امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نیلسون: با تمام وجودم برای تیم دایی در سه جام می جنگم/فقط می خواستم آرامش داشته باشم

ورزش>  لیگ برتر - فارس نوشت:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیلسون: با تمام وجودم برای تیم دایی در سه جام می جنگم/فقط می خواستم آرامش داشته باشم 1  [url=http://www.melateiran.com/][/url] پس از عقد قرارداد با مسئولان باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: جای بسی خوشحالی دارد که برای سومین سال پیاپی در خدمت باشگاه بزرگ پرسپولیس هستم. خودم هم فکر نمی کردم که بتوانم یک سال دیگر در خدمت این تیم باشم اما تقدیر من این بود و قسمتم این را جلوی پایم گذاشت که دوباره پرسپولیسی بمانم.
نیلسون ادامه داد: من اگر اصرار داشتم که مشکلاتم حل شود بعد پرسپولیسی شوم به خاطر این بود که دیگر دوست نداشتم هر روز دغدغه خانه، ماشین و صاحب خانه را داشته باشم به همین دلیل همه چیز را با مسئولان باشگاه در میان گذاشتم و خدا را شکر با نگاه خوب رحیمی و توجه ویژه دایی به توافق رسیدم.
نیلسون خاطرنشان کرد: دایی و پرسپولیسی ها مطمئن باشند با تمام وجودم برای سه جام تلاش می کنم تا انشاءالله پرسپولیس بتواند یک ستاره آسیایی به دست بیاورد. کار ما خیلی سخت است ما می خواهم از امسال هم لذت ببرم. مطمئن باشید از هیچ رقابتی هم نمی ترسم و قبل این را ثابت کرده ام.
وی در پاسخ به سوالی که روزی که خداحافظی می کردی در فکر این بودی که دوباره در پرسپولیس بازی کنی، گفت: من قبلا هم گفتم هیچ کس از فردای خود خبر ندارد شما فکر می کردید مقابل آرژانتین آنطور بازی کنید. اما همه چیز تمام شد و یکسال دیگر پرسپولیسی هستم و با تمام وجودم برای این تیم بازی می کنم. آرزویم این است که یک قهرمانی با پرسپولیس به دست بیاورم. کار سخت است اما به نظرم با دایی می توانیم خیلی از کارهای بزرگ را انجام دهیم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیلسون: با تمام وجودم برای تیم دایی در سه جام می جنگم/فقط می خواستم آرامش داشته باشم 1
پاسخ
 سپاس شده توسط vma3
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ارسلان با یک پاس گل تمام کرد (عکس)
  سنگ تمام اخباری برای تراکتور
  استراماچونی: وراتی را برای اینتر می‌خواستم اما...
  نگاه خشمگین رونالدو به علی دایی (عکس)
  دوست ندارم جای دختر یا همسر آنتونیو کونته باشم
  کمک می کنم رونالدو رکورد علی دایی را بشکند
  علی دایی و اورتون - ماجرا چیست؟
  زلاتان؛ جانوری که تمام نمی‌شود!(عکس)
  بحث علی دایی در اردوی تیم ملی پرتغال
  پیراهن دایی و پیوس را به آل‌کثیر دادند!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان