نظرسنجی: با تغییر نام کلبه والیبالی ها موافقید؟نام پیشنهادی تونو رو برام بنویسید
بله
خیر
نظری ندارم!
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

****کــــلـــبــــه والـــیــبالـــــی هـــا‌****

علیرضا نادی قرار نیست جای کسیو بگیره!
تازه بهتره به عنوان یه بزرگتر کنار جوونترا باشه.
من فکر میکنم با توجه به شخصیت سعید معروف خودش کاپیتانی رو بنا به کسوت بده به آقای نادی!
امیدوارم یه تیکه پارچه حاشیه نسازه!
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، Nazanin♥Xavi ، AYYYYDA ، NeginNg
آگهی
(29-07-2014، 14:14)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علیرضا نادی قرار نیست جای کسیو بگیره!
تازه بهتره به عنوان یه بزرگتر کنار جوونترا باشه.
من فکر میکنم با توجه به شخصیت سعید معروف خودش کاپیتانی رو بنا به کسوت بده به آقای نادی!
امیدوارم یه تیکه پارچه حاشیه نسازه!
کی مشخص میشه؟؟؟؟که کی کاپیتان شده؟
بعدشم بحث کسوت نیست بحث طرفدار
****کــــلـــبــــه والـــیــبالـــــی هـــا‌**** 6
پاسخ
 سپاس شده توسط AYYYYDA
تا بازی بعدی توی لهستان مشخص میشه!
سرپرست که میگه معروف کاپیتان اول میمونه!
ولی بعد از دعوت نشدن نادی ولاسکو با رای گیری کاپیتان رو انتخاب کرد و معروف که انتخاب شد گفت کاپیتانی امانته!
نادی هم میگه طبق تظهارات قبلی سعید معروف ، بازوبند رو بهش برمیگردونه و این موضوع حل شده هست.
ولی ظاهرا که همچین هم حل شده نیست!!
باید ببینیم چی میشه.

این نقل قول خود سعید معروف :
من هیچ وقت در تیم ملی دنبال چیزی برای خودم نبوده ام اگر هم كاپیتان شدم لطفی بود كه بچه ها و كادر فنی به من داشتند و من هم سعی كردم در این مدت جواب محبت آنها را به خوبی بدهم. الان هم اگر نادی به تیم ملی برگردد كاپیتانی برای او خواهد بود.

این همه متن کامل مقاله و مصاحبه :

مشکلی به نام کاپیتانی ... چه کسی کاپیتان تیم ملی والیبال ایران خواهد شد ؟ علیرضا نادی ؟ یا سعید معروف ؟

شفقناورزشی- سعیده فتحی: قرار است بازیكنان تیم ملی والیبال از هشتم مرداد (چهارشنبه) دوباره دور هم جمع شوند و برای رقابت های قهرمانی جهان در لهستان آماده شوند اما این اردو یك تفاوت با سایر اردوها دارد و آنهم اضافه شدن دو چهره نام آشنای والیبال به تیم ملی است.

به گزارش شفقناورزشی، علیرضا نادی و حمزه زرینی دو بازیكن باتجربه و خوب والیبال كشورمان. حمزه زرینی كه در رقابت های لیگ برتر همراه با كاله مصدوم شد ماه ها از تیم ملی كنار ماند با بدست آوردن سلامتی اش دوباره به تركیب بازگشت. علیرضا نادی در سال 1376 توانست یکی از بازیکنان ثابت تیم ملی نوجوانان ایران شود و در مسابقات جهانی حضور پیدا کند و بعد به تیم جوانان دعوت شد و با تیم جوانان قهرمان آسیا شد. نادی با بیش 100 بازی ملی جزو باشگاه صدتایی‌ها است. علیرضا نادی در زمان ولاسکو با حرف و حدیث‌های زیادی از تیم ملی ایران کنار گذاشته شد، اما امیدوار بود برای لیگ جهانی 2014 به ترکیب تیم ملی اضافه شود كه بابدشانسی و به خاطر مصدومیت باز بیرون ماند. اما حالا با آمدن بوبان کواچ و پس از سپری شدن دوران مصدومیت کاپیتان سابق تیم ملی والیبال، نادی بار دیگر به اردوی تیم ملی دعوت شد.

معروف دموكراتیك جای نادی را گرفت

بازگشت این دو عزیز به تیم ملی برای همه خوشحالی به همراه آورد از ملی پوشان گرفته تا دوستداران والیبال از این بازگشت خوشحالند اما كمی نگرانی هم وجود دارد كه البته با توجه همدلی كه در والیبال وجود دارد می دانیم مشكلی پیش نخواهد آمد كه آنهم كاپیتانی تیم ملی است. در زمانی كه علیرضا نادی در كنار تیم بود این بازیكن عنوان كاپیتانی را به دوش می كشید اما پس از كنار گذاشتن او، سعید معروف شد كاپیتان تیم ملی آنهم در انتخاباتی كاملا دموكراتیك. خولیو ولاسکو بر این باور بود کاپیتان تیمش را به شیوه‌ای کاملاً دموکراتیک انتخاب و معرفی کند، چراکه بازیکنان به کسی که خودشان انتخاب می‌کنند بیشتر احترام می‌گذارند و ارتباط بهتری از لحاظ روانی با او برقرار می‌کنند. به همین دلیل برای اولین بار کاپیتان تیم ملی والیبال ایران به روش دموکراتیک انتخاب شد. در پایان رای‌گیری سعید معروف با کسب 11 رای از 17 رای به عنوان کاپیتان تیم ملی والیبال ایران انتخاب و معرفی شد و مهدی مهدوی نیز با کسب 4 رای کاپیتان دوم شد و زرینی نیز 2 رای به دست آورد.

از آن روز تا به امروز معروف كاپیتان تیم ملی بود كاپیتانی كه به حق هم از عهده وظایفش برآمد و به خوبی توانست تیم را رهبری كند. او هم در داخل میدان رهبر بود و هم خارج از میدان کاپیتان همواره باید روحیه مبارزه طلبی و برتری جویی را در تیم حفظ کند و این انرژی مثبت را نیز به تیم تزریق کند این اولین وظیفه کاپیتان است كه سعید به خوبی آن را در تیم ملی والیبال پیاده كرد.

مشكلی به نام كاپیتانی

نگرانی از آنجاست كه الان علیرضا نادی با بازگشتش توقع دارد بازوبند كاپیتانی به او پس داده شود شاید توقع به جایی هم باشد باتجربه ترین است و كاپیتان سابق. او می گوید:" در والیبال کنونی این سیستم‌ها حل شده است و همه متحد هستند. فکر می‌کنم سایر ورزش‌ها هم در این مورد باید از والیبال الگو بگیرند. موضوع کاپیتانی در والیبال حل شده و آنقدر بازیکن باتجربه در تیم ملی حضور دارد که فکر نمی‌کنم مشکلی پیش بیاید. اگر یادتان باشد سعید معروف زمانی که کاپیتان شد حرف‌هایی مطرح کرد و گفت که کاپیتانی پیش او امانت است که این اظهار نظر خیلی مسائل را ثابت می‌کند. معروف یادش نرفته که ما سال‌ها در کنار هم حضور داشتیم و من کاپیتان تیم ملی بودم؛ البته بازیکنانی در تیم ملی هستند که این شایستگی را دارند که کاپیتان تیم ملی باشند."

اما در آنطرف امیر خوشخبر سرپرستی كه همیشه راه های ناهموار والیبال را به درستی هموار می كند در این باره می گوید: آن طور که کواچ تصمیم گرفته، حتی در صورت برگشت علیرضا نادی به ترکیب 12 نفره تیم ملی، سعید معروف کاپیتان می ماند. معروف خیلی خوب تیم را مدیریت می کند. به شرطی که نادی هم مثل قبل آماده باشد می تواند به تیم ملی کمک کند.

معروف: نادی برگردد كاپیتانی مال اوست

این جمله سرپرست به معنای ماندگاری سعید معروف با عنوان كاپیتانی در تیم ملی است. معروف نشان داده كه كاپیتان خوبی است. شاید روزی که کایپتان والیبال ایران در محله عطایی ارومیه به دنیا آمد کمتر کسی فکر می کرد که 29 سال بعد سعید معروف بهترین پاسور بیست و پنجمین دوره مسابقات لیگ جهانی شود. اما معروف در سال های اخیر به قدری خوش درخشیده است که به نظر می رسد با این عنوان حالا تنها بخشی از حقش را از والیبال گرفته است. بازیکنی که این روزها کاملا به مرز تجربه و پختگی رسیده و توپ در دست هایش خوش رقصی می کند. اگرچه بازی پاسورها معمولا در زمین چشم نواز است و در مرکز توجه. اما این توانایی بالای معروف است که او را در زمین متمایز می کند. او قدرت رهبری بسیار خوبی دارد و باید قدر جادوگر والیبال آسیا را دانست و به این کاپیتان مقتدر كمك كرد تا راه والیبال همچنان در روشنایی سیر شود.

با سعید معروف كه این روزها در زادگاهش ارومیه به سر می برد گپی كوتاه زدیم درباره این اتفاقات اخیر والیبال.

شفقناورزشی- سعید همچنان در ارومیه هستی؟

آره من تا فردا(سه شنبه) در ارومیه می مانم و پس از آن راهی تهران خواهم شد تا در تمرینات تیم ملی حاضر شوم.

این اردو با اردوهای قبلی فرق دارد، نادی و زرینی اضافه شده اند؟

بله بسیار هم خوشحال هستیم كه این دو دوباره به جمع ما اضافه می شوند و خوشحال تر هستیم كه توانستند سلامتی خود را بازیابند بدون شك با حضور آنها تمرینات بهتر و در نتیجه تیم ملی قوی تری خواهیم داشت.

شفقناورزشی- علیرضا نادی گفته"سعید معروف زمانی که کاپیتان شد حرف‌هایی مطرح کرد و گفت که کاپیتانی پیش او امانت است" حالا این امانت را پس خواهی داد؟

من هیچ وقت در تیم ملی دنبال چیزی برای خودم نبوده ام اگر هم كاپیتان شدم لطفی بود كه بچه ها و كادر فنی به من داشتند و من هم سعی كردم در این مدت جواب محبت آنها را به خوبی بدهم. الان هم اگر نادی به تیم ملی برگردد كاپیتانی برای او خواهد بود.

شفقناورزشی- اما آقای خوشخبر گفته است كه در صورت بازگشت نادی هم باز تو همچنان كاپیتان خواهی بود؟

راستش من بازیكن هستم و تابع تصمیم كادر فنی و مسئولان. صلاح را آنها بهتر می دانند و اگر وظیفه ای به من دهند تلاشم را خواهم كرد تا سربلند بیرون بیایم. درباره كاپیتانی هم آنها و البته بچه های تیم باید نظر بدهند اما در كل برای من تنها موفقیت تیم ملی مهم است و برایم اتفاق های دیگر كه می افتد زیاد اهمیت ندارد. همه باید در راستای موفقیت تیم ملی گام برداریم حالا من كاپیتان باشم یا نادی زیاد فرقی ندارد. باید دید كدام به صلاح والیبال و تیم ملی ماست.

شفقناورزشی- تو بهترین پاسور جهان شدی و در واقع بهترین عملكرد را در بین بازیكنان داشتی شاید حقت باشد همچنان كاپیتان باشی؟

ای کاش به جای دریافت کاپ بهترین پاسور لیگ جهانی، تیم ملی والیبال ایران روی سکو می رفت. برای من همیشه دریافت جام های انفرادی توام با موفقیت تیم اهمیت داشت و از اینکه من بهترین شدم و تیم ایران از مدال دورماند خیلی خوشحال کننده نبود.

شفقناورزشی- و اینكه چه شد ارومیه را برای فصل بعد انتخاب كردی؟

آنقدر مدیون محبت مردم شهرم ارومیه هستم که نمی خواهم به هیچ کدام از پیشنهادات تیم های خارجی فکر کنم و ترجیح دادم این فصل در خدمت تیم شهرم شهرداری ارومیه باشم .

شفقناورزشی- چه اتفاقی افتاد که والیبالمان به این اندازه پیشرفت کرد؟

فکر می کنم اصلی ترین دلیل این است که در مجموعه والیبال هر کسی کار خودش را انجام می دهد همه تلاش می کنند تا به هدف برسند و انگیزه زیادی دارند. این که مردم هم نتایج را پیگیری می کنند و برایشان مهم است که والیبال چه نتیجه ای می گیرد برای ما ارزش زیادی دارد.

شفقناورزشی- حمایت مردم در بازی‌های خانگی فوق‌العاده بود. این موضوع چه تاثیری روی بچه‌های تیم ملی داشت؟

این که ما در تهران از 18 امتیازمان که توانستیم 15 امتیاز را کسب کنیم موفقیت بزرگی است که نقش اصلی را در این موفقیت مردم ایفا کردند. ما با تیم های گردن کلفتی در تهران بازی کردیم و حمایت پرشور مردم فشار زیادی روی آنها وارد کرد. دیدید که همیشه سالن 12 هزار نفری پر بود و ما واقعاً از تشویق و حمایت مردم انرژی گرفتیم. شاید به خودمان استرس وارد شود اما حمایت مردم به ما انگیزه می داد و خوشحالم که جواب حمایت آنها را به خوبی دادیم.

شفقناورزشی- وقتی ولاسکو رفت و کواچ آمد خیلی‌ها فکر کردند دوران طلایی والیبالمان تمام شده اما بچه‌ها ثابت کردند والیبال به صورت اصولی در حال پیشرفت است.

وقتی ولاسکو رفت گفتم والیبال متکی به شخص نیست همه گفتند سعید معروف از این حرف ها منظور خاصی دارد اما من خالصانه صحبت کردم. دیدید که حرف هایم ثابت شد و همه دیدند والیبال ما متکی به یک نفر نیست. ولاسکو در شکل گیری شخصیت والیبالیست ها تاثیر زیادی داشت و به ما کمک کرد اما در دنیا ورزش حرفه ای شده و ورزشکاران هم اگر حرفه ای باشند می توانند خودشان را با هر سرمربی ای وفق دهند.

(29-07-2014، 13:46)neda79 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نکنه بیاد جای معروف بگیره خدا نههههههههههههههههههههههههههAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

اصلا هم پست که نیستن!
نادی سرعتی زن هست، اگه اشتباه نکنم.
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، Nazanin♥Xavi ، ★3aeed ، !...rana ، NeginNg
ینی نازنین اون گذری در گذشته عالی بود

عالی مال یه ثانیشه

مرسی
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi
مربی تیم ملی والیبال درگذشت

سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران که به دلیل گرفتگی مجرای صفرا چند روزی در بیمارستان بستری بود، دار فانی را وداع گفت.

کاپیتان سابق و خوش اخلاق تیم ملی والیبال ایران چندی پیش به دلیل گرفتگی مجرای صفرا دچار دل‌درد شد که بعد از مراجعه به بیمارستان، پزشکان متوجه شدند که توده‌ای راه مجرا را بسته و با قرار دادن یک لوله مجرا را باز کردند.

از عوارض این عمل، التهاب پانکراس بود که حسین معدنی با این مشکل مواجه شد. این التهاب به ریه هم سرایت کرد و باعث اختلال کار ریه شد؛ به طوری که سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران فقط با دستگاه تنفسی قادر به تنفس بود، اما سرانجام و در حالی که پزشکان و نزدیکان وی از بهبود حال او خبر می دادند، در سن 43 سالگی درگذشت و در تاریخ جاودانه شد.

حسین معدنی قره لر

اهل اردبیل

متولد 17 اردیبهشت 1350

مدرک تحصیلی: مهندسی شیمی

پاسور و کاپیتان اسبق تیم ملی - دارای عنوان بهترین پاسور آسیا در سال 2002

(دو دوره حضور در رقابت های قهرمانی مردان آسیا 1995/2001 - یک دوره حضور در بازی های آسیایی 1994 - یک دوره حضور در رقابت های قهرمانی جهان 1998)

بازیکن تیم های استقلال - بنیاد شهید - صدا و سیما - فتح - بانک کشاورزی - هما - دانشگاه آزاد - آیدانه چالدران - پیکان تهران

(پنج دوره حضور در جام باشگاه های آسیا با تیم پیکان - 1997 / 1998 / 1999 / 2000 / 2002 - یک طلا/دو نقره/دو برنز)

سرمربی تیم های استیل آذین - داماش گیلان - باریج اسانس کاشان - شهرداری تبریز

مربی تیم ملی مردان ایران در دوران سرمربیگری زوران گائیچ 2007

سرمربی تیم ملی مردان ایران 2008 - 2010

(قهرمان و صاحب مدال طلای دو دوره جام کنفدراسیون آسیا 2008 / 2010 - نایب قهرمان و صاحب مدال نقره مردان اسیا 2009 - نایب قهرمان و مدال نقره بازی های آسیایی 2010)

مربی تیم ملی و سرمربی تیم ب ایران 2013

(مقام نهم لیگ جهانی 2013 - قهرمان کشورهای اسلامی)

مربی تیم ملی مردان ایران 2014

(مقام چهارم لیگ جهانی 2014)

زمان و مکان مراسم خاکسپاری و ختم این مرحوم متعاقبا اعلام خواهد شد.

روحش شاد و یادش گرامی...
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط ★3aeed ، Thyme ، Interstellar ، AYYYYDA ، NeginNg
وای من خیلی ناراحت شدم بیچاره خیلی جوون بود 43 سالگی فوت شدSad
کواچ دیشب گفت واسش دعا کنین بیچاره چن ساعت بعد تموم کرد...
پاسخ
 سپاس شده توسط mohsenniceboy ، AYYYYDA ، NeginNg
آگهی
دمشون گرم خوب بازی کردن
عشق است آبیHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط mohsenniceboy
خیلی دلم سوخت از ته قلب براش دعا میکنم بیچاره دختر کوچولوش
پاسخ
 سپاس شده توسط mohsenniceboy ، AYYYYDA ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
(29-07-2014، 18:09)*Mahan* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ینی نازنین اون گذری در گذشته عالی بود

عالی مال یه ثانیشه

مرسی
فدای شما!
قابلی نداشت ماهان جان!Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar
ممنون عالی بود
اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود ، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi ، mohsenniceboy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان