امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ويسي براي انجام آزمايش به بيمارستان رفت

گارد راس تيم ملي بسکتبال کشورمان پس از مصدوميت در ديدار با اردن در کاپ آسيا براي انجام آزمايش ام.آر.آي راهي بيمارستان شد.
تيم ملي کشورمان در مرحله يک چهارم نهايي مسابقات بسکتبال کاپ آسيا که در شهر ووهان چين در جريان است موفق شد با حساب 75 بر 60 اردن را از پيش رو بردارد و راهي نيمه نهايي شود.

به نقل از فارس، در اواسط کوارتر سوم اين بازي سامان ويسي پس از نفوذي که زير سبد اردن داشت، از ناحيه زانو دچار آسيب ديدگي نسبتا شديدي شد و ديگر نتوانست به بازي ادامه دهد.

ويسي پس از اين اتفاق براي انجام آزمايش ام.آر.آي و مشخص شدن وضعيت مصدوميتش راهي بيمارستان شد.

طبق اعلام رضا مشحون، مدير تيم هاي ملي بسکتبال و سرپرست تيم ملي در چين به احتمال زياد وي در ديدار فردا با برنده هند و فيليپين حضور نخواهد داشت، اما همه چيز به وضعيت آزمايش وي بستگي دارد.

با اين مصدوميت مشکلات تيم ملي در پست گارد راس ادامه دار شد. پيش از اين فريد اصلاني و آرن داودي که قرار بود راهي اين مسابقات شوند، با مصدوميت مواجه شدند.
ويسي براي انجام آزمايش به بيمارستان رفت 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  انجام شد؛ اولین بسته پیشنهادی لاپورتا به مسی
  طارمی: کاری که من انجام می‌دهم عادی نیست
  علامت سوال بزرگ در انجام تست‌های کرونا/ ادامه لیگ به مو بند است!
  برآورد هزینه هنگفت تیم‌ها برای انجام تست کرونا/ هزینه ۴ میلیارد تومانی روی دست لیگ!
  مهدی طارمی در حال انجام تست کرونا/عکس
  منشی‌زاده: سعادتمند هیچ کاری نمی‌تواند انجام دهد
  بارسلونا نمی‌خواهد بازی‌های باقی مانده فصل را انجام دهد
  کاسیاس: پس از ۱۱ ماه و ۱۴ روز کاری که دوست دارم را انجام نداده‌ام
  نتایج مسابقات انجام شده پلی آف لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰
  ترسناک ترین ورزش دنیا را چه کسی انجام داد؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان