امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زن باردار در رقابت‌های دو و میدانی+ عکس

حضور آلیسیا مونتانو زن باردار ۸ ماهه ای که در رقابت های دوی ۸۰۰ متر لیگ رسمی آمریکا به میدان رفت همه را شوکه کرد. او روز جمعه در شرایطی به مصاف سایر رقبابش رفت که هیچ شباهتی با دونده سابقی که در این لیگ می دوید نداشت.
زن باردار در رقابت‌های دو و میدانی+ عکس 1

به گزارش «فیگارو»، بعد از پایان این مسابقه خیلی سریع نگاه ها متوجه او شد: « ورزش کردن در زمان بارداری هم برای مادر بچه که خودم باشم خوب است و هم برای بچه. من پیش از شرکت در مسابقه از پزشکم اجازه حضور در این تورنمنت را گرفته ام».

آلیسیا در شرایطی در ماده ۸۰۰ متر شرکت کرد که پیش تر ۵ بار سابقه قهرمانی در همین لیگ رسمی را دارد. با این حال او در این ماده به عنوان نفر آخر و در شرایطی که ۳۵ ثانیه با رکورد اصلی اش فاصله داشت از خط پایان گذشت.

برای این زن ۲۸ ساله که سی و چهارمین هفته بارداری اش را تجربه می کرد همین عملکرد کافی بود تا همه بایستند و او را تشویق کنند: «نمی خواستم فقط در این مسابقه شرکت کنم و یک دور در پیست بدوم. من در طول دوران بارداری ام دویده ام و الان حس بسیار خوبی دارم. من همچنان مثل گذشته می دوم و فقط تفاوتس با گذشته در این است که الان باردار هستم».

البته آلیسیا اولین زن بارداری نیست که در رقابت های دو و میدانی شرکت می کند؛ پیش تر در رقابت های اوتاوای کانادا، الکسیس کوته ترمبلی، زن ۲۹ ساله اهل کبک، هم که ۳۳ هفته باردار بود در تورنمنت شرکت کرد و چند هفته بعد اولین فرزندش را هم با سلامتی به دنیا اورد.
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  فوری: بحرین میزبان ادامه رقابت‌های مقدماتی جام جهانی
  تغییر در زمان برگزاری رقابت‌های دوومیدانی و اعلام تاریخ جدید
  از سرگیری رقابت‌های فوتبال جمهوری چک از ۵ خرداد
  شرایط از سرگیری رقابت‌های فوتبال در کره جنوبی
  رقابت‌های جودوی قهرمانی بزرگسالان آسیا لغو شد
  اولین مدال طلای ایران در رقابت های کشتی آسیا در هند
  اشکانی: ملاک ما رقابت‌های انتخابی است
  رقابت جالب دروازه‌بان‌های تراکتور
  فرشید باقری: باید رقابت‌کردن را یاد بگیرم
  آغاز رقابت‌های شطرنج قهرمانی غرب آسیا در تهران

پرش به انجمن: