امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کاناوارو:برزیلیا چرا انقد گریه می کنند؟

آنها تا لحظه ای که پیروز میدان شدند گریه می کردند.حرف من همین است،پس اگر می باختند چه می کردند؟خودشان را می کشند؟باید از فوتبال لذت برد و از این فشار ها رهید.

این جام جهانی را باید متعلق به قاره آمریکا دانست. نه؟

اینطور نیست. به نظرم هلند، آلمان و به ویژه فرانسه خیلی خوب کار کردند.

کاناوارو:برزیلیا چرا انقد گریه می کنند؟ 1

آرژانتین و برزیل چطور؟

آنها فقط مسی و نیمار هستند. آرژانتین مهاجمان دیگری هم دارد ولی فقط مسی تکلیف بازیها را روشن می‌کند و تا به اینجا از عملکرد برزیل هم خوشم نیامده. هیچ وقت ندیده بودم که بازیکنان یک تیم تا این حد گریه کنند.
نظرت در این باره چیست؟
می توانم فشار را درک کنم ولی این اتفاق وقتی می افتد که شخصیت قوی ای نداشته باشی. اگر شخصیت قدرتمندی داشته باشی بر فشارها غلبه می کنی.
وقتی قهرمان جام جهانی ۲۰۰۶ شدید، همه شما هم شرایط سختی را پشت سر گذاشته بودید. آیا از کمک روانشناسی استفاده می کردید؟
نه، فقط خودمان بودیم. آن موقع ترجیح می دادیم در مورد این مسائل حرف نزده و فقط بازی کنیم. مشکل ما در ایتالیا بود و نه آلمان. ما قرنطینه و کاملا تنها بودیم. فشارها برروی برزیل زیاد است ولی تمام تیمها این فشار را تحمل می کنند و اینقدر هم گریه نمی کنند. آنها تا لحظه ای که پیروز میدان شدند گریه می کردند. حرف من همین است؛ پس اگر می باختند چه می کردند؟ خودشان را می کشتند؟ باید از فوتبال لذت برد و از این فشارها رهید.
بازی کردن مقابل حریفان کوچکتر ممکن است سطح فشارها را افزایش دهد.
نه. مشکل این نیست. مشکل بردن است. اگر آرژانتین به فینال ماراکانا برسد، برزیلی‌ها مملو از فشار به ورزشگاه خواهند رفت. وقتی آرژانتین سوئیس را برد، دنیا روی سر برزیلی‌ها خراب شد. این تیم، کاملا با تیمی که در جام کنفدراسیون‌ها دیدیم فرق می کند.

چرا؟
ترس. همه شان می ترسند.
شما چطور با ترس مقابله می کردید؟
من هیچ وقت نترسیده ام. من بازیهای مهم را بیشتر از بازی مقابل تیم های کوچک دوست داشتم.
حتی در فینال جام جهانی هم نمی ترسیدی؟
شب قبل از فینال در هتل دوری زدم و چیزهایی دیدم که هرگز فراموش نخواهم کرد. ترس را در بازیکنان می دیدم و به خودم می گفتم:عجب!!
آن شب توانستی بخوابی؟
خیلی هم مفصل خوابیدم.
تیاگو می گوید که نخوابید و نمی خواست پنالتی‌ها را بزند.
به نظرم بد نیست که دراین حال تنها باشی؛ خودم همین کار را می کردم. هرکسی مدل خاصی برای تمرکز کردن دارد. من هیچ وقت در زمان زدن ضربات پنالتی از جایم تکان نمی خورم. دوست ندارم که مردم هی بالا و پائین می پرند.

خونسردترین بازیکنی که در این شرایط مملو از فشار دیده ای، کیست؟
بدون تردید پیرلو؛ او آنقدر خونسرد است که خیلی خوب می تواند فشارها را کنترل کند.
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاناوارو:برزیلیا چرا انقد گریه می کنند؟ 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط rezaak ، Nazanin♥Xavi
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  گریه‌های بی پایان بهروز برای رفیق از دست رفته
  این دو نفر می خواهند روی زیدان را کم کنند!
  پیوس: برخی مدیران و مربیان با هم زد و بند می‌کنند/ اطرافیان دهداری در حد تیم ملی نبود
  ستین: دوست ندارم بارسلونا را قهرمان لالیگا اعلام کنند
  همه دستمزد می‌بخشند، استقلالی‎ها اعتصاب می‌کنند!
  سرخابی‌ها، پایتخت را صاحب تیم فوتسال می‌کنند؟
  فریده شجاعی: تیم‌ها موافقت کنند، پایان لیگ بسکتبال بانوان را اعلام می‌کنیم
  استکی: قهرمانان بوکس نباید یکدیگر را تحقیر کنند
  ساری: هنگام ترک چلسی گریه کردم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان