امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

David Goldfarb بعد از Payday و Battlefield چه کار خواهد کرد؟

David Goldfarb بعد از Payday و Battlefield چه کار خواهد کرد؟ 1

یکی از کهنه کاران استودیو های Overkill Software و DICE یعنی David Goldfarb به خاطر مستقل شدن از این استودیوها جدا شده است. کارگردان بازی Payday 2 تقریبا ۲ سال پیش استودیوی overkill Software را ترک کرد و حالا در مصاحبه ای با سایت Polygon گفته است که یک استودیوی مستقل در استکهلم سوئد تأسیس کرده است.
البته این حرکت او بسیار دوستانه بوده است و آقای Goldfarb می گوید که اعتقاد دارد در حال حاضر Overkill در موقعیت خوبی برای موفق شدن قرار دارد. به نظر می رسد که طراح با توجه به اشتیاق برای مالکیت پروژه هایی که بر روی آن ها کار می کند، این استودیو را تأسیس کرده است.
نقل قول:
من زمانی می دانستم که تنها چیزی که همیشه می خواهم این است که چیز های خودم را خودم بسازم. مهم نیست که من با چه کسانی کار می کنم، خواست من هیچ وقت این نبوده است تا برای دیگران بازی بسازم، هیچ اهمیتی هم ندارد که چقدر خوب باشند. کمپانی ها شما را کوچکتر از بزرگی خودشان نشان می دهند. این تنها یک قانون است و هیچ چیز شیطانی نیست، به سادگی این چیزی هست که آن ها هستند و این مانند یک درس فیزیک می ماند. من هیچ وقت نمی خواهم آن کار را دوباره انجام بدهم، تیم های بزرگ. و برای این کار دلایل خیلی زیادی دارم. حتی وقتی که این کار را می کردم بسیار دغلکارانه بود و کسانی هستند که در زمینه ی خود بسیار وارد هستند ولی اگر شما یک جورنالیست و یا طراح بازی باشید که فکر می کند تنها چیزی که برای شما مهم است و می خواهید آزادی است، که من فکر می کنم یکی از این دسته افراد هستم، یا دنیا برای شما تصمیم می گیرد و یا شما تصمیم خود را می گیرید، هیچ حالت دیگری وجود ندارد. این اتفاق از این راه یا راه دیگر بالاخره می افتد.
حالا Goldfarb احساس می کند که هنگام رفتن است و به عقب انداختن این نیاز را تمام کند چرا که ترسناک است. به نظر نمی رسد که این استودیوی جدید تا به الان نامی داشته باشد ولی چهار خدمه و  یک جهت دارد. دوری از AAA، جایی که او ۱۰ سال از عمر خود را در آن گذرانده است و عناوینی مانند Battlefield 3 و یا Mirror’s Edge پدید آورده است.
نقل قول:
من فقط می خواهم ژانری را پیدا کنم که بتوانم آن را خراب کنم. برای انجام این کار من نمی توانم برای افراد دیگری کار کنم. من هیچ این کار را انجام نخواهم داد.
در ادامه او می گوید که دوست دارد به سمت MOBA های مستقل برود و یا بازی های کمیک مانند با طراحی های پیکسلی بسازد و یا حتی از بازی های RPG کارتی خوشش می آید.
David Goldfarb بعد از Payday و Battlefield چه کار خواهد کرد؟ 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
آگهی
!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عنوان Call of Duty: Black Ops – Cold War دنباله‌ای مستقیم بر Black Ops 1 خواهد بود
  World of Warcraft از کنترلرها پشتیبانی خواهد کرد
  شایعه: بازی Resident Evil Village طولانی‌تر از نسخه‌ی هفتم خواهد بود
  تاریخ انتشار Dying Light 2 احتمالاً در هفته‌های پیش رو مشخص خواهد شد
Star بازی Mafia: Definitive Edition درجه‌های سختی مختلفی خواهد داشت
  گزارش: Resident Evil: Village تنها برروی پلتفرم‌های نسل بعدی عرضه خواهد شد
  شایعه: بازی Resident Evil 8 سه شخصیت قابل بازی خواهد داشت
  بازی The Last of Us 2 بین ۲۵ تا ۳۰ ساعت گیم‌پلی خواهد داشت
  مخفی‌کاری بازی The Last of Us Part 2 بسیار عالی خواهد بود
  گزارش: بازی Battlefield 6 در زمان مدرن قرار دارد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان