امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

(26-08-2015، 19:30)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2015، 19:28)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا ج منو بدید
میتونسید اخطار بدید
چرا محروم؟؟؟؟؟؟؟؟
به چه دلیلی محروم شده بودید ؟ درگیری یا تبلیغ ؟

هه تبلیغ؟؟؟؟؟؟؟
ن باو
درگیری
حداقل میتونس اخطار بده جو گیرشد زد زندگیمو بهم زد
انتقادات 219
پاسخ
 سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، || Mιѕѕ α.η.т ||
آگهی
(26-08-2015، 19:33)piam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستى ببخشيد خانم مدير پايان اخطار من كى
08-27-2015, 08:35 PM

هفت روز دیگه !

(26-08-2015، 19:34)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2015، 19:30)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2015، 19:28)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا ج منو بدید
میتونسید اخطار بدید
چرا محروم؟؟؟؟؟؟؟؟

هه تبلیغ؟؟؟؟؟؟؟
ن باو
درگیری

شما قبلا 3 بار به همین دلیل اخطار گرفتید اونوقت دوباره انتطار دارید اخطار بگیرید ؟ 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/wa02j8s87pffxl6vbfx7.png
پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY ، || Mιѕѕ α.η.т || ، # αпGεʟ ، Apathetic ، sober ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
خيلى ممنون خدافظ
پاسخ
(26-08-2015، 19:41)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2015، 19:33)piam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستى ببخشيد خانم مدير پايان اخطار من كى
08-27-2015, 08:35 PM

هفت روز دیگه !

(26-08-2015، 19:34)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا ج منو بدید
میتونسید اخطار بدید
چرا محروم؟؟؟؟؟؟؟؟

هه تبلیغ؟؟؟؟؟؟؟
ن باو
درگیری

شما قبلا 3 بار به همین دلیل اخطار گرفتید اونوقت دوباره انتطار دارید اخطار بگیرید ؟ 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/wa02j8s87pffxl6vbfx7.png

واقن ک اینام شدن دلیل برا اخطار؟؟؟؟؟
حداقل میتونس 70 یا 80 بده نتونم ارسالی داشه باشم
مهم نی ........ جو گیریه دیه
مرسی
انتقادات 219
پاسخ
دوسه نفر دیم از لیست دوسام حذف شدن
از یکیشون پرسیدم
گفتم تو منو از لیست دوستات دراوردی گف نه

دو نفر نیسن
انتقادات 219
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic
(26-08-2015، 20:57)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوووووووووووووف دوسه نفر دیم از لیست دوسام حذف شدن
از یکیشون پرسیدم
گفتم تو منو از لیست دوستات دراوردی گف نه
این مشکل برای خیلی از دیگر کاربران هم ایجاد شده که کاربران از لیست هم دیگه خود به خود در میان ! در حال حاضر دارن سعی میکنن حلش کنن ..
لطفا کمی صبر کنید تا درست بشه .

(26-08-2015، 19:44)piam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خيلى ممنون خدافظ
اینجا گفتوگوی ازاد نیست دوست عزیز .
به جای ممنون از سپاس استفاده کن !
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY ، ×ThundeRBolT× ، # αпGεʟ ، || Mιѕѕ α.η.т ||
آگهی
من می گم تو پیام خصوصی نیستش که ای خداااااا Angry
پاسخ

حالا ج منو بدید
میتونسید اخطار بدید
چرا محروم؟؟؟؟؟؟؟؟

شما سابقه ی درگیری زیاد داشتی دوست گرامی.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، طوطی82 ، # αпGεʟ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Apathetic ، eɴιɢмαтιc ، L²evi ، an idiot ، Ֆℋ£¥∂α ، omidkaqaz
کاربر DAZZLING BOY رو من محروم کردم ..
دلیلشم واضحه :
عزیز شما واقعا توی تاپیکا درگیری ایجاد میکنی .. فحاشی میکنی 
قبلا هم سابقه اخطار و محرومیت داشتی ..
من خیلی دست پایین گرفتم ک 5 روز محرومیت برای شما رد کردم ..
درگیری و فحاشی حداقل 2 ماه محرومیت داره .. اونم با زبون تند و تیزی ک شما داری ..
این اسمش جوگیری نیست بلکه راهیه برای تنبیه کاربرا وقتی با اخطار توجیه نمیشن ..
مطمن باشید اگه بازم ب درگیرایاتون ادامه بدید مدت بیشتر محروم میشید 
ممنون ..
پاسخ
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т || ، # αпGεʟ ، Apathetic ، τοxικ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ( lιεβ ) ، eɴιɢмαтιc ، L²evi ، mr.destiny ، ×ThundeRBolT× ، Ֆℋ£¥∂α ، omidkaqaz ، Faust
(27-08-2015، 6:55)طوطی82 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من می گم تو پیام خصوصی نیستش که ای خداااااا Angry

خب شما از کجا میدونید کار این اقاس :|
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، # αпGεʟ ، eɴιɢмαтιc ، an idiot ، ×ThundeRBolT×

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان