امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 151 (2) ஜ۩۩ஜ

(24-06-2014، 17:08)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به بعضیا باس گفت:انقد کلاس میزاری زنگ تفریحم داری؟>

هیممممم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 151 (2) ஜ۩۩ஜ 3
 سپاس شده توسط Alijah-1994 ، ஐற£ℒἶ†дஐ
آگهی
هعییی ..

نورا و دنیا دوسم نداشتن ._.

و همینطور مهرزاد ._.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=124548&pid=2061542#pid2061542

خدافس cry girl
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، Alijah-1994 ، Jack Daniel'ѕ ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، First Star ، ∆ MeRzaD ∆ ، Ƒαкє ѕмιƖє
مدیرا مشکوک میزنن گله ای میرزن پروفایل من Big Grin
من قصد ازدواج ندارم Tongue

همگی بای
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، Alijah-1994
خـدافظ !
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، melodi+ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، #marya# ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Alijah-1994
تو بازی زندگی موقع یار کشی چقدر خوبه آدم بگه من و رفیقم شما همه!
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

سپاس شده توسط Alijah-1994
(24-06-2014، 17:08)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافس (:

ولی من باس خبر میداشتم -__-

دوباره یادم افتاد :||
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆ ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، First Star ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Alijah-1994
آگهی
(24-06-2014، 17:09)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعییی ..

و همینطور مهرزاد ._.

خدافس cry girl

من خیلی دوست دارم
ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 151 (2) ஜ۩۩ஜ 3
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Alijah-1994
نقل قول:
نقل قول:
بی تربیت ^_^ :|
شوهرته ._.
:|||||
 سپاس شده توسط First Star ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، Alijah-1994
(24-06-2014، 17:09)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعییی ..

و همینطور مهرزاد ._.

خدافس cry girl

من ندیدم ارسالتو :||||
(24-06-2014، 17:11)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
نقل قول:
بی تربیت ^_^ :|
شوهرته ._.
:|||||

دروغ میگه T_T
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆ ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، Alijah-1994

هعییی ..

و همینطور مهرزاد ._.

خدافس cry girl
سپاس شده توسط:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مــــــهــنــاز
 ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
♥ماریا♥
 ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
××~بهتـــرین××~
frost
ツ سـُــــکـُــــــوت ツ
ஐற£ℒἶ†дஐ
Justin-1994
✯مهرزاد✯
First Star
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، Alijah-1994

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان