امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رهبردوست داشتنی که صدمیلیون نفرراکشت (فرعون روسی)

من دیگه نمیدونم چی بگم ماهرچی مدرک بیاریم سندبیاریم چیزایی رومیگیم که سندومدرک نمیخوادوتوقلب مردم Hک شده بازشمامیگی استالین خوبه استالین مردم ایرانودوست داشته واصلاخاک ایرانوتوبره نکرده
هیتلرهم نمادش شیطان پرستیه واصلابایهوددشمن نبوده برضدصهیونیسم نبوده دیندارهم نبوده ایرانی وآریایی روهم دوست نداشته

من نمیدونم واقعانمیدونم ایناسندومدرک هم میخواد؟؟؟؟؟؟HuhHuhConfusedConfused
حتمابایدخون مردم ایران که توشیشه هست روبیاریم بذاریم تواین تاپیک تااونم انکارکنین؟یاخاک توتوبره ایرانو؟یاهیتلروازقبربکشیم بیرون بگیم تونژادآریایی رودوست داشتی یانه؟ایناکاملاواضحه اصلاموضوع قابل بحثی نیست ازروز روشن تره تودنیااستالین روبه عنوان نخستین آدمکش وشخصیت منفورتاریخی میشناسن توتمام دنیافقط غرب نیست ولی هیتلرنفرهفتم ونفرآخرهست وتازه اون هم جای بحث داره خیلی هامنظورم ازخیلی هاخیلی مردم دنیاهست که اصلاقبول ندارن هیتلرآدم کش بوده حتی مخالفاش

چیزایی هست که فقط شماوامثال شمامیسازین وباورمیکنین واین چیزااصلاجای بحث نداره
طرفدارای کومونیست هم بایدمثل حکومت ورهبرانش باشن وچیزعجیبی نیست

انکار و داستان سازی

البته قصدجسارت نداشتما

درکل من این بحثوتااونجایی که میتونم ادامه میدم ولی میدونم بحث بیهوده است همانطورکه درزمان کومونیست هادرشوروی بحث درمورداینکه کومونیست بده بااین که مدارکش عینی بودولی بیهوده بود
زندگۓ سزاۓ کسۓ است که به شکم مادرش لگد مۓ زند
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: رهبردوست داشتنی که صدمیلیون نفرراکشت (فرعون روسی) - 卐WaffenSS卐 - 30-07-2012، 22:00

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان