امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مذاکره با آرسنال و چلسی صحت ندارد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مذاکره با آرسنال و چلسی صحت ندارد 1

مدیر برنامه‌های سامی خدیرا تاکید کرده وی با هیچ تیمی مذاکره نداشته است.

طی روزهای گذشته خبرهای زیادی در مورد احتمال حضور سامی خدیرا در آرسنال یا چلسی منتشر شد و بسیاری بر اینکه توافق‌های اولیه با آرسنال صورت گرفته تاکید کردند اما اکنون جرج نوبار اعلام کرده هیچ کدام از این خبرها درست نبوده‌اند.

وی در این زمینه گفت: ما در حال گفت‌وگو با باشگاه آرسنال نیستیم. بر سر هیچ رقمی هم توافق نکردیم. البته پیشتر هم این موضوع را گفته بودم. اگر هم باشگاهی تمایل به خرید سامی داشته باشد، شکی ندارم که ابتدا با من تماس می‌گیرد و در مورد همه چیز حرف می‌زند. تمام این حرف‌هایی که زدم در مورد چلسی هم صدق می‌کند.

خدیرا که تنها یک سال از قراردادش با رئال مادرید باقی مانده در دوران حضور ژوزه مورینیو در رئال بازیکنی بود که بیش از سایرین مورد توجه وی قرار داشت. از این رو نشریه دیلی میل مدتی است با توجه به شرایط خدیرا بر این باور است که مورینیو نیز برای خرید وی اقدام می‌کند.

نوبار در مورد گفت‌وگو با رئال مادرید هم گفت: در حال صحبت با سران باشگاه در مورد قرارداد سامی هستم اما هنوز در مورد هیچ چیزی تصمیم‌گیری نشده است. سامی به تازگی از جام جهانی برگشته و به تعطیلات رفته است
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مربی زنیت: آزمون پیشنهاد خاصی ندارد
  والنسیا یا آرسنال؛ سردار آزمون به کدام تیم می رود؟
  یاران محرمی در حسرت بازی با آرسنال
  ذوالفقارنسب: این دولت توانایی واگذاری استقلال و پرسپولیس را ندارد/ بردن سرخابی ها به
  طارمی: چلسی را بردیم اما این کافی نبود
  بی انصافی بزرگ سرمربی چلسی در مورد مهدی طارمی!
  روزی که آرسنال به شیراز آمد/عکس
  آرسنال ۰-۱ سیتی؛ تخته گاز به سمت قهرمانی
  من تیمو ورنر را راضی کردم بیاید چلسی
  لوئیس سوارز؛ بازیکنی که قصد تمام شدن ندارد(عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان