امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بزرگترین کتابخانه دیجیتال

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کتابخانه سیمرغ

کتابخانه به عنوان زیر مجموعه حوزه معاونت پژوهش و فناوری در راستای فراهم نمودن بستر مناسب در امر تحقیق و پژوهش برای دانشجویان و اساتید در سال 1367 همزمان با تاسيس دانشگاه در يک ساختمان استيجاري واقع در ميدان جمهوري اسلامي فعاليت خود را با 500 جلد کتاب و يک نفر پرسنل در يک فضاي 12 متري آغاز نمود و کم کم با گسترش دانشگاه به لحاظ کمي و کيفي روند کتابخانه سير صعودي پيدا کرد و با احداث ساختمان فاز يک دانشگاه واقع در باغ ني، کتابخانه به يک فضاي 24 متري منتقل گرديد. سپس با مستقل شدن حوزه معاونت پژوهش و فناوری در سال 1378 و با احداث ساختمان فاز دو مساحتي به متراژ 720 متر مربع به ساختمان کتابخانه اختصاص يافته است که 420 متر آن فضاي اداري و مخزن و 300 متر آن به عنوان سالن مطالعه بوده است. در سال 1383 با راه اندازي دانشکده ادبيات دو در مجتمع امام خميني (ره) واقع در انتهاي شهرک متخصصين فضايي به متراژ 550 متر مربع ديگر نيز به ساختمان کتابخانه افزوده گرديده است و در حال حاضر با راه اندازي ساختمان مرکزي کتابخانه که در آذرماه سال 1387 مورد بهره برداري قرار گرفته است با مساحت 4000 متر مربع در سه طبقه به عنوان بزرگترين کتابخانه دانشگاهي در غرب کشور آماده ارائه خدمات به مراجعين محترم مي باشد .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
n_rezaee
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939 ، padena ، an idiot
آگهی
ببخشید این کتابخوانه به چه درد میخوره فقط کارش اطلاع رسانی کتاب ها موجود رد کتابخوانه ها است؟
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

بزرگترین کتابخانه دیجیتال 1
عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭
خیلی حال میده با آیپد وتب لت آدم کتاب بخونه.طوریکه همه صفحه هاش باشه
هزینه اش کم تر وبه صرفه تره.
به خصوص با این قیمت گرون کتاب

کتاب های زیادی به صورت دیجیتال در دسترس هستند.
"دختر و افسر مرزی"

((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939
ولی من نتونستم کتابی بگیرم! امتحان کنید ببینید شما میتونید جناب نیکلای

عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
این کتابخانه صرفا فقط در چند مکان محدود سرچ کتاب می کند و مثل اینکه منابع لاتین هم ندارد وفقط در مورد ایران است ومطالبش کامل نیست.
من هم نتونستم کتابی پیدا کنم به هردری زدم توش یک کتاب در مورد استالین نداشت.

پیشنهاد می کنم کتاب خانه های دیجیتال دیگری رو امتحان کنید این یکی خیلی داغونهBig GrinBig Grin
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939
نوشته بهترینهBig Grin

عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭
آگهی
نوشته بزرگترین

فکر کنم بزرگترین کتابخونه داغون دیجیتالهBig Grin
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان