امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گزارش تمرین صبح امروز استقلال

بازيکن جديد تيم فوتبال استقلال صبح امروز در تمرين آبي‌پوشان حاضر شد.
تمرين هوازي تيم فوتبال استقلال صبح امروز از ساعت 11 در زمين گلف مجموعه ورزشي انقلاب با حضور تمامي بازيکنان آغاز شد.اين تمرين حاشيه‌هايي داشت که در زير مي خوانيد:

به گزارش فارس، مهدي کريميان بازيکن جديد تيم فوتبال استقلال خود را به کادر فني معرفي کرد و اولين تمرينش را انجام داد. کريميان لباس استقلال را نداشت و همين موضوع باعث شد تا قلعه‌نويي با مدد جباري تدارکات‌چي استقلال تماس بگيرد و درباره تمرين لباس مهدي کريميان با او صحبت کند. هنگامي که ميرشاد ماجدي به تمرين آبي‌پوشان اضافه شد، لباس کريميان را دراختيار او قرار داد.

* هنگامي که بازيکنان در تمرين استقلال حاضر مي‌شدند، به امير قلعه‌نويي بابت عروسي دخترش تبريک مي‌گفتند.

* حنيف عمران‌زاده هنگامي که در تمرين استقلال حاضر شد به علت کشيدن دندان عقلش نمي‌توانست تمرين کند و ستار همداني به شوخي به او گفت مگر تو عقل هم داري؟! همچنين عمران‌زاده نسبت به موانعي که براي دويدن بازيکنان چيده شده بود به حاج قاسم بدنساز استقلال معترض بود و مي‌گفت که اين شرايط دشوار است. او خطاب به حاج قاسم گفت ما با مولايي هم کار کرديم و اينگونه تمرينات نداشتيم. همداني در واکنش به اين صحبت‌هاي عمران‌زاده گفت ما تمرينات سخت‌تري دنبال مي‌کرديم، مدافع استقلال در جواب گفت زمان شما با ما فرق مي‌کرد (با خنده).

* آرش برهاني آخرين بازيکني بود که به جمع آبي‌پوشان اضافه شد.

* محمد قاضي به علت اينکه معطل جاي پارک براي ماشينش شده بود کمي ديرتر در تمرين حاضر شد.

* هنگامي که آرش برهاني در تمرين حاضر شد با خود آب‌ميوه آورده بود که حنيف عمران‌زاده خطاب به او گفت مادرش براي او تغذيه گذاشته است (با خنده).

*طبق برنامه بازيکنان زير نظر حاج قاسم برنامه‌هاي هوازي را دنبال کردند که امير قلعه‌نويي در گوشه اي مشغول تماشاي تمرينات بود.

*بازيکنان تيم استقلال در خصوص اينکه آيا شب گذشته کي‌روش به تهران برگشته و يا اينکه به ايران نيامده از هم سوال مي‌پرسيدند. تعدادي از بازيکنان استقلال هم مي‌پرسيدند آيا قرار است قرارداد او تمديد شود يا خير.

*تمرين نوبت عصر استقلال از ساعت 18:30 در کمپ مرحوم حجازي برگزار خواهد شد.
آره تو راست میگی که بد شدم

آروم میگی که جون به لب شدم

امشب بمون اگه بری چیزی درست نمیشه

ساده نمیشه بی خبر بری عشقم

بگو نمیشه بگذری از من

بگو کنارمی همیشه

تورو خدا ببین چه حالییم نگو که میری

دلم میخواد که دستامو بگیری

نرو بدون تو شکنجه میشم

پیشم بمون

دیگه چیزی نمیگم اخریشه

کسی واسم شبیه تو نمیشه

یمون الهی من برات بمیرم
پاسخ
 سپاس شده توسط ارشيا(دختر)
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برنامه تمرین و غذایی برای بدنسازی
Information مدافع استقلال شایعه جدایی اش را تکذیب کرد
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  لیگ یک/دبل خلیفه‌ و استقلال در کسب برد
  دیدار دوباره فیل و فنجان های استقلال (عکس)
  ترکیب پدیده برای مصاف با استقلال
  گل دوم استقلال به ذوب اهن(دبل اسماعیلی)
  زکریا مرادی: در استقلال در حقم کم لطفی شد
  شبی که استقلال 3 کاپیتان داشت (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان