امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

(18-03-2021، 11:07)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-03-2021، 10:16)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نیازی به بررسی نیست عزیز
اگر کاربر فعالی باشه که به اون بخش علاقه داشته باشه میتونه اونجا رو به اوج برسونه ربطی به بررسی ما نداره.
منظورشون فکر کنم این باشه که با گوشی میان فلشخور و دچار مشکل میشن!!

هیچ مورد و اشکالی وجود نداره از نظر من
هرکس ایرادی داره میتونه پیوی اقا صابر یا اقا امیر بگن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقادات 264
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
آگهی
(18-03-2021، 11:09)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-03-2021، 11:07)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورشون فکر کنم این باشه که با گوشی میان فلشخور و دچار مشکل میشن!!

هیچ مورد و اشکالی وجود نداره از نظر من
هرکس ایرادی داره میتونه پیوی اقا صابر یا اقا امیر بگن
منم با گوشی میام و مشکلی ندارم ولی ظاهرا بعضی از دوستان تو برخی جاها با گوشی راحت نیستن!!
من اسکریپت ساخت نسخه موبایل سایت ها رو قبلا دیدم و اگه آقا صابر یا آقا امیر بتونن شرایط رو بهتر کنن عالی میشه (:
پاسخ
 سپاس شده توسط BIG-DARK ، shghyegh
سلام
من چن وقته میخوام سپاس بزنم error میده چرا اینجوری میشه؟
=/
/=

ناشناس -_-
پاسخ
(18-03-2021، 12:03)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
من چن وقته میخوام سپاس بزنم error میده چرا اینجوری میشه؟
سلام!!
راستش برا منم بعضی اوقات error میده و اینکارو آهسته تکرار کنید درست میشه!!

این موردم مربوط به مشکلات سایت و سوالاته!!
پاسخ
 سپاس شده توسط Волшебник
سرعت اینترنت خودتونو چک کنید
فیلتر شکن هم خاموش کنید !
پاسخ
 سپاس شده توسط Волшебник
چرا پست زیبای من رو پاک کردین؟ الان مجبورم دوباره بذارم
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus
آگهی
واقعا @Волшебник از بدترین مدیراس. همه کامنتارو پاک میکنه
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Волшебник
انتقادات 264

من نمیفهمم. رعایت ادب که چیز خوبیه ، چرا باید بخاطرش اخطار بگیرم؟
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Prometheus
اسپم ندید لطفا
اگر کامنتی پاک شده حتما به خاطر عدم رعایت قوانین انجمن بوده
اگر موضوعی پاک شده هم همینطور
اگه مشکل شخصی با مدیری دارید یا با خودش یا با مدیر ناظم صحبت کنید .
دلیل اخطار گرفتنتون هم به خاطر عدم رعایت ادب بوده و موضوع واضحه و نیازی به توضیح نداره
پاسخ
 سپاس شده توسط _Strawberry_ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
یه سوال چرا در مواقعی که اخطار نداریم نمیتونیم اخطار هایی که قبلا گرفتیم رو ببینیم؟ یه راه حلی که واسه این موضوع دارم اینه که به همه کاربرا یه اخطار ۱۰ درصد مادام العمر بدین تا همیشه بتونن اخطار هایی که گرفتن رو ببینن.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، BIG-DARK

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان