. !

احترام بگزارید ._. !

ادآی احترآم:  :ggr::ggr::ggr:
آفرین ! ^-^
یاد بگیرید فسقل بچس ! ^-^

مهــــر و9و9و
با پـــدر درســـت بحرف خواهر ..!
(:
هییم باش .چطوری ؟

دوســـ♥ـــت دارم خـــآهر (:
خوبــم تو چرا مــُدیر نشدی مهــر و9و9 ؟ :| ؟
Unknown
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
http://flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=125794

:|
A Friend is nothing but a known enemy
 سپاس شده توسط T A R A ، Navisa.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان