امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رهبردوست داشتنی که صدمیلیون نفرراکشت (فرعون روسی)

وضعیت شوروی طوری بود که رو به نابودی بودش.
وباید به سرعت پیشرفت می کرد وگرنه خود به خود نابود می شد.
هیچ کسی توان اداره وپیشرفت شوروی رو نداشت.
کشوری رو مقایسه کنید که لنین به استالین تحویل داد وکشوری که استالین به جهان.

نقل قول: الان روسیه فعلی رو با قدرت های فعلی مقایسه کنی مهره خیلی مهمی چه از نظر اقتصادی و سیاسی نیست و یکی است مثل بقیه و حتی از نظر اقتصادی بسیار ضعیف است.
من اصلا طرفداری روسیه امروز رو نمی کنم.خطاب هم هم اونها نیستن.
شوروی ها فقط روس نبودند بلکه چندین ملل بودند و روس خطاب کردن آنها نادرست است زیرا اقوام غیر روسی برابر با روس ها در اون کشور بودند.سیاه پوستان,زرد پوستان وهمه اقوام.

نقل قول: این ها که از روسیه شوروی قدرتمند تر شدن مگر مردمشان رو ده میلیون ده میلیون کشتن و وحشی گری کردن بر مردمشون
.

اگر منظورتون امریکا است که بدون تصفیه قدرتمند شد باید گفت این کشور از میادین جنگ دور بود,سرزمین حاصل خیز ومنابع خوبی داشت به علاوه اینکه برده داری وسرمایه داری می کردند واین پیشرفت کاملا حرامه.
اونهایی که تصفیه می شدند مردم معمولی وبیگناه نبودند.
تمامی اونها جرم یا جرائمی مرتکب شده بودند.
می گویید خیر!!!
اگر فکر می کنید فردی اون وسط بیگناه بوده اسمش را بیاورید تا پیشینه اش رو بررسی کنیم.

جناب صابر بنده منابع روسی ورومانیایی وانگلیسی رو در این موارد خوندم وفهمیدم منابعی که غرب نتونسته بود توشون دست ببره وبه همین راضی نشدم وبه قزاقستان نیز رفتم واونجا نیز مطالعه کردم واز مردمشون پرس وجو کردم.
هنوز عده ایشون استالین رو رهبری شرافت مند می دوننن.ومن به دانشگاه آلمآتی رفتم ودر کتابخانه آنجا کتاب هایی در همین زمینه پیدا ومطالعه کردم.

نقل قول: شوروی هم به خاطر این کشتار و آثار کارهای استالین و امثالش از هم پاشید...

اگر کمی مطالعه کنید می بینید سیاست های شکست خورده گورباچف باعث فروپاشی شد.وهمین طور استالین ستیزی بعد خروشچف.که در هنگام حکومت خروشچف به خصوص در زمان برژنف فساد علنی شد وبوروکرات ها شوروی رو به فساد کشوندند.دولت شوروی کاملا دستخوش فساد دولتی شده بود ودولتمردان ناشایسته وپیر سالاری در کشور رواج یافته بود.

شوروی باز می توانست با سرکوب وکشتار در سال1991 کودتایی که موجب فروپاشی شده بود رو درهم بشکنه وشوروی رو حفظ کنه واز فروپاشی جلوگیری کنه اما برای جان انسان ها ارزش قائل بود واین کار رو نکرد.کافی بود چند تا تانک بریزن تو خیابون تا معترضین سال 1990 و91 از ترسشون فرار کنن.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

رهبردوست داشتنی که صدمیلیون نفرراکشت (فرعون روسی)
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: رهبردوست داشتنی که صدمیلیون نفرراکشت (فرعون روسی) - ☭Nicola☭ - 30-07-2012، 17:44

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان