امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جک جک جک***

حیف نون به دوستش می گه: قربون دستت، برو عقب ماشین ببین چراغ راهنمای ماشین کار می کنه یا نه. دوستش می ره عقب ماشین، می گه: کار می کنه، کار نمی کنه، کار می کنه، کار نمی کنه...

حیف نون تو کلیسا نشسته بوده، یهو می بینه یه دختر خیلی خوشگل میاد تو. می دوه می ره پشتِ یه مجسمه قایم می شه. دختره میاد می شینه جلوی محراب و می گه: ای خدا! تو به من همه چی دادی، پول دادی، قیافه دادی، خانواده خوب دادی... فقط ازت یه چیز دیگه می خوام... اون هم یه شوهر خوبه... یا حضرت مسیح! خودت کمکم کن! حیف نون از پشت مجسمه میاد بیرون می گه: عیسی هل نده! خودم می رم!

حیف نون و زنش دعواشون شده بوده، با هم حرف نمی زدند. زن حیف نون وقتی شب می ره بخوابه، یک یادداشت برای حیف نون می گذاره که: منو فردا ساعت 6 بیدار کن. صبح زنه ساعت 10 از خواب پا می شه، می بینه حیف نون براش یک یادداشت گذاشته که: پاشو زنیکه خر! ساعت شیشه!

حیف نون از ساختمون ده طبقه می افته پایین، همه جمع می شن دورش، ازش می پرسن: آقا چی شده؟ می گه: والله منم تازه رسیده ام!

تلویزیون داشته گل خداداد عزیزی رو به استرالیا نشون می داده، حیف نون تماشا می کرده. دو سه بار که صحنه آهسته گل رو نشون می دن حیف نون شاکی می شه، می گه: حالا اون قدر نشون بده تا اون دروازه بان بگیردش!

حیف نون می ره کله پاچه فروشی، یارو بهش می گه: قربون چشم بگذارم؟ حیف نون می گه: نه آقا! حداقل صبر کن من برم قایم شم!

حیف نون کفترش رو گم می کنه، تو روزنامه آگهی می ده: بیه بیه!

مامانه داشته واسه بچه اش لالایی می خونده. بعد از یه ربع، بچه هه می گه: خوب مامان خفه شو می خوام بخوابم!

حیف نون می ره مشهد حرم امام رضا رو می بینه، می گه: امام رضا! قربونت برم! تو با این همه طلا چرا هشتم شدی؟!

به حیف نون می گن با رضا جمله بساز، می گه: من و حسن و حسین رفتیم پارک. می گن: پس رضاش کو؟ می گه: آخه رضا کار داشت، نیومد!

حیف نون می خواسته به فلسطینی ها کمک کنه، براشون سنگ پست می کنه!

پرچم عربستان رو به حیف نون نشون می دن، ازش می پرسن: این پرچم کجاست؟ حیف نون یوخده فکر می کنه، می گه: پرچم اسپانیا! ملت جا می خورن، می گن: آخه چرا اسپانیا؟! حیف نون می گه: خودتون نگاه کنید، روش نوشته: الاله‌لاله‌لالا!

از حیف نون می پرسن: به نظر شما اگه آمریکا افغانستان و عربستان رو بگیره، به کره و چین هم حمله کنه تکلیف ایران چی می شه؟ حیف نون می گه: چی می شه نداره که، ایران می ره جام جهانی !

یارو تلویزیون رو روشن می کنه...
کانال 1: قرآن
کانال 2: قرآن
کانال 3: قرآن
کانال 4: قرآن
کانال 5: قرآن
کانال 6: قرآن
پا می شه تلویزیون رو می بوسه می ذاره رو طاقچه !

از طرف می پرسن نظرت در مورد آتروپات چیه؟ می گه خوبه ولی یخمک خوشمزه تره !

حیف نون سوار ماشین بود داشت رادیو پیام گوش می داد. رادیو: یه احمقی داره بزرگراه رو برعکس رانندگی می کنه. حیف نون: آره والا، احمقا یکی دو نفر هم نیستن همه دارن برعکس می آیند‌ !

یه دختره هر روز دیر می رفت مدرسه. معلم ازش دلیلش رو پرسید. دختره گفت: خانم هر روز صبح که من میام مدرسه یه پسره تو راه هی دنبال من میاد. معلمه گفت: بهش کاری نداشته باش سرت رو بنداز پایین و بیا. دختره گفت: خانم من که میام، اون یواش یواش میاد!

ما یه دوستی داشتیم سپاس نداد ....هیچی دیگه الان یک ماهه با کمپوت میرم ملاقاتشBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جک جک جک*** 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جک جک جک*** 1
پاسخ
 سپاس شده توسط قلب ، spent †
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان