امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زیر 1 سال عضویت ممنوع!!!

(08-07-2014، 13:39)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-07-2014، 13:37)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ها رو نگفتی مثلا زمانی که صابر اولین گفتگو آزاد رو زد

همه ذوق مرگ شدن |:

یا وقتی که گه گاهی برای مدیر ها توی گفتگو آزاد نظر سنجی میذاشتن
یه نگا به تاریخ عضویتت بنداز :hiccp:

اون سه ماه نیست بلکه 1/5 سابقس Angel
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
 سپاس شده توسط Adl!g+ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، rezaak ، || Mιѕѕ α.η.т ||
آگهی
(08-07-2014، 13:37)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه ذوق مرگ شدن |:

من اولین گفت و گو عضو نبودم ولی خوب به حرف شما اونم اضافه کردم
ولی نظر سنجیا یادمه((::
پاسخ
 سپاس شده توسط S R U H ، Ƒαкє ѕмιƖє ، rezaak
(08-07-2014، 13:42)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه ذوق مرگ شدن |:

نه فک کنم گفتگو آزاد 30 یا 40 بود مدیر ها اف بودن همه صابر مجبور شد یه گفتگو بزنه !!
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
 سپاس شده توسط Adl!g+ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، rezaak ، Elena79
بعد یه چیز دیگه..

انقدر شما میگید فلش خور قدیم فلش خور قدیم..

مگه الان فلش خور چشه؟

شاید برای کلاسش میگید ک بگید قدیمی هستید._.؟(خدانکنه:V)

به هر حال..

اینجا یه مکانی برای سرگرمیه...

نه غمکده..

انقدر هم قدیم قدیم نکنید..

خیلی قدیم رو دوست دارید..

به جای ماتم گرفتن..

کاری کنید ک باز شور و نشاط به انجمن برگرده...

موفق باشید..

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
پاسخ
 سپاس شده توسط Adl!g+ ، BlAcK dAy ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، -м α є ∂ є- ، Mïņ̃†êR ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، an idiot ، † αƖιєη † ، Thyme ، || Mιѕѕ α.η.т || ، پوری ومپایر ، Łost Đλtλ ، Wєιяɗ ، First Star ، Berserk ، Interstellar ، sara006 ، sober
(08-07-2014، 13:43)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-07-2014، 13:42)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه ذوق مرگ شدن |:

نه فک کنم  گفتگو آزاد 30 یا 40 بود مدیر ها اف بودن همه صابر مجبور شد یه گفتگو بزنه !!
نه من آن بودم :v
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زیر 1 سال عضویت ممنوع!!! 2
پاسخ
 سپاس شده توسط Adl!g+ ، S R U H ، Ƒαкє ѕмιƖє ، -м α є ∂ є-
(08-07-2014، 13:43)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه ذوق مرگ شدن |:

نه فک کنم گفتگو آزاد 30 یا 40 بود مدیر ها اف بودن همه صابر مجبور شد یه گفتگو بزنه !!
اون نسخه 60 بود-_-
پاسخ
 سپاس شده توسط melodi+ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، S R U H ، -м α є ∂ є- ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Wєιяɗ
آگهی
من دو يا سه سالي ميشه اينجام ولي رمزمو فراموش كردم دوباره اومدم...يادش بخير اولين بار تو خوراك مرغ اومدم انجمن همه ميگفتن پسريو كسي باور نميكرد تا اينكه اخر اسمم جا افتاد اولين بار حتي بلد نبودم پ.خ بدم و با هزار التماس ميرفتم خوراكو از اينو و اون ميخواستم بهم ياد بدن چه كسايي بهم پيام دادن يادش بخير اااااااااااااااه گريمونو در اوردي cryingههههه
پاسخ
 سپاس شده توسط Adl!g+ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، -м α є ∂ є- ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، پوری ومپایر ، "K!nd~G!Яl" ، sara006
:| مـن قـدیمـا بـودَم ! ..

میرَفـتم تُ خـوراکـ مـرغ !! ..

بـعد اومـدم عـضو شـدم !! ..

هعیی خیلی دوس داشتـم اون دورانی کـه تُ خـوراکـ مـرغ بـودَم !!! ..

((:
شومپت شومپت شومپت اره شومپت شومپت شومپت

خخ ..

پاسخ
 سپاس شده توسط Adl!g+ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، -м α є ∂ є- ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، پوری ومپایر ، ըoφsիīkα ، Interstellar
یادش بخیر

تو گفتگو ازاد نسخه ی 11 من پادشاه بودم

کلا گفتگو ها رو خراب میکردیم و قانون میذاشتیمWink

500 صفحه گفتگو داریم بالای 1000 صفحه
--------
فکر نکنم دیگه اون روزا پیش بیاد اما فکر کردن بهش فایده ای نداره
----------
کیا این موضوع رو یادشونه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=9869

من و مرمر بیشترین ارسال هارو داریم محلی بود برای اسپما!

اما این تولدو خودم گذاشتم
که من و فرید بحث حقوق رو باز کردیمRolleyes

اما فکر کنم صابر یک نگاهی هم نکرد

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=43945
پاسخ
 سپاس شده توسط Thyme ، Adl!g+ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ارشيا(دختر) ، Mïņ̃†êR ، "K!nd~G!Яl" ، Spell † ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ

نی نی شیطونه

تاریخ ثبت نام: 11-15-2012
تاریخ تولد: مخفی
زمان محلی: 07-08-2013 , 03:15 PM
وضعیت: آنلاین (در حال مشاهده پروفایل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
F A R I D @ 03:15 PM)

.. !

اون نی نی شیطونه ی قدیم الان تبدیل شده ب ツ سـُــــکـُــــــوت ツ جدید ! ._.

هعیییی خُدا یادش بخیر :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe زیر 1 سال عضویت ممنوع!!! 2
پاسخ
 سپاس شده توسط Thyme ، melodi+ ، امیررضا* ، ارشيا(دختر) ، Mᴏsᴇs ، Adl!g+ ، ∆ MeRzaD ∆ ، Mïņ̃†êR ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Brooklyn Baby ، † αƖιєη † ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، FARID.SHOMPET ، Wєιяɗ ، fЯoZeN~ElSa

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان