امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخاذی پسر 19 ساله از دختر 17 ساله

پسر 19 ساله‌ای که پس از تهیه یک فیلم از دختر 17 ساله از او اخاذی می‌کرد، صبح دیروز در دادگاه بعثت محاکمه شد.

اخاذی پسر 19 ساله از دختر 17 ساله 1
 چندی پیش زن جوانی با مراجعه به پلیس، ماموران را در جریان وقوع یک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخاذی قرار داد. این زن در توضیح شکایت خود، گفت: دخترم 17 ساله است. چند ماهی می‌شود که دچار بیماری افسردگی شده است. من و پدرش هرچه از او سوال می‌کردیم که چه اتفاقی افتاده حرفی نمی‌زد و مرتب گریه می‌کرد تا اینکه حتی کارش به بیمارستان و روانپزشک رسید. او حتی دیگر به مدرسه نرفت و ترک تحصیل کرد. در این مدت خیلی به دنبال این بودیم که بفهمیم ماجرا چیست. تا اینکه یک روز بهناز در خانه حالش بد شد و او را به بیمارستان بردیم. همان روز با دوست صمیمی‌اش تماس گرفتم و گفتم اگر بهناز را دوست دارد باید به ما بگوید چه اتفاقی برایش افتاده است. دوست بهناز هم جریان را به ما گفت و ما فهمیدیم که دخترمان چند وقت پیش با پسر 19 ساله‌ای به نام محسن دوست شده و در مدت آشنایی‌شان محسن از او فیلم تهیه کرده است و به خاطر این فیلم مرتب از او دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخاذی
می‌کند.
بهناز هم بالاخره پس از یک سال حرف زد و به ما گفت که جریان چیست. حالا از شما تقاضا دارم که این پسر را دستگیر کنید.
با اعلام این شکایت موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و تحقیقات در این مورد آغاز شد.
 با اظهارات دختر 17 ساله و تایید حرف‌های مادر او، بلافاصله این پسر جوان دستگیر شد.
 او در بازجویی‌ها با اعتراف به جرم خود به ماموران گفت: قصد اذیت کردن بهناز را نداشتم و تنها می‌خواستم او را از دست ندهم و با او ازدواج کنم. با اعتراف متهم، پرونده وی به شعبه 1148 دادگاه بعثت ارجاع شد. این پسر صبح دیروز در این شعبه محاکمه شد.
 در جلسه محاکمه پدر و مادر شاکی به قاضی گفتند: آقای قاضی دخترمان دو ماه بود که لب به غذا نمی‌زد. هر روز گریه می‌کرد و با هیچ‌کس هم حرف نمی‌زد.
او آنقدر ضعیف شده بود که در بیمارستان بستری شد و حتی هنوز هم که ما موضوع را فهمیده‌ایم به حالت عادی خود برنگشته و مرتب گریه می‌کند. دخترم دیوانه شده و ضربه روحی بدی خورده است.
متهم هم با گریه به قاضی گفت التماس می‌کنم مرا ببخشید، من قصدم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخاذی
نبود. می دانم که این دختر را بدبخت کردم، اما من فقط عاشق بودم. فقط دختری را که خیلی عاشقش بودم تهدید کردم تا ارتباطش را با من قطع نکند، همین. اصلا فیلمی در کار نیست و من همان لحظه که فیلم را گرفتم، از گوشی‌ام پاک کردم. در پایان جلسه نیز قاضی به بررسی پرونده پرداخت تا به‌زودی حکم نهایی در این باره را صادر کند.
می‌خواستم کاری کنم او با من ازدواج کند
چرا دست به این اخاذی زدی؟
من اخاذی نکردم. فقط از دختر مورد علاقه‌ام یک فیلم تهیه کرده بودم و تهدیدش کردم که فیلمش را پخش می‌کنم و به تمام اقوامش نشان می‌دهم. اما واقعا نمی‌خواستم این کار را بکنم. در واقع من آن فیلمی که از او داشتم را از گوشی‌ام پاک کرده بودم و همه تهدید‌هایم الکی بود.
پس چرا او را تهدید کردی؟
گفتم که من فقط می‌خواستم کاری کنم او با من ازدواج کند. نمی‌خواستم او را از دست بدهم. عاشقش بودم و می‌خواستم هرجور شده با او ازدواج کنم. من دو سال با بهناز دوست بودم.
چرا ارتباط‌تان قطع شد؟
خودم هم علتش را نمی‌دانم. بهناز بی‌دلیل با من سرد شد و ارتباطش را قطع کرد. هرچه به او التماس کردم فایده‌ای نداشت. او می‌گفت دیگر نمی‌خواهد با من دوست باشد. من هم که این موضوع برایم غیرقابل تحمل بود به فکر راه چاره افتادم تا از او جدا نشوم.
فیلم را از کجا تهیه کرده بودی؟
یک روز که با هم بیرون بودیم به بهانه‌ای او را به خانه‌ام بردم. در آنجا از او فیلم تهیه کردم.
او را مورد آزار و اذیت هم قرار دادی؟
نه، اصلا فقط او را ترساندم و از او فیلم تهیه کردم. فیلم را هم همان موقع پاک کردم. زمانی‌که من داشتم بهناز را تهدید می‌کردم اصلا فیلمی در کار نبود.
اگر قصد اخاذی نداشتی، چرا او را مجبور می‌کردی از پدرش پول بگیرد و به تو بدهد؟
می خواستم ببیند که من چقدر جدی هستم و بیشتر بترسد. او هیچ وقت پول زیادی نمی‌توانست از پدرش بگیرد و به من بدهد. برای همین این اسمش اخاذی نمی‌شود.
چقدر پول از او گرفتی؟
دقیقا نمی‌دانم ولی هربار 20 تا 50 هزار تومان پول می‌گرفتم و می‌گفتم اگر این پول را ندهی فیلمت را به خانواده ات نشان می‌دهم.
گویا او را تهدید به مرگ هم کرده‌ای؟
نه، اصلا این را قبول ندارم. این ادعای دروغ پدر و مادر بهناز است که می‌خواهند من جرمم بیشتر شود و بیشتر در زندان بمانم.
پدر و مادرت در جریان این موضوع قرار گرفته‌اند؟
فهمیده‌اند و حتی به دیدنم هم نیامده‌اند. پدرم به اصطلاح خودش می‌خواهد مرا تنبیه کند تا دیگر دست به این کارها نزنم.
اگر آزاد شوی باز هم سراغ بهناز می‌روی؟
فقط می‌روم و از او طلب بخشش می‌کنم، اما دیگر کاری با او ندارم. خود بهناز هم در این ماجرا بی‌تقصیر نیست، او بود که مرا به این روز انداخت. من فقط می‌خواهم او را ببینم و به خاطر بیماری روحی‌ای که گرفته از او طلب بخشش کنم، همین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط A General ، parya.s ، Shadow of Death ، dark heart ، ALI REZA J ، しíþ ßしâçk ، ♥♥RaaHaa♥♥ ، ຖēŞค๑໓ ، مهربان ترین دختر دنیا ، hany1380 ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، ×fteя LifE∀×
آگهی
خو بیچاره ک کاری نکرده بود!Undecided
پاسخ
 سپاس شده توسط behnaz99
دختر دیوانه شده بود کاری نکرده بودExclamation
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
واقعا متاسفم برای خانواده پسره برای چی برای اینکه برای تربیت بچه شون اصلا وقت نذاشتن
و خانواده دختره که یادندادن به دخترشون که با پسرا خونه خالی نرن
وقتی خدا مشکلات تو رو حل می کنه تو به توانایی های او ایمان داری...
وقتی خدا مشکلاتت رو حل نمی کنه او به توانایی های تو باور داره...
پاسخ
 سپاس شده توسط yasaman14
پسره فقط میخواسته خودشو متهم نشون نده
kill your darlings
پاسخ
 سپاس شده توسط ALI REZA J ، selestia
جامعه داره کجا میره؟؟
این طرفی
پس ما هم بریم
اخاذی پسر 19 ساله از دختر 17 ساله 1اخاذی پسر 19 ساله از دختر 17 ساله 1
پاسخ
 سپاس شده توسط dark heart
آگهی
ملت ما داره
روز به روز
پیشرفت میکنه
!!!!!!
[rtl]                    زیـــــــرِ آوارِ [/rtl]

[rtl]                                                  دلـتــنــگـــی[/rtl]

[rtl]لــه شـــدن هـــم [/rtl]
عــــالمـــی دارد!!!
پاسخ
واقعا تواین زمونه پسرا خیلی سو استفاده میکنن Undecided
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Shocked خواستگاری بیش از 200 نفر از این دختر زیبا!
  ازدواج اجباری دختر 9 ساله با سگ!
  التماس دختر 16 ساله برای ازدواج با دوست پسرش (عکس)
  مادری که دختر 11 ساله اش را اجاره می دهد
  چشمهای خاص دختر ایلامی زیبا ( عکس)
Question دختر 19 ساله ای که مثل حیوان با نامزدش زندگی میکند
  عروس شدن یک دختر کم سن و سال(عکس)
  دختر پشمالو معروف به دختر‌ گربه ای (عکس)
  جزئیات حمله وحشیانه پدر با کلنگ به هانیه 17 ساله در کوهدشت !
  دختر 6 ساله حساب بانکی مادرش را Hک کرد +تصاویر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان