امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نکات قبل از راه اندازی ADSL

Star 
در حال حاضر در کشور ما با وجود پایین بودن سرعت اینترنت اصلی ( دایال آپ ) دیگر شرکت ها و سازمان ها نمی توانند با این سرعت به روز باشند . به همین دلیل شاهد افزایش شرکت های خدماتی اینترنت پرسرعت هستیم .
برای افزایش سرعت بیشتر و راحتی استفاده از اینترنت ، به کاربران خانگی نیز اینترنت پرسرعت ارائه خواهد شد .
اما همون طور که دوستان من هم از من پرسیده بودند که برای تهیه ADSL از کجا اقدام کنیم ؟ و از همه مهتر کدام شرکت ؟!
ببینید قبل از تهیه این اینترنت ، شما باید ببینید که محدوده مخابراتی شما ADSL پشتیبانی می کند یا نه ؟
یک سری توصیه ها : ( من از دوستان این سوالات رو شنیده بودم و جواب میدم )
از کدام شرکت ADSL بگیریم ؟
الان در ایران شرکت های ADSL زیاد شدند و هرکدوم خدمات متفاوتی می دهند مثلا یکی از شرکت ها از ساعت ۱۲ شب تا ۶ صبح استفاده از اینترنت پرسرعت خود را رایگان می کند. یا شرکتی دیگر پهنای دانلود را بیشتر می دهند . اینجا باید دقت داشته باشید که اگر کاربر فعال در اینترنت محسوب می شوید این ها زیاد مهم نیست که شب تا صبح رایگان باشد یا دیگر خدماتی ا این قبیل . دنبال این باید بود که کبفیت کدام بهتر است ؟ و از همه مهتر سرعت دانلود و اینترنت از همه بیشتر باشد .
من خودم شرکت صبا نت را که در رنکینگ خاورمیانه ، جزء برترین شرکت در قسمت دانلود فایل از اینترنت هست و در ایران رتبه اول را دارد. یعنی سرعت دانلود بالایی دارد .
آیا خطوط تلقن اشغال می شود ؟ هزینه چه طور است ؟
اگر شما از ADSL استفاده کنید نه تلفن شما اشغال می شود نه هزینه ایی برای تلفن شما محاسبه می شود . فقط در یک صورت هزینه محاسبه می شود آن هم اینکه شما با جایی از تلفن خود تماس حاصل کنید . شما فقط هزینه شارژ ADSL رو می دهید.
منظور از مودم های ADSL چیست ؟ کدام مارک ؟
شما برای استفاده از ADSL باید مودم جدایی داشته باشید تا خطوط را به دیجیتال تبدیل کند . که هزینه این موم ها از ۳۰ تومان هست تا خوبش ۴۹ هزار تومانی .
من مارک D_LINK را پیشنهاد می کنم . سرعت دانلود خوبی داره.
راه اندازی چگونه است ؟ چگونه باید اقدام کنیم ؟
شما پس از تماس با یکی از شرکت های مورد انتخابی خود ، و هماهنگی های لازم از سوی شرکت ، خط تلفن شما حدود ۱۵ تا ۲۰ روز طول می کشد تا رانژ نهایی شود . سپس از سوی شرکت به شما اطلاع داده خواهد شد و شما به اینترنت متصل می شوید .

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان