امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بدون شرح...

وقتی در جواب تهدید غرب به تحریم نفتی تهدید به قطع صادرات نفت میکنیم لابد اگه تهدید به حمله نظامی کنن ما هم تهدید به خودکشی میکنیم

==========================
اعلام کردن که خمپاره تو سطل آشغال کرج که چند نفرو کشت جزو ضایعات آهنی مانور نظامی بوده خدا خیرشون بده بمب هسته ای ننداختن دور

==============================
یشتر از اینکه به انتخابات مملکت امید داشته یاشیم چششممون یه انتخابات آمریکاست

=========================
ﻣﺎ ﻫﻤﯿﻨﺠﺎ ﺭﺳﻤﺎ ﺍﻋﻼﻡ ﻣﯽﮐﻨﯿﻢ ﺣﺎﺿﺮﯾﻢ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺍﺣﻤﺪﯼ ﻧﮋﺍﺩ ﻭ ﻫﯿﺎﺕ ﺩﻭﻟﺖ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﯾﮏ ﺳﻔﺮ ﺭﺍﻫﯿﺎﻥ ﻧﻮﺭ ﺗﻘﺒﻞ ﮐﻨﯿﻢ

ﺑﺪﯾﻬﯽ ﺍﺳﺖ ﺍﮔﺮ ﺍﯾﻦ ﺳﻔﺮ ﺑﺎﺯﺩﻫﯽ ﻣﻨﺎﺳﺒﯽ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ ﺍﺯ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﺠﻠﺲ ﻧﯿﺰ ﺩﻋﻮﺕ ﺑﻪ ﻋﻤﻞ ﺧﻮﺍﻫﯿﻢ ﺁﻭﺭﺩ

ملت دلشون خوشه رئیس جمهور دارن فلک زده اندازه یه سرجوخه حرفش خریدار نداره نمیزارن از یه زندان بازدید کنه

========================
فقط تو ایرانه که مسئولینش تو خیابون پلاکارد میزنن روش مینویسن بهای بهشت بی رقبتی به دنیاست بعد خودشون به خاطر مال دنیا و قدرت ک..و..ن همدیگه رو پاره میکنن به اون دنیا و مرگم که اصلا اعتقاد ندارن مثل جنتی

تلویزیون کارشناس آورده درباره مضرات امواج موبایل صحبت کنه که چقدر واسه بدن ضرر داره بعد وزیر بهداشت میگه امواج پارازیت ماهواره واسه بدن هیچ ضرری نداره خدایا گیر کیا افتادیم

========================
هنوز هستن کسایی که تو مترو و اتوبوس بلند میشن صندلیشون رو میدن یه آخوند دوزاری بشینه!!!تا این آدما هستن وضع مملکت بهتر از این نمیشه....

=======================
مملکته داریم؟؟؟؟؟؟؟؟ببین تو زندونامون چه خبره که به رئیس جمهورش واسه بازدید از اونجا اجازه نمیدن والآآآآآآآآآآآآآآ

====================
هیچ دقت کردین اگر مقر سازمان ملل تهران بود

.
امکان داشت فقط عصر پنجشنبه و جمعه بریم سر کار و بقیه هفته از تعطیلات لذت ببریم؟

=======================
حسین انصاریان:
ایده سفر هوایی متعلق به حضرت سلیمان است نه برادران رایت ؛
اولین پرواز با قالیچه حضرت سلیمان بوده است... :|

=======================
آیا میدانستید عبارت «این ور قر بدم یار گله داره، اون ور قر بدم یار گله داره» مبنای نظری شعار «نه شرقی، نه غربی» است؟ :دی

رفتم بَقالی سر کوچَمون میگم یه پاکت سیگار بده .. گفت یـــه لحظه صبر کن .. دیدم رفته تلفن زده بازار .. میگه آقا الان سیگار چنده؟ .. بعدش اومده جلو من میگه بفرمایید 4000 تومَن :|
یــه لحظه حس کردم توی صرافی دارم دلار معامله میکنم :|
همچین بَقالیه آپ دِیتی داریم سر کوچمون ..

========================
آيا ميدانيد تمام بانكهاي خصوصي ايران، نخستين بانك خصوصي ايران هستند؟ :|

بعضیا عابر بانک رو با لب*تاب اشتباه میگیرن . فشنگ نیم ساعتی باهاش کار میکنن

========================
لذتی که تو سوار نکردن آخوند سرخیابون هست تو بلند کردن شاه دافای ایران زمین نیست!

جهان سوم جاییه که توش 20 ساله جنگ تموم شده ولی جبهه هاش همچنان کشته میده!

========================
تنها موفقیت جمهوری اسلامی در فعالیت های هسته ایش بستن یقه خانم اشتون بوده !

=======================
تو چشاي گوينده هاي اخبار كه عميق نيگا كني ميخوني : " من ميگم اما تو باور نكن..."

====================
چند وقت دیگه باید یه وانت ریال پر کنیم ببریم صرافی چنچ کنیم یه دلار بگیریم انشالله سال بعد باید به فکر یه خاور باشیم چون وانت دیگه جواب نمیده من میگم آمریکا هیچ گوهی نمیتونه بخوره شما میگید نه

=======================
شما یادتون نمیاد یه زمان دخترا با خودشون جهیزیه میاوردن خونه داماد مثل الان نبود که همه چیرو بندازن گردن داماد خودشون بیان با هیکلشون!!!!!

=======================
آقا ما پشیمون شدیم دیگه آب و برق مجانی نمیخوایم میخوایم شاه برگرده پول آب و برقمون رو ماه به ماه بهش پرداخت کنیم مثل اینکه چیز مفت به ما نمیسازه والآآآآآآآآآ

فرهنگستان لغت اعلام کرد زین پس به جای واژه نامانوس و بیگانه شاهنامه از واژه عاقاااااااا نامه استفاده شود

========================
امیدوارم یه روزی انقدر فرهنگ سازی بشه که
وقتی یه نفر میره واسه خودش چای بریزه؛همه نگن برا منم بریز ..!

بعضیا همچین خودشون رو میگیرن ؛
انگار دی اکسید کربن میگیرنُ اکسیژن خالص پس میدن...
در حالی که تو بهترین شرایط , به عنوان "کـــــــــود" به دردِ چرخه ی هستی میخورن.... والا بـغـرعــــآآآآآآن

در کشوری که خوب اداره می شود ،
تنگدستی مایه شرم خواهد بود ،
در کشوری که بد اداره می شود،
ثروت مایه شرم است .

" کنفوسیوس "

========================
یه بار تو تاکسی یه داف بهم گفت ببخشید ساعت چنده؟مام که بی جنبه از بس که تو ان مملکت از این چیزا ندیدم واسمون عجیبه تقریبا تا آخر مسیر داشتم به این فکر می*کردم که برای تولدش چی بخرم. 
بدون شرح... 1
The music feels better
بدون شرح... 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان