امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زیر 1 سال عضویت ممنوع!!!

اینارو ببینید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=56462

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=41898
Channel
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Adl!g+ ، FARID.SHOMPET ، First Star ، # αпGεʟ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
(08-07-2014، 13:44)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-07-2014، 13:43)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-07-2014، 13:42)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-07-2014، 13:37)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ها رو نگفتی مثلا زمانی که صابر اولین گفتگو آزاد رو زد

همه ذوق مرگ شدن |:

یا وقتی که گه گاهی برای مدیر ها توی گفتگو آزاد نظر سنجی میذاشتن

من اولین گفت و گو عضو نبودم ولی خوب به حرف شما اونم اضافه کردم
ولی نظر سنجیا یادمه((::

نه فک کنم  گفتگو آزاد 30 یا 40 بود مدیر ها اف بودن همه صابر مجبور شد یه گفتگو بزنه !!
نه من آن بودم :v

نه دیگه همه ذوق مرگ شده بودن |:

تو اون موقع فکر کنم مدیر آزمایشی بودی

یه نظر سنجی هم گذاشتن درباره مدیر های آزمایشی فکر کنم
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
 سپاس شده توسط melodi+ ، Adl!g+
فرید پسر خوبی بود ولی از موهای سر منم بیشتر دروغ میگفت ._.

خیلی اَم خودشو میگرفت ._.

نقل قول: شاید یکی از پر نفوذ ترین و قدیمی ترین کاربرای فلشخور باشم

:v

فک کنم پر خاطره ترین عکسی که میشه گذاشت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این باشه :v
پاسخ
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، امیررضا* ، Ƒαкє ѕмιƖє ، melodi+ ، Adl!g+ ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، First Star ، "SoLmAz RaD" ، Berserk ، fЯoZeN~ElSa ، Interstellar ، Mason ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(08-07-2014، 13:48)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زیر 1 سال عضویت ممنوع!!! 3

نی نی شیطونه

تاریخ ثبت نام: 11-15-2012
تاریخ تولد: مخفی
زمان محلی: 07-08-2013 , 03:15 PM
وضعیت: آنلاین (در حال مشاهده پروفایل  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
F A R I D @ 03:15 PM)

.. !

اون نی نی شیطونه ی قدیم الان تبدیل شده ب ツ سـُــــکـُــــــوت ツ جدید ! ._.

هعیییی خُدا یادش بخیر :|
شما نی نی شیطونه بودید؟Huh
پاسخ
 سپاس شده توسط Thyme ، ∆ MeRzaD ∆ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ارشيا(دختر) ، Adl!g+
(08-07-2014، 13:49)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-07-2014، 13:44)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-07-2014، 13:43)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-07-2014، 13:42)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-07-2014، 13:37)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ها رو نگفتی مثلا زمانی که صابر اولین گفتگو آزاد رو زد

همه ذوق مرگ شدن |:

یا وقتی که گه گاهی برای مدیر ها توی گفتگو آزاد نظر سنجی میذاشتن

من اولین گفت و گو عضو نبودم ولی خوب به حرف شما اونم اضافه کردم
ولی نظر سنجیا یادمه((::

نه فک کنم  گفتگو آزاد 30 یا 40 بود مدیر ها اف بودن همه صابر مجبور شد یه گفتگو بزنه !!
نه من آن بودم :v

نه دیگه همه ذوق مرگ شده بودن |:

تو اون موقع فکر کنم  مدیر آزمایشی بودی

یه نظر سنجی هم گذاشتن درباره مدیر های آزمایشی فکر کنم
آره serpico گذاشته بود منم بیشترین رایو اوردم __-_ :>>>
A Friend is nothing but a known enemy
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Mᴏsᴇs ، S R U H ، Adl!g+ ، || Mιѕѕ α.η.т ||
(08-07-2014، 13:49)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرید پسر خوبی بود ولی از موهای سر منم بیشتر دروغ میگفت ._.

خیلی اَم خودشو میگرفت ._.

نقل قول: شاید یکی از پر نفوذ ترین و قدیمی ترین کاربرای فلشخور باشم

:v

فک کنم پر خاطره ترین عکسی که میشه گذاشت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این باشه :v
اینو راست میگه..

خیلی خودشو میگرفت...

ولی در کل پسر بدی نبود..

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
پاسخ
 سپاس شده توسط melodi+ ، ∆ MeRzaD ∆ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Adl!g+ ، Interstellar ، Mason
آگهی
یه زمانی حتی دعواش هم خوب بودSleepy

اما خوب الان دیگه نمیشه دعوا کرد مگه 18-14=4

حیف یادم نیستDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Adl!g+
یه چیزه دیگه ..

Soltane-ehsas-m2 (* ..)
A Friend is nothing but a known enemy
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Adl!g+ ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، First Star ، Albert wesker
بله من نی نی شیطونه بودم پَ میخواستی کی باشم امیر رضا ؟ :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe زیر 1 سال عضویت ممنوع!!! 3
پاسخ
 سپاس شده توسط Adl!g+
نمیشد ت و بحث و گفتگو نذارید ارسالام بره بالاBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط Adl!g+

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان