امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« سریـالی هـا »

Agents of shield رو دیده کسی؟
پاسخ
 سپاس شده توسط eɴιɢмαтιc ، Jack Daniel'ѕ
آگهی
نقل قول: Agents of shield رو دیده کسی؟
من میبینمـ !
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، Jack Daniel'ѕ
(22-05-2016، 16:56)eɴιɢмαтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میبینمـ !

خوبه؟
پاسخ
(22-05-2016، 16:57)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2016، 16:56)eɴιɢмαтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میبینمـ !

خوبه؟

نه .. ی فصلشو دیدمـ ..

رتبشمـ نگا کنی میفهمی : 7.5

سریال بهتر از اینامـ هس :|
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، Jack Daniel'ѕ
(22-05-2016، 17:01)eɴιɢмαтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2016، 16:57)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میبینمـ !

خوبه؟

نه .. ی فصلشو دیدمـ ..

رتبشمـ نگا کنی میفهمی : 7.5

سریال بهتر از اینامـ هس :|
به نظرم باید خوب باشه..

دقیقا برای همین پرسیدم ((:
آره هست ولی من خیلی زود تموم میکنم همه رو..
پاسخ
نقل قول: به نظرم باید خوب باشه..

دقیقا برای همین پرسیدم ((:
آره هست ولی من خیلی زود تموم میکنم همه رو..

ببین من دیدمـ ادامه ندادمـ .. وقت تلف کردنه این فیلمو دیدن !

میدونمـ دیگه چ جور فیلمایی نگا میکنی ..

پس fargo ببین پشیمون نمیشی :|
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، Wanton ، Jack Daniel'ѕ ، RedSparrow
آگهی
(22-05-2016، 16:54)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من :| البته کامل نه .. ولی به نظرم سریال قوی نیست 
من فقط برای فیل کولسن میبینم 
اخه از نظر زمانی جور درنمیاد . توی Cap2: winter soldier کاپیتان شیلد و هایدرا رو نابود میکنه . ولی بازم دارن این سریالو ادامه میدن .
اگه سریال دیگه مارول میخوای Daredevil خیلی خوبه . مامور کارتر هم خوبه . اگه دی سی میخوای Flash و Arrow و Legends of tomorrow هست که Arrow از همش بهتره !
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar
ممنون زیاد بد نبود ولی خوب هم نبود
پاسخ
(23-05-2016، 10:56)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2016، 16:54)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه از نظر زمانی جور درنمیاد . توی Cap2: winter soldier کاپیتان شیلد و هایدرا رو نابود میکنه . ولی بازم دارن این سریالو ادامه میدن .
اگه سریال دیگه مارول میخوای Daredevil خیلی خوبه . مامور کارتر هم خوبه . اگه دی سی میخوای Flash و Arrow و Legends of tomorrow هست که Arrow از همش بهتره !

همون فقط چون گفتم ربط به کپتن امریکا داره گفتم احتمالا باید خوب باشه..
چیز زیادی هم ندیدم راجع بهش بنویسن که ببینم راجع به کپتن امریکا و اینا هست یا نه !
Arrow آره .. خیلی خویه.
پاسخ
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ
(23-05-2016، 11:13)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2016، 10:56)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همون فقط چون گفتم ربط به کپتن امریکا داره گفتم احتمالا باید خوب باشه..
چیز زیادی هم ندیدم راجع بهش بنویسن که ببینم راجع به کپتن امریکا و اینا هست یا نه !
Arrow آره .. خیلی خویه.
نه ربط خاصی نداره .. حالا فصل اولشو ببین .. خیلیا فصل اولشو دیدن ناراضی بودن 
البته به نظر من نه خیلی خوب بود نه خیلی بد بود 
ممکنه تو فصلای بعد حتی به اونجرز ربط پیدا کنه 
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، _Lσѕт_

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان