امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اقدام عجیب خانم با واریز پول اشتباهی 200 میلیونی بانک

اقدام عجیب خانم با واریز پول اشتباهی 200 میلیونی بانک 1

اقدام عجیب خانم با واریز پول اشتباهی 200 میلیونی بانک اگر پول زیادی به حساب شما واریز شود چه واکنشی نشان خواهی داد؟به راستی شما چه عکس العملی نشان خواهی داد هنگامی که متوجه شوید اشتباهی وجه زیادی به حساب شما واریز شده است؟پاسخ به این سوال در افراد مختلف متفاوت است.

شاید برخی افراد در همان نگاه اول کل پول را برداشت نمایند و خرج نمایند.برخی از افراد هم هستند که به متصدی بانک مراجعه کرده و علت واریز وجه را جویا می شوند.اما نتیجه هر چه باشد از همان ابتدا مشخص است که پول به هر طریقی باشد از فرد گرفته می شود.

هنگامی که خانم مایکلا هاچینگز متوجه شد پول باداورده ای به حسابش خوابیده است بدون داشتن زره ای تردید انرا برداشت نمود و به کسب و کار زد.مایکلا در کار طراحی لباس است.مبلغ 52 هزار پوند اشتباها از حساب شورای لیچفیلد به حسابش واریز شده بود.

خانم 23 ساله به روزنامه سان می گوید درست است که من کار اشتباهی کرده ام اما هر چه باشد من هم بشرم و عاری از خطا و اشتباه نیستم.پلیس مرا اذیت نمود تنها به خاطر اینکه زیبا به نظر می رسیدم.مرا گنهکار م یدانند.این درست نیست.گنهکار واقعی فردی است که پول را به حساب من واریز کرده است.اینکه انها به خاطر اینکه من زیبا هستم اذیتم نمایند وحشتناک است.

مایکلا فعلا بازداشت شده است و احتمالا به 10 سال زندان محکوم خواهد شد.او همچنین موظف شده است 150 ساعت بدون مزد کار نماید.اما به هر حال یا باید پول را پس دهد یا به زندان برود.بخش زیادی از پول پرداخت شده اما مایکلا هنوز 6 هزار پوند دیگر قرض دارد.او اکنون با کار کردن در طویله پدرش سعی دارد قرض خود را پرداخت نماید.
پاسخ
 سپاس شده توسط aalcapoo
آگهی
اسکل بابا
برای اینکه شکست نخورید
.
.
.
هیچوقت تلاش نکنید !(((=
(خواجه گشادالدین ایرانی)
پاسخ
 سپاس شده توسط ❤R@TA❤

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Shocked نامه عجیب سارق اموال به صاحب خانه!
Information دستگیری کارمند بانک با اختلاس ۲۴ میلیاردی!
  عجیب و غریب‌ترین تابو‌ها در دنیا
  دستگیری 2 دختر بخاطر پوشیدن ساپورت عجیب
  ربیعی: رییس مجلس در ابلاغ قانون اقدام لغو تحریم ها عجله کرد
  رستورانی عجیب با دو گارسون میمون!!!!!
  اقدام عجیب در کتاب فارسی پایه هفتم
  دوستی عجیب یک دختر 10 ساله با گرگ ها! +عکس
  عشق عجیب یک دختر به عروسک زامبی (عکس)
  سفر عجیب این کودک دوساله به دور دنیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان