امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ترول راک تکراری نداره عمرا

خب حالا وقتشه منو تو با ترولای جدید کمک کنیم ب ادمای غمگین.تکراری نداره عمرا سپاسو نظر نشه فراموش حرف اضافی خاموش.

راکو تتلو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ترول راک تکراری نداره عمرا 1

راکو یاس

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدون شرح

بدون شرح

راک توهمی

راک در گذر زمان

راکو دختره

بعله

راکو جیسون استاتهام

ترول راک تکراری نداره عمرا 1[/url

خودتون غذاوت کنین

[url=http://upir.ir/]ترول راک تکراری نداره عمرا 1

کلی دیگه دارم ک بعدا میزارم.سپاس و نظر
پاسخ
 سپاس شده توسط ϟ Gσтнıc ναмρıяє Gıяʟ ϟ ، f-ghaemi ، Sмιle ، Mᴏsᴇs ، G◎lḓℯᾔ~Ŝtąr ، پارسا79 ، ~Mahnaz~ ، rihaneh ، _wιɴɴer_ ، ღற£ђЯᏙnÅღ ، تآج آسیا ، ɱɪɾʌʛє ، Titiw ، حقوقدان انجمن ، W O L F ، marjan00 ، ش ش ش شیطونک 16 ، ♥shaqayeq♥ ، milk_pezi ، @پوریا@ ، ...loveis ، Ayda khoshgele ، dj erfan ، یزدان شیر ، عاطی جوجو ، come on ، armin van buuren ، ηἔ∂Δ ، MEHRANA MAHDI ، CTG ، علی شاها ، اندريا ، Directioner_kimia ، "mobina" ، تیلور خوشگله ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، اشا ، oktay.j ، sohrabe khaste ، lackyguy ، ωøŁƒ ، saba 3 ، farzad0 ، پرییییییییی ، mahru ، Avril. ، HediVampire ، p@ria ، _PαяαиÐ_ ، Marjan.A ، سوزان 14 ، Parisa 78 ، ♥panisa♥ ، ممدو1 ، mehdi126 ، amirfg ، رפּـانے شیطـפּـטּ ، " Arrow" ، شیرین بلا ، ارش خان ، ℙ@я☤ᾔ@ℨ ، bari ، IM JUST TIRED ، kian007 ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، ♪neGar♪ ، Volkan ، mr.destiny ، ♥پانی♥ ، z800rr ، hamid076 ، llamirll ، ✘Nina✘ ، Mr.Robot ، mhjmj ، GONAHKAR ، مینا1180 ، سوپرمغز ، wid life ، .....ZAHRA..... ، ARIAN2002 ، r.hadis ، spark T ، Ranger* ، bakhi ، nanali ، m.shp ، lion hart ، صوصن ، Armando 48 ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، ملودیv ، serpent ، Interstellar ، *mehrzad* ، مهدیه 13 ، donia. ، هلیا78 ، ژوللی ، naznin m 77 ، TARA* ، -Arad- ، @AMIN@ 2002 ، bipasha basu ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Mr.Unnamed ، ḲℑℳℐÅ ، omidkaqaz ، محمدرضا.ر ، sina.mo ، ♥♥عسل♥♥ ، عسل شیطون ، †cυяɪøυs† ، ***darya*** ، Mr.bean ، **zeinab** ، HAMED dj ، amir13651125 ، هان هه جین ، امیدییی ، !...@dors ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، TARA22 ، arbab1376 ، دریای بی موج ، NO.NAME ، farnam22 ، I am the Queen ، sara006 ، حسن CR7 ، sober ، ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، نیلوفر 2000 ، جلسا ، امیر حسین 222 ، آرتـان ، M.AMIN13 ، _.miss_.em ، sandi ، ش ش ش شیطونک 16
آگهی
خخخخخخخخخخخخخخیلی باحال بود+سپاس Big Grin
[ Gothic ]

[ ʙғғ#]

پاسخ
 سپاس شده توسط Parisa 78 ، ش ش ش شیطونک 16
خخخخخ خیلی باحال ب25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30ود داداش مرسی+سپاس

پاسخ
اخريه تكراري بود خخخخخخخخخBig Grin
پاسخ
ترول هــآی رآک کلــا خیلی بآحآل و خودبن

(((((((:

تنکـ ــس
پاسخ
دمت گرم ولی دوتا تکراری داشت
به همه می خندی با همه دس میدی دستتو می گیرم دستمو پس میدی اما دوست دارم..
پاسخ
 سپاس شده توسط ش ش ش شیطونک 16
آگهی
باحال بودن
زمانی شعر می گفتم برای غربت باران,
اما حالا خودم تنها شدم
تنهاتر از باران . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط _ƬӇЄ Ɗ▲ƦƘ_
دمت گرم ترکوندیWink
پاسخ
 سپاس شده توسط ش ش ش شیطونک 16 ، ش ش ش شیطونک 16
25r3025r3025r30 
ممنون واقعا عالی بود
ترول راک تکراری نداره عمرا 1"
پاسخ
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
زندگی گاهی من تغیر میکنم

اینگونه

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ترول های با حال بدو بیا تو سری 3نیومدی نگی نگفتیا
  ترول|:
  ترول خنده دار -ووی 2ومیه
  جوک و ترول های خفن و جدید (سری سوم) جون خودم تکراری نیست!
  بهترین ترول هامو گذاشتم...واسه خودت میگم که افسردگی نگیری اگه نمیخوای نیا...
Wink ترول راکی سری سه (نیای نصف عمرت بر فناس)
  •ترول باحال•
  ترول های با حال بدو بیا تو سری 2 نیومدی نگی نگفتیا
  سری دوم ترول و عکس های خنده دار ۹۳
Wink عکس نوشته های خنده دار+ترول

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان