امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ویدال: رئال و منچستر به همکاری با من علاقمندند

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویدال: رئال و منچستر به همکاری با من علاقمندند 1

احتمال دارد ستاره تیم ملی شیلی در جام جهانی ۲۰۱۴ با ترک یوونتوس بازی در اسپانیا یا انگلیس را تجربه کند.

آرتورو ویدال از زمانی که تعطیلات تابستانی خود را آغاز کرده، به یکی از چهره‌های شایعه‌ساز کالچو ایتالیا تبدیل شده است. در مورد او اخبار زیادی شنیده شده که حکایت از انتقال احتمالی‌اش به یکی از تیم‌های رئال مادرید یا منچستریونایتد دارد.

این شایعات به خصوص وقتی «آنتونیو کونته»، سرمربی «بانوی پیر»(یوونتوس) از مقامش به صورت ناگهانی استعفا داد، بیشتر از هر زمان دیگری شنیده شد.

وی در مصاحبه‌ای اظهار داشت:‌ سخت است که در تیمی درجه یک عضو باشید و بخواهید از حضور در تیمی دیگر صحبت کنید. با یووه صاحب سه مقام قهرمانی شده‌ام و برای هم‌تیمی‌هایم احترام قائلم. با این حال شنیده‌ام که رئال مادرید و منچستریونایتد به همکاری با من علاقمند شده‌‌اند. در این مورد بدیهی است چیزی نمی‌توانم بگویم چون اینگونه مسائل در شرح وظایف مدیر برنامه‌هایم است.

مهاجم خوش‌تکنیک ادامه داد: باید دید وضعیتم در یووه چگونه خواهد شد. اگر دوران حضورم در اینجا پایان یافته باشد و این موضوع را از زبان مسئولان پس از بازگشت به ایتالیا بشنوم، آنوقت تصمیم تازه‌ای می‌گیرم. اکنون در تعطیلات هستم و ذهنم را به هیچ‌چیز جز تفریح و رفع رخستگی نمی‌کنم
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ریسک دروازه‌بان لوانته پیروزی را از رئال گرفت (عکس)
  تکذیب شد؛ مدافع‌آلمانی راهی منچستر‌یونایتد نمی‌شود
  هواداران رئال خواهان ماندن ستاره ژاپنی (عکس)
  خلاصہ فینال لیگ اروپا (منچستر یونایتد - ویارئال)
  این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس)
  اتمام حجت رئال؛ این ۴ بازیکن را نمی‌فروشیم (عکس)
  پایان همکاری هوینس با RTL بعد از اظهارنظر جنجالی
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم
  نصف رئال مقابل سه‌چهارم لیورپول
  پیشنهاد ۸۰ میلیونی منچستر یونایتد به ستاره اتلتیکو مادرید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان