امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

توضیحات سازندگان Mortal Kombat X در رابطه با حضور شخصیت های مهمان

چندی پیش سازندگان عنوان Mortal Kombat X اعلام کردند که در این عنوان یک شخصیت مهمان حضور خواهد داشت،به تازگی سازندگان این عنوان توضیحاتی در رابطه با همین موضوع داده اند که در ادامه میتوانید مشاهده کنید.
توضیحات سازندگان عنوان Mortal Kombat X:
نقل قول:
شاید از نظره بعضی از منتقدان در جهان مورتال کبت شخصیت دیوانه کم باشد اما همین تعداد شخصیت برای تیم سازنده ی این بازی مطلوب می رسد و راضی کننده است.همچنین ما می تواتیم مبازران دیگری از جهان های دیگری که انتظار می رود اضافه کنیم.
انحرافاتی که در داخل بازی است شاید کمی غیر منطقی باشد اما طرفداران ما می تواندد از این اقدامات لذت ببرند و این کار برای من و کل تیم سازنده شگفت انگیز خواهد بود.شاید حضور قهرمانان DC در Mortal Kombat X کمی غیر منظقی باشد چون من اصلا تمایلی به قطع کردن سر بتمن یا کشتن سوپرمن و اسپایدر من ندارم پس این یک دلیل قانع کننده برای تصورات و افکار خشونت آمیز طرفداران ما خواهد بود.ما بازگشت کاراکتر های زیادی را شاهد بودیم مانند رایدن اما بحث اصلی این است که چه کاراکتر های دیگری به جمع ما خواهند پیوست؟
نظر  شما چیست؟
توضیحات سازندگان Mortal Kombat X در رابطه با حضور شخصیت های مهمان 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شخصیت رمبو با صداگذاری سیلوستر استالونه به Mortal Kombat 11 می‌آید
  شایعه: بازی Resident Evil 8 سه شخصیت قابل بازی خواهد داشت
  شخصیت کله هرمی از مجموعه‌ی Silent Hill به بازی Dead by Daylight می‌آید
  نولان نورث و تروی بیکر در بازی Dirt 5 حضور خواهند داشت
  بسته‌ الحاقی جدیدی برای بازی Mortal Kombat 11 منتشر خواهد شد
  هر دو شخصیت Eivor در بازی Assassin’s Creed Valhalla انتخاب اصلی سازندگان هستند
  دو بازیگر شخصیت Eivor در بازی Assassin’s Creed Valhalla مشخص شدند
  تصاویری از شخصیت‌های Miu Shinonome و Syakomon بازی Digimon Survive منتشر شد
  تعدادی از حیوانات بازی Sea of Thieves توسط گربه‌های واقعی سازندگان صداگذاری شده‌اند
  سازندگان بازی The Division 2 فعلا برنامه‌ای برای عرضه این بازی بر روی Nintendo Switch

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان