امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عذرخواهی رسمی سوارز از کیه لینی در توئیترو واکنش کیه لینی

بدین ترتیب سوارس به درخواست بارسا مبنی بر اظهار پشیمانی بابت گاز گرفتن کیه لینی نیز پاسخ مثبت داد

عذرخواهی رسمی سوارز از کیه لینی در توئیترو واکنش کیه لینی 1

- سرانجام لوئیس سوارس جنجالی ترین بازیکن حال حاضر دنیا بخاطر برخورد زشتش در بازی مقابل ایتالیا که به محرومیت 4 ماهه او از هرگونه فعالیت فوتبالی منجر شد ؛ لحظاتی پیش در حساب توئیتر خود رسما از کیه لینی و جامعه فوتبال عذرخواهی کرد.
سوارس در حساب توئیتر خود نوشت : "پس از چند روزاستراحت در کنار خانواده ام در حال حاضر به آرامش نسبی رسیده ام و فرصت این را داشتم که روی آن اتفاق بازی با ایتالیا تعمق بیشتری داشته باشم .
صرفنظر از همه اظهارنظرهای متناقض این روزها که هیچکدامشان بازتابی از نمایش خوب تیم کشورم در جام نبودند، واقعیت این است جورجیو کیه لینی در برخورد فیزیکی با من و بخاطر گاز گرفتن من به دردسر افتاد و عذاب کشید.
به همین خاطر از صمیم قلب از کیه لینی و جامعه فوتبال عذرخواهی می کنم و همینجا رسما قول می دهم که دیگر چنین رفتاری را از من نخواهید دید. "
بدین ترتیب سوارس به درخواست بارسا نیز پاسخ مثبت داد . بارسا از سوارس خواسته بود تا رسما بخاطر رفتارش در قبال کیه لینی عذرخواهی کند تا آنها نیز برای جذب او قدمی به جلو بردارند.

به دنبال انتشار یک بیانیه در صفحه شخصی لوئیس سوارز، مهاجم تیم ملی اروگوئه که مضمون آن عذرخواهی از جورجو کیه‌لینی و اهالی دنیای فوتبال بود، مدافع تیم ملی ایتالیا به ستاره خط حمله لیورپول قوت قلب داد.

عذرخواهی رسمی سوارز از کیه لینی در توئیترو واکنش کیه لینی 1
سوارز در این بیانیه‌ ضمن اعتراف به اشتباه خود برای گاز گرفتن شانه کیه‌لینی در جریان دیدار تیم‌‌های ملی ایتالیا و اروگوئه در دور آخر بازی‌های مرحله گروهی جام جهانی از وی عذرخواهی کرد و وعده داد که چنین کاری را تکرار نخواهد کرد.

کیه‌لینی نیز در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی در پاسخ به عذرخواهی سوارز نوشته است: لوئیس همه چیز فراموش شده است. امیدوارم که فیفا مدت محرومیت تو را کاهش دهد.

کمیته انضباطی فیفا، سوارز را به خاطر حرکت ناشایستی که انجام داد، از 9 بازی ملی رسمی و چهار ماه حضور در تمامی فعالیت‌های مرتبط با فوتبال محروم کرده است.
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عذرخواهی رسمی سوارز از کیه لینی در توئیترو واکنش کیه لینی 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رسمی؛ قرارداد قرضی هافبک میلان دائمی شد
  واکنش فدراسیون به دعوت شدن کنعانی‌زادگان
  واکنش آذری جهرمی به آیتم جنجالی فوتبال برتر
  واکنش آگوئرو به شایعه جدایی از بارسلونا (عکس)
  رسمی شد: علیرضا جهانبخش به فاینورد پیوست
  واکنش برایتون و فاینورد به انتقال جهانبخش(عکس)
  واکنش آژاکس به شایعه علاقه میلان به ستاره صرب
  رسمی؛ تاتنهام نه، اریک تن هاخ با آژاکس تمدید کرد
  واکنش استقلال به شایعه ترانسفرشدن قایدی
  واکنش قوچان‌نژاد به قرار گرفتن نامش در لیست فروش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان