امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فایده‌ای نداشت که در پرسپولیس بمانم

مهاجم جدید تیم فوتبال سایپا گفت: «ماندنم در پرسپولیس فایده‌ای نداشت و وقتی متوجه شدم که باید جدا شوم، با مدیرعامل باشگاه صحبت کردم تا رضایت‌نامه‌ام را بگیرم.»

فایده‌ای نداشت که در پرسپولیس بمانم 1
به گزارش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
افکارنیوز ، سیدمهدی سیدصالحی در مورد جدایی‌اش از پرسپولیس گفت: «این خواست خدا بود که سرنوشتم اینطور رقم بخورد و همیشه هم گفته‌ام که هر چه او بخواهد همان خواهد شد. من پرسپولیس را دوست داشتم و فصل گذشته هم با جان و دل برای این تیم بازی کردم. یک سال دیگر هم قرارداد داشتم و اگر شرایط مهیا بود می‌ماندم ولی ماندنم در پرسپولیس فایده نداشت به همین دلیل با آقای رحیمی صحبت کردم و در نهایت جدا شدم.»

وی در پاسخ به این سؤال که "آیا از علی دایی ناراحت نیستی؟"، تأکید کرد: «خیر، دلیلی ندارد ناراحت باشم. سال قبل هم گفتم که اول به خاطر دایی به پرسپولیس آمدم. چند بار هم با او تماس گرفتم تا در مورد فصل بعد صحبت کنیم ولی موفق نشدم. به هر حال قسمت این بود که جدا شوم و برای دایی و پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم. من هم تلاش می‌کنم تا در سایپا بهترین بازی‌ها را انجام داده و روزهای خوبی با این تیم داشته باشم.»

سیدصالحی در مورد اینکه برخی معتقدند زدن شش گل آمار خوبی برای یک مهاجم نیست، گفت: «من در تمام بازی‌هایی که به میدان رفتم فقط یک هدف داشتم و آن هم برد پرسپولیس بود. اگر خودخواه بودم مطمئن باشید بیشتر از شش گل می‌زدم. در ضمن شما باید به فرصت‌های گلزنی من هم نگاه کنید. من در طول فصل زیاد در موقعیت گل قرار نگرفتم و فکر می‌کنم در مجموع از ۱۱ موقعیتی که به دست آوردم شش گل زدم. اگر فقط به خودم فکر می‌کردم مطمئن باشید شرایطم بهتر می‌شد.»
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط آرین..... ، عرفان 2014 ، yasin 1379
آگهی
کاش میموندcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/pictures/flashkhor-lgo1.jpg
پاسخ
هع........چی بگم شما بگو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟SadSadSad
پاسخ
کلا پرسپولیس فایده نداره...Tongue
پاسخ
همشون دنبال پول هستند.اگه نبودند شما فوتبال تیم های اروپایی نگاه کن بعد بیا فوتبال اینا رو نگاه کن
Iam ALONE for ever 
   My LOVE 

پاسخ
(09-07-2014، 15:13)amiiiiir نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلا پرسپولیس فایده نداره...Tongue
برو باوووووSleepy
عشـــــقـــم و خــــــــــــودم

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  بازگشت سجاد به گلزنی پیش از نبرد با پرسپولیس
  رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید!
  خط‌کشی نیم متری روی پای ستاره پرسپولیس!
Wink شجاع مقابل پرسپولیس نیمکت‌نشین می‌شود؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان