امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

(13-06-2011، 8:32)به نظرمن باید کاری کنین که که هیچ کس به غیرازخودمون نتونه واردپروفایل دیگری بشه للطفا رسیدگی کنیدmo@mmad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انتقادات خود را در این تایپک میتوانید بازگو کنید تا بررسی شوند ...
یک اتفاق ساده:491:
پاسخ
آگهی
امکانش وجود نداره.

اگه نتونن وارد شن پس به چه دردی میخوره پروفایل؟
پاسخ
من مدیر شم؟؟
این همه  ستاره دارم
از کنار Heartمعذرت خواهی‌ Heartساده رد نشو...
.
.
بسپاس
پاسخ
واقعا حق اقا poya نبود که برکنار شهUndecided

(12-04-2014، 11:48)farzad0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مدیر شم؟؟
این همه  ستاره دارم

فقط چارتا ستاره داری-_-
در ضمن مدیر شدن به داشتن ستاره زیاد نیس-__-
انتقادات 106
پاسخ
 سپاس شده توسط Thyme
(12-04-2014، 11:57)F A T Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2014، 11:48)farzad0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مدیر شم؟؟
این همه  ستاره دارم

فقط چارتا ستاره داری-_-
پس به چیهDodgy
.
.
بسپاس
پاسخ
(11-04-2014، 18:48)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی بد شد که بعضی از مدیرا و نویسنده ها بر کنار شدن....
بعضیا واقعن واس فلشخور زحمت کشیده بودن......
حقشون این نبود....
مث آقا پویا یا شیوا یا.....
:'(

شیوا رو دوباره برگردوندیم ((((((:
ولی پویا |:
دیگه فعالیتشون خیلی کم شده بود !!! از ناظمی برکنارش کردن تا اخطاری بشه !!! ولی اخطارم تاثیر نداشت برا همین برکنار شد !
خوب اگه این جوری باشه تمام مدیرا برای مدیریت دردسر کشیدن !!! مدیر شدن کشکی نیس !!! |:
پاسخ
 سپاس شده توسط MONA-GH ، Mïņ̃†êR
آگهی
(12-04-2014، 12:00)farzad0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2014، 11:57)F A T Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مدیر شم؟؟
این همه  ستاره دارم

فقط چارتا ستاره داری-_-
پس به چیهDodgy
به داشتن موضوعات زیاد البته خوب و باکیفیته
بیشتر اوقات انلاین باشه
و...

به نظر به جای اقا پویا ، *Nafas* برکنار می شد بهتر بود
انتقادات 106
پاسخ
 سپاس شده توسط Thyme
(12-04-2014، 12:16)F A T Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2014، 12:00)farzad0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مدیر شم؟؟
این همه  ستاره دارم

فقط چارتا ستاره داری-_-
پس به چیهDodgy
بیشتر اوقات انلاین باشه
و...

مرسی از راهنماییتWink
.
.
بسپاس
پاسخ

من مدیر شم؟؟
این همه  ستاره دارم

فقط چارتا ستاره داری-_-
پس به چیهDodgy

دیگه نیاز نیست این بحثو ادامه بدید !!!
تو هر بخش یه تاپیک برا شرایت نویسندگی !!! یکی هم برای شرایت مدیریت هست تو اخبار اطلاعیه و قوانین هست !!!
|:
در ضمن اول نویسنده میشین بعد ازمایشی !! بعد مدیر !!! اگه اقا صابر مدیر میخواست اول ازمایشی های بالیاقتو ثابت میکرد !!
الانم میخواد ولی باید دارای شرایت باشه و نویسنده باشه
پاسخ
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، love you****
(12-04-2014، 12:16)F A T Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مدیر شم؟؟
این همه  ستاره دارم

فقط چارتا ستاره داری-_-
پس به چیهDodgy
بیشتر اوقات انلاین باشه
و...

به نظر به جای اقا پویا ، *Nafas* برکنار می شد بهتر بود

به چه دلیل نفس باید برکنار بشه؟؟؟؟

همون جور که بقیه دوستان گفتن پویا ول از ناظمی برکنار شد تا تلنگری باشه و فعالیتش رو دوباره مث قبل بکنه!! ولی نتیجه ای نداد!!! نفس هم مدرسش تیزهوشانه و هر روز نمیتونه بیاد و سر بزنه در ضمن تو دوره امتحانات نداشتن فعالیت عادیه!

شما هم وقتی از چیزی خبر ندارید در بارش صحبت نکنید بهتره!!!!
انتقادات 106
پاسخ
 سپاس شده توسط Thyme ، MONA-GH ، ρѕуcнσραтн ، love you**** ، # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان