امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

امینم از قیافه ی لیدی گاگا ترسید!!!!

تورو خدا قیافه ی امینمو نیگااااااااااااااااااااااBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امینم از قیافه ی لیدی گاگا ترسید!!!! 1

بیچار اینجا انگار ترسیدهBig GrinBig GrinBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهشا نظر بدید

زندگیه من اختصاص داره به {ALLAH}

and I should say...
I really love
Muhammad
پاسخ
 سپاس شده توسط amy roz ، Shadow of Death ، armin.r ، -Edgar ، ارشيا(دختر) ، Dragon_FM ، ♥shaqayeq♥ ، Thyme ، leilajoon♥♥ ، ♣yas♣ ، Samaneh77 ، رکسانا h/2 ، ຖēŞค๑໓ ، pendar77 ، marjan74 ، ◄Iяαи► ، BlAcK dAy ، نازلی=997664$%$%^4 ، Şilēຖt Ş¢rēค๓ ، Sмιle ، CTG ، sogol15 ، ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، | NEON DEMON | ، ღღ.. βεℓἶεβεя..ღღ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، مامان بزرگ ، amaya nanaz ، "♥sadaf♥" ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، d.m.p.m ، ŁŪ¢ĩƒ£Ŕ ، Elena79 ، † αƖιєη † ، شهاب حسینی. ، mobinamahro ، عاشق الکترونیک ، ☺t@k selooli☺ ، G◎lḓℯᾔ~Ŝtąr ، behnaz99 ، _PαяαиÐ_ ، Ayda khoshgele ، n1379sh ، ♥Roksana♥ ، narges 021 ، _wιɴɴer_ ، **~ZaHrA~** ، سایه22 ، ✔✘ζoΘdY✘✔ ، کیاندخت ، **MOHAMMAD** ، negin2000 ، RєƖαx gнσѕт ، تنهای تنها ی تنها ، яᎧмιиα ، SaRvEnAz_Hn ، اشا ، Aesthetic ، Frozen Girl ، [χσℓσνєѕтєя] ، zolale qasemi ، _Ovver_ ، مرضیه 79 ، ❤уαѕαмιη❤ ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، aidaaaaaaaaaaa ، **zeinab** ، زهرا رسولی ، fadimeh ، ASSASSIN65 ، ~Mahnaz~ ، رجب 12354 ، taran08 ، mahru ، Titiw ، alireza-7 ، ♥♥RaaHaa♥♥ ، ~~SARA:HIVA~~ ، Shervin_ST ، خوشتیپ انجمن ، mohsen30man ، یگانهA ، عطرینا ، ALI REZA J ، mr.navid ، I am the Queen ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، نازنین زیودار ، ♪neGar♪ ، oprah vinfrey ، ✘Sᗩℳℱᗩℬ✘ ، پسر شاد ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، یاسی@_@
آگهی
الان امینم دارع تو دلش میگ خدایا شکرت یکی دیوونه تر از منم تو این دنیا هس Big GrinBig GrinBig Grin                               من امینمو دوس دارمااااااDodgyHeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط Avril. ، Elena79 ، Berserk ، Titiw
حالم ازلیدی گاگا بهم میخوره..من نمیدونم کی اینوخواننده کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ازهیچ کاربچگیم پشیمون نیستم جز اینکه ارزوداشتم بزرگ شم
پاسخ
 سپاس شده توسط Avril.
امینم و دوس داشتم اما ب خاطر دلایلی ک........................خودتونم میدونین ازش متفرم شدم!!!
مرسی سپاس!
HeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط Avril. ، mr.navid
(11-07-2014، 16:28)♥shaqayeq♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امینم و دوس داشتم اما ب خاطر دلایلی ک........................خودتونم میدونین ازش متفرم شدم!!!
مرسی سپاس!
HeartHeartHeart
چه دلایلی؟؟؟؟
میشه بگی؟؟؟
می تونی توی پیام خصوصی بهم بگیSleepy

زندگیه من اختصاص داره به {ALLAH}

and I should say...
I really love
Muhammad
پاسخ
امیمنم اصن یه چیزیه
خیلی باحاله
با لیدی گاگا کلا مشکل داره

پاسخ
 سپاس شده توسط Avril.
آگهی
بچه ها من همه چیزوراجبه همه ی رپرا میدونم همشون همه همه هرکی خواس چیزی بدونه بهم پیام بده من میدونم بخاطر چی بدت میاد
پاسخ
 سپاس شده توسط Avril. ، _wιɴɴer_
این که مال تقریبا دو سال پیشه
نمیدونم چه مراسمی بود از شبکه m TV میداد
پاسخ
 سپاس شده توسط Avril. ، _wιɴɴer_
یا حضرت شلغم !قیافرو o.0
خو منم بود قلبم میود تو دهنم !

پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw ، Avril.
ممنون گلم منتقل شد تصاویر خوانندگان497
Channel
پاسخ
 سپاس شده توسط Avril.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لیدی گاگا خواننده جنجالی هالیوود قبل از عمل زیبایی! +عکس
Tongue قیافه خنده دار سلنا گومز !
  عکس های امینم ←ЄMƖƝЄM→
  عکسهای جدید از اجرای the monster امینم و ریحانا
  لیدی گاگا خواننده معروف در لباس عروس
  امینم (((عکس)))
  عکس های جدید امینم در سال ۲۰۱۴
  عکسهای اجرای ریحانا و امینم با اهنگ monster در مراسم MTV Movie Awards
  تصاویری از کنسرت جدید امینم ( Eminem )
Wink عکس های لیدی گاگا و نامزدش

پرش به انجمن: