امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دنیای مردانه

[rtl]یک وقت هایی فکرمی کنم مرد بودن چقدر می تواند غمگین باشد.هیچ کس از دنیای مردانه نمی گوید هیچ کس از حقوق مردان دفاع نمی کند هیچ انجمنی با پسوند.......مردان یافت نمی شود مرد ها نمادی مثل رنگ صورتی ندارند این روز ها همه یک بلند گو دست گرفته اند و از درد ها و حقوق دنیای زنان می گویند در حالی که حق و درد هر زنی یکی از همین مرد هاست یکی از همین مرد هایی که دوستمان دارند وقنی می خواهند حرف خاصی بزنند هول می شوند حتی همان  مرد هایی که دوستمان داشتند و رفتندیکی از همین مرد های همیشه خسته از همین هایی که از 18 سالگی دویدن را شروع می کنند و مدام باید عقب باشند مدام باید حرص رسیدن به چیزی را بخورند سربازی ،درآمد، کار و تحصیل همه از مرد ها توقعی دارند باید تحصیل کرده باشند.  پولدار خوشتیپ ، قد بلند، خوش اخلاق، قوی و...... وخدا نکند که یکی از این ها نباشند ما هم برای خودمان خوشیم!!!!  مثلا از مردی که از صبح تا شب دارد برای درآمدبیشتر و برای فراهم کردن یک زندگی خوب برای ما که عشقشان باشیم به قولی سگ دو می زند توقع داریم که شبش بیاید زیر پنجره مان ویولون بزند و از مردی که زیر پنجره مان ویولن می زند توقع داریم که عضو ارشد هیات مدیره شرکت واردات رادیاتور باشد توقع داریم همزمان دوستمان داشته باشند زندگی مان را تامین کنند صبور باشند دل داری مان بدهند خوب کار کنند همیشه بوی خوب بدهند و زود به زود به سلمانی بروند و غذا های بد مزه ما را با اشتیاق بخورند و با ما مهمانی هایی که دوست داریم بیایند و هر کسی که ما دوست داریم دوست بدارند(فکر کنم منظور زنه دوست پسرشه!!!)  و دوست های دوران مجردی شان را فراموشکنند!!!!!!!!(منظورت چیه؟؟؟ بی ادب!!!)  ونان استاپ توی جمع قربان صدقه مان بروند(بی حیای سلیته)  و هیچ زن زیبا تری را نبینند و اصلا یک نخ سیگار نکشند                    مرد هادنیای غمگین صبورانه ای دارند (به کی قسم راست می گی من مامانمو می خوام) بیایید قبول کنیم مرد ها صبرشان از ما بیشتر است . وقت هایی که داد می زنند وقت هایی که در خیابان دست به یقه می شوند وقت هایی که چکشان پاس نمی شود. وقت هایی که جواب اس ام اس شب به خیر را نمی دهند وقت هایی که عرق کرده اند و وقت های که کفششان کثیف است تمام این وقت ها خسته اند وکمی غمگین. و ما موجودات کوچک شگفت انگیز غرغروی بی طاقت را دوست دارند. دوستمان دارند و ما همیشه فکر می کنیم که نکند من را برای خودم نمی خواهد برای زیبایی ام می خواهد نکند من را برای شب هایش می خواهد ؟ نکند من را برای چال روی لپم می خواهد؟؟؟؟(من موندم این مورد رو کی می خواهد) در حالی که دوستمان دارند ساده و منطقی..... مرد ها همه دنیایشان همین طور است ساده و منطقی..... درست بر عکس دنیای ما.                                                              
بیایید بس کنیم بیایید میکروفون ها و تابلو های اعترضیمان را کنار بگذاریممن فکر می کنم مرد ها واقعا مرد ها آن طور که نشان می دهیم بد نیستند مرد ها احتمالا دلشان زنی را می خواهد که آرامش داشته باشند همین. کمی آرامش در ازای استرس ها و عذاب هایی که برای خوشبخت کردن ما تحمل می کنند کمی آرامش در ازای قصر رویایی که ما طلب می کنیم و برخلاف زندگی پر دغدغه ای که دارند تعریف مرد ها از خوشبختی خیلی ساده است
[/rtl]

[rtl] [/rtl]

[rtl]                                    آقایون محترم تااینجا حرف های یک زن اون ور آبی بود اما یک نصیحت واقعا مردانه........... بیایید کمی هم مرد باشیم زیر بارون اگر دختری رو سوار کردید جای شماره به او امنیت بدهید او را به مقصد مورد نظرش برسانید نه به مقصود مورد نظرتان بگذارید وقتی زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت می بیند احساس امنیت کند نه احساس ترس  بیایید فارغ از جنسیت کمی هم مرد باشیم (همانطور که دینمان و فرهنگمان از ما می خواهد نه آن طوری که به ما می گویند )[/rtl]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16352332903584
پاسخ
 سپاس شده توسط ★♕NIGHT STAR♕★ ، حقوقدان انجمن ، rezaak ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
آگهی
حس خوندن نداشتم ولی مرسی.+سپاس

[img]file:///C:/Users/RGA-315/Documents/Bluetooth%20Folder/IMG_20160605_192107.jpg[/img]
دنیای مردانه 1

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Lightbulb دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ]
  ردیابی میلیاردرهای دنیای کریپتو
Heart حرفای داغ مشتی .......... نیای واقعا دیگه نمیتونی وارد دنیای واقعی بشی!!!!
  دنیای ما دخترا :
  نقش پوکه در این دنیای مدرن
  دنیای ناشناخته ی ایموجی ها+ تاریخچه
Photo کلبه دنیای صورتی
Heart ٭★دنیای دخملونه★٭ ورود پسر ها اکیدا ممنوع ∅
  دنیای وارانه / عاشقش میشید
  عکس های زیبا ترین زنان جهان از دید دنیای دیجیتال

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان