امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برخورد با عروسی مختلط یک میلیاردر تهرانی

برخورد با عروسی مختلط یک میلیاردر تهرانی 1

چند روز پیش عروسی مختلط پسر یکی از میلیاردرهای ایرانی که در خیابان فرشته تهران برگزار شده بود با حضور پلیس به هم خورد.

مراسم عروسی مختلط دختر انگلیسی با پسر آقای الف.الف که از آن بعنوان سلطان یکی از برندهای مهم تلفن همراه در ایران نام برده می شود به دلیل عدم رعایت شئونات اجتماعی و اسلامی با حضور پلیس ناتمام ماند و مسئولین برگزاری این عروسی که با هزینه میلیاردی برپا شده بود، با تشکیل پرونده به دستگاه قضایی سپرده شدند.

مجری این برنامه مختلط آقای «ش» مجری مشهور صدا و سیما بود که به هنگام حضور ماموران پلیس از طریق فرار از دیوار متواری شد.

در این مراسم بیش از ۴ فیلمبردار به تصویربرداری از مراسم مشغول بودند که تمام این فیلم ها نیز توسط پلیس ضبط شده است.

نکته جالب اینجاست که ابتدا ماموران پلیس که به دلیل عدم رعایت مسائل و موازین شرعی و قانونی به برگزارکنندگان مراسم تذکر داده بودند با محافظان(بادی گارد) مراسم درگیر شده و برخورد بد و زننده آن ها مواجه شده بودند که در نهایت پلیس با قدرت بیشتری وارد شده و این مراسم مختلط را ناتمام گذاشته است.

ناگفته نماند بادی گاردهای مراسم عروسی هنگام ورود تمام وسائل عکاسی و فیلمبرداری و تلفن همراه را از میهمانان دریافت میکردند و مانع ورود هرگونه از این وسائل به داخل مراسم می شدند.

هزینه گل ارایی سالن، آب نما، کارت های عروسی بسیار خاص و منحصر به فرد و غذاهای این مراسم بیش از ۲ میلیارد تومان برآورد شده است.

شایان ذکر است، آقای الف.الف یکی از ثروتمندان ایرانی است که همواره با حاشیه های بسیاری همراه بوده است.
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
پاسخ
 سپاس شده توسط love 2012 ، bahare_021 ، *GANDOM* ، niloofar kh ، frozen✘girl ، FrOzen あHeArt ، Ali MuSiC ، white angel ، Armina ، னιSs~டεனσή ، art ، mersede ، fat.k ، mohamad66 ، Tina.t.t ، _VaMPiRe_ ، ahmad11oo ، LIGHT ، яê¥нαñê ، *Nafas* ، Mr.Robot ، F A R ! N ، elnaz-s ، яᎧмιиα ، ⍩ᴏɴᴇ ʙᴏʏ⍩ ، Andrea ، RєƖαx gнσѕт ، radmehr rad ، 〤 MÁĤĎĨĔĤ 〤 ، xoxo gurl:*) ، farzad fafa ، +sara+ ، فانتا ، pegah 13 ، ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~ ، fatemeh00 ، mahrana ، aliali321321321 ، pegah jb ، ayshaaa.1381 ، mohabat ، .aysha ، sara mehrani ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، Alijah-1994 ، ღ narges ღ ، زهرا10000 ، mohammad31 ، یاسی@_@ ، (bahram. elektro) ، bieber fan ، .. ReZa .. ، -м α є ∂ є- ، asal.hz ، حقوقدان انجمن ، اشا ، smart man ، mahru ، ~~SARA:HIVA~~
آگهی
بیچاره ها عروسی شون بهم خورد اخه یکی بگه ب شما چ ربطی داره عروسی خودشون:AngryAngry
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ps3000 ، fat.k ، _VaMPiRe_ ، F A R ! N ، farzad fafa ، tamoko89 ، ayshaaa.1381 ، .aysha ، اشا
ولي عجب عروسي اي بوده Angel
دلم ميخواست اونجا ميبودمBig Grin
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
پاسخ
 سپاس شده توسط Ali MuSiC ، fat.k ، _VaMPiRe_ ، *GANDOM* ، F A R ! N ، farzad fafa ، Alijah-1994 ، mohammad31
(26-07-2012، 17:54)ps3000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولي عجب عروسي اي بوده Angel
دلم ميخواست اونجا ميبودمBig Grin

منم دعوت بودم ولی چون به تو کارت دعوت ندادن منم نرفتمBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ps3000 ، black devil ، _VaMPiRe_ ، Thyme ، Alijah-1994
(26-07-2012، 17:58)ps3000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دُمت گرمBig GrinBig Grin
عجب كيكي! داره با شمشير ميبرتش!cryingcryingcrying

همون کیکم هم برام عروس و داماد آورده بودن دم درمون بعد گفتم چون سروش نخورده منم نمیخورمBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ps3000 ، _VaMPiRe_ ، Thyme ، Alijah-1994
تاپیک رو منحرف نکنین آقایون مدیر...Sleepy
گمج و لولوشBig Grin
. ҉ مـے روے !!!

.::هَـوایـتـ نـیـسـت::.

و بـہـ هـمـیـטּ راحـتـے .:: احـسـاسـات ِ مـטּ خَـفـه ::. مـے شَـونـב...

.::آبـے کـہــ روز آخـر پـشتـ سـرتـ ::. ریـخـتـمـ ؟!

.::آبـروے בلـمـ ::. بـوב... ҉
پاسخ
 سپاس شده توسط _VaMPiRe_ ، Alijah-1994
آگهی
خوبشون شد اخه به این میگن عروسی شما لباس عروسه رو ببینید اینجا رو با سواحل مدیترانه اشتباه گرفته اصلا دلم خنک شدBig GrinBig Grin

ولی بدور از این حرفا عروسه خیلی خوشکل شده هاااااااا نه؟؟؟؟Tongue
پاسخ
 سپاس شده توسط Alijah-1994
واقعا که...
دیگه شورشو در آوردند...Dodgy
bethowen ...
پاسخ
بچه ها حالا مامورای پلیس هروقت با همسراشون دعواشون میشه و داغ خورده برمیگردن سرکار میشینن فیلم های ضبط شده را میبینن وکیف میکنن و پیش خودشون میگن عروس عجب خوشگلی بوده لامصب خوب شد عروسیون به هم خوردBig Grin

پاسخ
وا عروسي مختلط همين ميشه ديگه بيخود كه اسمش مختلط نيست اينام شورشو در اوردن هي ميريزن جمع ميكننAngryAngryAngryAngryAngry
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  میلیاردر ژاپنی ۸ نفر را به ماه می‌برد
  فضاپیمایی که قرار است ساکنان زمین را میلیاردر کند
  عروسی میلیاردی به سبک سیندرلا در لواسان (عکس)
  عروس با سر کچل شده در مراسم عروسی اش شرکت کرد ( عکس )
  کرونا تمام نشده؛ عروسی ها را تعطیل کنید
  برخورد شدید با گرفتن عکس سلفی با اجساد
  دادگستری آذربایجان‌شرقی با سالن‌های مُد خانگی برخورد می‌کند !
Heart واکنش عربستان به رسانه‌ای شدن برخورد تحقیرآمیز ترامپ با بن سلمان
  خودکشی دختر شاخ اینستاگرام در قایق مرد میلیاردر (عکس)
Shocked سالم ماندن این کیک عروسی پس از چهل سال (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان