امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اگــــــــــــــــه بي جنبه اي وارد نشو جكا همه بــــــــــالاي 18 ساله

مردی که بالای 18 سال داشت در خانه‌ای می‌رود و از پسر صاحبخانه طلب آب می‌کند. پسر کاسه‌ای پر از آب آورده، به دست مرد می‌دهد.ناگهان کاسه از دست مرد می‌افتد و می‌شکند. مرد خجل و شرمنده شروع به عذرخواهی می‌کند. پسرک هم برای اینکه دل او را به دست آورد می‌گوید: عیب نداره، به بابام می‌گم یه کاسه دیگه واسه سگمون بخره

یه روز یه مورچه هه میره تو چایی یه خسیس بالای 18 سالی مورچه هه رو درمیاره و میگه: زودباش، هرچی چایی خوردی تف کن!

یه روز دو نفر که اینبار فقط دومیشون بالای 18سال داشت به بیمارستان میرسونن که هردو 10% سوختگی و 90% کوفتگی داشتند. از اولی می پرسن: چی شده؟ چرا این جوری شده ای؟

جواب میده: چون که وقتی آتیش گرفتم، با بیل خاموشش کردن!

بعد از دومی می پرسن: تو چت شده؟

دومیه جواب میده: آتیش کنج دیوار بود؛ خواستم از روش بپرم!

یه نفر که 48 سال از 18 سالگیش میگذشت چون دندوناش طلا بوده هر شب تو گاوصندوق می خوابیده!

دوتا غضنفر که اتفاقاً هر دوتاشون بالای 18 سال داشتند تصمیم میگیرن فارسی صحبت کنن اولی میگه پاشو دومی نمیپاشم اولی جواب میده نگو نمیپاشم بگو پاشیده نمی شوم

از ساده لوح +18ای می پرسن حموم چند بخشه می گه 2 بخش . زنونه مردونه .

یه ساده لوح ؛ که امکان نداره زیر 18 سال باشه سر مرز یه عراقیه رو اسیر میگیره. همینجور که داشته میبردتش، یه دفعه یه خمپاره میخوره بغلشون دست عراقیه کنده میشه. عراقیه میگه: بگذار من این دستمو بندازم تو کشور خودم. غضنفر دلش میسوزه، میگه باشه. یکم دیگه میرن، دوباره یه خمپاره میخوره اون یکی دست عراقیه هم کنده میشه. باز عراقیه میگه بگذار من این دستم رو هم بندازم تو وطن خودم، غضنفر هم میگه باشه. بعد یه ترکش دیگه میخوره پای عراقیه هم کنده میشه، ورش میداره میندازه اونور مرز. یه دفعه ساده لوحه تفنگ رو میذاره روشقیقه یارو میگه: هوی! فکر نکن من نمیفهمم، کم کم داری فرار میکنیها!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
..
برو از خدا بترس چي فكر كردي با خودت فكر كردي جكاي خاك تو سري
گذاشتم؟؟Tongue

تو روح كسي كه بازديد ميككنه نظر نميده
پاسخ
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، MoJoOnBi ، پسرک تنها ، girl of chaos ، CTG ، **~ZaHrA~** ، doshize ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، sogol15 ، 1shaghayegh ، shawkila ، ARVIN ، ☺t@k selooli☺ ، Alijah-1994 ، ''HeisEnbErg'' ، ♫♪M.J.X♪♫ ، TiN@ JOoOoN ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ark ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، pardis! ، ~Шоиďєгfůι G!яl~ ، ❤уαѕαмιη❤ ، AL2 ، MEHRANA MAHDI ، mahru ، سلما 15 ، بهارجون ، hoseiny_14 ، ^gĥàŻáĽ^ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، saba 3 ، nily ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، negin2000 ، taran08 ، farzad0 ، اذیتا ، حقوقدان انجمن ، آرامش ، LordLas_89 ، میرزاده ، __mooni__ ، Brooklyn Baby ، sd17 ، "تنها" ، دریا+17 ، Directioner_kimia ، ♪neGar♪ ، arooos ، ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، ᖇᗩᖺᗩ ، امیر خفن ، α∂ ρяιηcєѕѕ∂ ، حسن CR7 ، *tara* ، gesooya ، میم بده ، Roooya ، NeginNg ، ▪неизвестный▪ ، parisa 08 ، خانم خلاق ، تیک تاک13 ، fafa23 ، @AMIN@ 2002 ، hamid ♥ ، pesare_e_bad ، زهرا رسولی ، aliali321 ، $yamna$ ، نازنین زیودار ، tina.m ، Sara2014 ، D.I.Z.E.R.E ، dani bahal ، I LOVE YOU FARHAD ، しíþ ßしâçk ، ♫♫ nesa ♫♫ ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، Sadaf 2014 ، خوشتیپ انجمن ، btin@ ، رونیتا ، ***Z.E*** ، GiLaas ، تیز بال ، reza40 ، علیرضا جوووون ، سید محمد رضا معلمی ، king lord ، نگین..... ، spain ، Black_Man ، دکوتا ، mr.destiny ، عسل 19 ، sarsar ، {HoSsein_83} ، SOOOOHAAAA ، zahrabayat ، ѕтяong ، جاسمین‏ ‏اس‏ ‏جی ، mohammad_shams ، ƁяιƖƖιαηт ، єη∂ℓєѕѕღ ، Emmɑ
آگهی
لاییک
پاسخ
 سپاس شده توسط ارشيا(دختر) ، تـ ـیـ ــــTINAـــــ ـنـ ــا ، @AMIN@ 2002 ، reza40
25r3025r3025r3025r30
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگــــــــــــــــه بي جنبه اي وارد نشو جكا همه بــــــــــالاي 18 ساله 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ارشيا(دختر)
خب حالا من زیر 18 سال بودم
پاسخ
 سپاس شده توسط ارشيا(دختر) ، "تنها"
25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30
ادم وقتي يه حس تكرار نشدني رو با يكي تجربه ميكنه...
ديگه اون حس رو با كس ديگه اي نميتونه تجربه كنه!
بعضي حس ها..خاص و ناب هستند..
مثل بعضي ادم ها...!
پاسخ
 سپاس شده توسط ارشيا(دختر) ، "تنها"
عالــــــــــــــــی!
Big Grin:cool:Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ارشيا(دختر) ، پاستیل خرسی
آگهی
خیلی بی ادبین Angry
پاسخ
 سپاس شده توسط ارشيا(دختر) ، "تنها" ، しíþ ßしâçk
جوکا قشنگ بود ولی سپاس واسه اواتارت ...نگران منی محشره

جوکا قشنگ بود ولی سپاس واسه اواتارت ...نگران منی محشره
پاسخ
 سپاس شده توسط ارشيا(دختر) ، "تنها" ، しíþ ßしâçk
خیلیییی باحال بود Big Grin

4fvf25r3025r30495
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ارشيا(دختر)
ی کیشو نفهمیدم
پاسخ
 سپاس شده توسط ارشيا(دختر) ، *tara*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  داستان شب اول عروسی (بی جنبه ها نیان تو)
  ☻☺☻☺بياين تو راجب دختروپسراس ☻☺☻☺جالبه بجون بچم♠اگه جنبه دارين بياين
  سرکاری(*-*) ورود افراد با جنبه ممنوع نمی باشد(2)
  فقط خانم ها وارد شوند و بخوانند! (طنز)
  سربازی رفتن دخترها !!!! ورود بی جنبه ها ممنوع !!!
  شرایط وارد شدن :1 حوصله برای خوندن متن 2 دهده هفتادیا و شصتیا بیانو برن33
  اینارو چند بار تکرار کن (ورود بی جنبه ها ممنوع. باتشکر)
Star سرکاری(*-*) ورود افراد با جنبه ممنوع نمی باشد
  بی جنبه ها نیان تو .
  پسرا موقع تیپ جلف زدن.(باجنبه ها وارد شوند)تکرار میکنم با جنبه ها وارد شوند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان