نظرسنجی: سلنا باحجاب باشه بهتره یا بی حجاب؟
بی حجاب بهتره*
باحجاب بهتره*
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عکس های سلنا گومز با حجاب*** بیا تو فقط نگاش کن..جدیده

Tongue 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس های سلنا گومز با حجاب*** بیا تو فقط نگاش کن..جدیده 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس فراموش نشه هاااااااااااااااااا
same old love

پاسخ
 سپاس شده توسط ✔✘ζoΘdY✘✔ ، BlAcK dAy ، oktay.j ، love le ، عذرا 79 ، ارام دل ، ♥alone_boy♥ ، ♥ Im a wushu girl ♥ ، ارشيا(دختر) ، black pearl ، ~ALONE GIRL~ ، rezaak ، آرمیتا18 ، پریسیما ، ~Mahnaz~ ، باران قمری ، W O L F ، کابوس عشق ، Avril. ، OGAND$ ، G*O*H*A*R ، تینا(خوش قیافه انجمن) ، ♥shaqayeq♥ ، sharlot ، ըoφsիīkα ، ᖇᗩᕼᗩ➷Ḱᓰᔕᔕ ، یاسی@_@ ، آرمیتا! ، G◎lḓℯᾔ~Ŝtąr ، pania@ ، TurK WolF ، TARA* ، ☺t@k selooli☺ ، ترانه 16 ، ♥Roksana♥ ، مبین استقلالی ، spent † ، ຖēŞค๑໓ ، ناز خوشگله ، -Edgar ، Titiw ، єℓнαм ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، SaRvEnAz_Hn ، ᖇᗩᖺᗩ ، .رونیکا . ، Aesthetic ، gole_pazhmorde ، shayruan ، M456 ، ❤уαѕαмιη❤ ، Iran Girl ، مرضیه 79 ، ★ASAL-GIRL★ ، دختر سکوت ، p@ria ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
آگهی
با حجابم بد نی ولی بی حجاب خیلی ناز تره!!!!
HeartHeartHeart
پاسخ
خیلی ناز میشه عزززززززززززیزززززززززززززززززززم.......
عالی بود...مممنون.....
3پاس............HeartHeartHeart
HeartHeartHeart
HeartHeart
HeartHeart
Heart
Heart
Heart
Heart
بسه مرد کوبیدن مشت به دیوار کسی نمیشنوه صداتو انگار سیم گیتاره زیره دستای من ملودی اشکا و رفتن من...این دل اصن ارزش نداش  کس دیگه ای رو اوردی به جاش ای کاش من مرده بودم اگه از اول اخرو خونده بودم..نمیخوام کسی کنه دخالتی نمیزارم بری به راحتی چه راحتی وقتی با اون هستیو وقتی خواب بودم اروم رفتیو..واااای دیگه کابوسام تبیر شد اره آغوش تو تقسیم شده با کس دیگه و نیستی برای من نکنه وقتی با اونی میفتی به یاده من خوش باشو خوش بگذرون عشقه من بشکن این قلبمو باز دل بکن الان دیگه داره بارون میاد اره گلای باغچمون بارون میخواد اره کم کم صب میشه شب گم میشه توهم کنار اون آروم بخواب...تو هم کناره اون  اروم بخواب...
پاسخ
اینجا انگار عکسو کشیدنBig Grin
[ اینم یه نوشیدنی خنک که تو تابستون میچسبه D: ]
.
.
.
.
.
.
.
.
.
پاسخ
منتقل شد ممنون 
Channel
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
مرسی جالب بود بهش میومد
پاسخ
آگهی
بازم از همه ی شما خواهش
same old love

پاسخ
اولی وچهارمیفوتوشاپه
به خصوص چهارمی چونه اش رو ببین
پاسخ
این متنو یه جایی خوندم گفتم براتون بفرستم شاید یه خبر خوشی براتون رسیدSmile

.. تو رو به امام زمان قسم میدم این پیام رو بخون.دختری از خوزستانم که پزشکان از علاجم نا امید شدند.شبی خواب حضرت زینب (س)را دیدم در گلوم اب ریخت شفا پیدا کردم ازم خواست اینو به بیست نفر بگم. این پیام به دست کارمندی افتاد اتقاد نداشت کارشو از دست داد.مرد دیگری اعتقاد داشت ۲۰ میلیون به دست اورد. به دست کس دیگری رسید عمل نکرد پسرشو را از دست داد.اگه به حضرت زینب اعتقاد داری این پیامو واسه ۲۰ نفر بفرست………… ۲۰ روز دیگه منتظر معجزه باش…
پاسخ
عکس های سلنا گومز با حجاب*** بیا تو فقط نگاش کن..جدیده 1خیلی نازه
عکس های سلنا گومز با حجاب*** بیا تو فقط نگاش کن..جدیده 1هر روزتان نوروز         نوروزتان پیروز

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان