امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گينتر به دورتموند پيوست

مدافع ملي‌پوش فرايبورگ با قراردادي پنج ساله پيراهن زرد دورتموند را بر تن کرد.
باشگاه بورسيا دورتموند اعلام کرد ماتياس گينتر، مدافع تيم فوتبال فرايبورگ را با قراردادي پنج ساله به خدمت گرفته است. گفته مي‌شود رقم اين انتقال 10 ميليون يورو است.

به نقل از تسنيم، فريتس کِلر، رئيس باشگاه فرايبورگ اوايل اين هفته خبر داده بود که مذاکره با دورتموند بر سر انتقال اين مدافع 20 ساله در مراحل پاياني‌اش است. در همين راستا باشگاه دورتموند امروز اعلام کرد که با مدافع ملي‌پوش فرايبورگ تا ماه ژوئن 2019 قرارداد به امضا رسانده است.

مايکل زورک، مدير ورزشي تيم فوتبال بورسيا دورتموند در اين رابطه گفت: ماتياس بازيکني قوي و جواني باتجربه است که علاقمند به جذبش بوديم. از اينکه گينتر تصميم گرفت به دورتموند ملحق شود خيلي خوشحاليم و به اين موضوع افتخار مي‌کنيم. دورتموند در فصل جديد در سه رقابت مختلف حضور خواهد داشت و با انگيزه‌اي که در بازيکنان تيم ما وجود دارد قصد داريم فصل جديد را با چهار مدافع قوي شروع کنيم.

گينتر هم در خصوص پيوستنش به جمع زردپوشان وستفالن اظهار داشت: رؤيايم تحقق يافت. همواره هوادار دورتموند بوده‌ام و حالا اين شانس را پيدا کرده‌ام تا پيراهن تيم محبوبم را بر تن کنم. دوست دارم گام بعدي پيشرفتم را با دورتموند بردارم و مي‌خواهم فضايي فوق‌العاده را در ورزشگاه سيگنال ايدونا پارک تجربه کنم. تنها چيزهاي مثبتي از دورتموند شنيده‌ام و بي‌صبرانه منتظر تمرين با اين تيم پس از سپري کردن تعطيلاتم هستم.

گينتر پيراهن شماره «28» بورسيا دورتموند را بر تن خواهد کرد.
گينتر به دورتموند پيوست 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دورتموند قیمت ارلینگ هالند را تعیین کرد (عکس)
  اعتراض ستاره‌های دورتموند؛ پنالتی سیتی درست نبود
  هالند نه؛ تمجید ویژه پپ از پدیده جدید دورتموند
Tongue علاقه بوروسیا دورتموند به جذب سردار ازمون.
  فشار سانچو برای جدایی از دورتموند
  رئیس دورتموند: به ورزشگاه خالی عادت کرده‌ام
  شورله به دورتموند برمی‌گردد
  ستاره دورتموند راهی آنفیلد خواهد شد؟
  توخل: اوضاع دورتموند خیلی خوب است
  حضور مارکو رویس در تمرین دورتموند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان