امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آلوز:هنوز راهی برای متوقف کردن سانچز بیدا نکردیم

مدافع سلسائو تأکيد کرد شناخت خوبي روي مهاجم شيلي دارد ولي هنوز راه‌حلي براي متوقف کردن کامل او پيدا نکرده است.

آلوز:هنوز راهی برای متوقف کردن سانچز بیدا نکردیم 1

دني آلوز، مدافع راست تيم ملي فوتبال برزيل در واکنش به شايعات مطرح‌شده در مورد جدايي ژاوي هرناندس از بارسلونا گفت: بله اين موضوع حقيقت دارد، ژاوي تابستان بارسلونا را ترک مي‌کند. البته جاي تأسف دارد که او از جمع ما جدا مي‌شود. براي بارسلونا متأسفم به خصوص براي خودم چون يکي از الگوهايم از نيوکمپ مي‌رود.

پيش از اين سرمربي رومانيايي تيم فوتبال العربي مدعي شده بود ژاوي، هافبک بارسلونا با اين تيم قطري پيش‌قرارداد امضا کرده است.

آلوز در خصوص شايعاتي که در مورد پيوستنش به پاري‌سن‌ژرمن مطرح شده است، عنوان کرد: فکر مي‌کنم در بارسلونا بمانم. کسي با اين موضوع مخالفت نکرده است.

برزيل با صدرنشيني در گروه A جام جهاني 2014 برزيل در مرحله يک‌هشتم نهايي اين رقابت‌ها بايد به مصاف شيلي، تيم دوم جدول گروه B برود، جايي‌که آلوز با الکسيس سانچس که در تيم بارسلونا با او همبازي است، روبه‌رو خواهد شد.

مدافع 31 ساله سلسائو تصريح کرد: جدال با شيلي بازي دشوار خواهد بود، چون اين تيم حريف سرسخت است. ما در چند روز گذشته بازي‌هاي شيلي را از نزديک تماشا کرده‌ايم و به خوبي با سبک بازي اين تيم آشنا هستيم.

مدافع بارسلونا در پايان خاطرنشان کرد: بارها در تمرينات بارسلونا با الکسيس سانچس روبه‌رو شده‌ام ولي هنوز نتوانسته‌ام راه‌حلي براي مهار کامل او پيدا کنم.
آلوز:هنوز راهی برای متوقف کردن سانچز بیدا نکردیم 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  تکذیب شد؛ مدافع‌آلمانی راهی منچستر‌یونایتد نمی‌شود
  ستاره برزیلی بارسلونا راهی میلان می شود؟
  صید بزرگ سپاهان؛ غفور راهی اصفهان شد
  آلوز: نیامده بودم در ایران تفریح کنم
  زیدان و بازیکنی که هنوز از جذبش نا امید نشده
  رییس موقت IWF: در حال آماده کردن برنامه کامل مسابقات وزنه‌برداری هستیم
  دیبالا: بازی کردن در بارسلونا زیبا خواهد بود
  ۵ روزی که می‌تواند لیگ‌برتر را متوقف کند
  رئیس بایرن: به هیچ وجه دنبال بدنام کردن نویر نیستیم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان