امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کمه اما جالبه.1D

کمه اما باحاله

1. لویی: اه هری تلویزیون داره نششونت میده !! هری : کجا؟؟؟ کدوم کانال !؟ لویی : انیمال پلنت !

2.هری: من دختری رو میخوام که بتونم هر موقع که بخوام لوسش کنم !!

3.هری : یه جنتلمن واقعی هیچ وقت با بوسه حرفشو نمیزنه !

4.طرفدار : چرا نایل و لویی کم تر از شما میخونن !؟ هری : چون صداشون دختر هارو حامله میکنه !! (وااا! یعنی چه!)

5.هری : من تمام فیلم های باربی رو حفظم چون با خواهرم نگاه میکردیم!

6 :هری : دختر هایی که اعتماد به نفس دارن رو دوس دارم!

دو روز پیش نایل و لویی همزمان توی توییتر بودن و شروع به شوخی کردن!
شوخی هاشون از اونجا شروع شده که یکی از نایل پرسید حالش چطوره، اونم گفت یکم سرما خودم،ولی خوبم
لویی به نایل گفت چقدر لوس میکنی خودتو!
بعد دو تا توییت هست که من از هرکی پرسیدم نمیدونست قضیه چیه:
نایل : هاها،صدا
لویی: یکی از اونا (بجای those نوشته ones. بعدا یکی اینو بهش گفت و گفت آره،تقصیر اتوکررتِ)
بعد شروع کردن همو اذیت کردن:
نایل: اوووه،منو میکشی (کنایه به اینکه اذیت میکنی)
لویی: (ادای نایل رو درمیاره) اوووووه به مـــــــــن نگاه کنیـــــــن اسم من نایله و یه زانوی گنده ی بد دارم ااااااه (اشاره به اینکه زانوی نایل مصدومه)
نایل: (ادای لویی رو درمیاره) اوه به من نگاه کنین اسم من لوییه و من تاتوی گنده و بد دارم (اشاره یه تاتوهای لویی)
لویی: هاها خیلی بامزه بود
نایل: هاهاها! اوه من نمیدونم کجا دارم میرم! اوه بذار به قطب نمام نگاه کنم! (اشاره به آخرین تاتوی لویی که یه قطب نماست)
لویی: اااه،ادامه میدی،باشه! به من نگاه کنین من عاشق کفشهای سوپرا و جلیقه هستم اوووه من عاشق پینتم (لیوانها کوچیک شراب)
نایل: هاهاهاها! من عاشق پینتم! هاهاهاه به من نگاه کنین

دو روز پیش نایل و لویی همزمان توی توییتر بودن و شروع به شوخی کردن!
شوخی هاشون از اونجا شروع شده که یکی از نایل پرسید حالش چطوره، اونم گفت یکم سرما خودم،ولی خوبم
لویی به نایل گفت چقدر لوس میکنی خودتو!
بعد دو تا توییت هست که من از هرکی پرسیدم نمیدونست قضیه چیه:
نایل : هاها،صدا
لویی: یکی از اونا (بجای those نوشته ones. بعدا یکی اینو بهش گفت و گفت آره،تقصیر اتوکررتِ)
بعد شروع کردن همو اذیت کردن:
نایل: اوووه،منو میکشی (کنایه به اینکه اذیت میکنی)
لویی: (ادای نایل رو درمیاره) اوووووه به مـــــــــن نگاه کنیـــــــن اسم من نایله و یه زانوی گنده ی بد دارم ااااااه (اشاره به اینکه زانوی نایل مصدومه)
نایل: (ادای لویی رو درمیاره) اوه به من نگاه کنین اسم من لوییه و من تاتوی گنده و بد دارم (اشاره یه تاتوهای لویی)
لویی: هاها خیلی بامزه بود
نایل: هاهاها! اوه من نمیدونم کجا دارم میرم! اوه بذار به قطب نمام نگاه کنم! (اشاره به آخرین تاتوی لویی که یه قطب نماست)
لویی: اااه،ادامه میدی،باشه! به من نگاه کنین من عاشق کفشهای سوپرا و جلیقه هستم اوووه من عاشق پینتم (لیوانها کوچیک شراب)
نایل: هاهاهاها! من عاشق پینتم! هاهاهاه به من نگاه کنین

سپاسو بپاس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کمه اما جالبه.1D 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کمه اما جالبه.1D 1
پاسخ
 سپاس شده توسط -Edgar ، hidden ninja ، ♣yas♣ ، vma3 ، ~ArTaBaNoOs~ ، سوپرمغز ، mina-2mrp
آگهی
قبلا یه جا خونده بودم ولی سپاسیدم!

Bring it on back to me

کمه اما جالبه.1D 1
پاسخ
 سپاس شده توسط hanie directioner
قشنگه
این همون گروه مشهورس؟

قشنگه
این همون گروه مشهورس؟
پاسخ
آره عزیزم همون گروه مشهورس
کمه اما جالبه.1D 1

کمه اما جالبه.1D 1
پاسخ
مرسی

my life=one direction
کـوتـاه مـی گـویـم دوسـتت دارم اما
از دوست داشـتـنـت کـوتـاه نـمـی آیم . .
پاسخ
(04-07-2014، 21:54)parastou styles نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی

my life=one direction

جوجه خرسی خخخخخخ شوخی کردم . خواهش
کمه اما جالبه.1D 1

کمه اما جالبه.1D 1
پاسخ
آگهی
خیلی ممنونننننننننننننننننننننننننن.بوسHeart
کمه اما جالبه.1D 1
پاسخ
خواهش
کمه اما جالبه.1D 1

کمه اما جالبه.1D 1
پاسخ
ممنون جالب بود...
بعضی ها میخوان باعث تنوع بشن...منتهاواردنیستن باعث تهوع میشن..
پاسخ
MAN IN  RO TO RADIO SHENIDAMTongue
اگه سپاس ندی دعا میکنم کامپیوترت بسوزه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خیلی جالبه همه شرکت کنید
  بیا بخون گفتگوی دخترو پسر خیلی جالبه
  ☻☺☻☺بياين تو راجب دختروپسراس ☻☺☻☺جالبه بجون بچم♠اگه جنبه دارين بياين
Heart چندتا از فرقای بین دختر و پسر ... خیییلیی جالبه ...(محض خنده)
  تست خیلی جالبه بیا بخون پشیمون نمیشی
  خیلی جالبه همه شرکت کنید
  ساپورت را اجباری کنیم(جالبه)
  فلز ماه تولدتون چیه؟؟؟؟(جالبه)
  خاطرات خواندنی دختر دانشجو دم بخت بخون جالبه
Video جالبه نه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان