امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انصاری‌فرد: ای‌کاش کریمی با پیراهن پرسپولیس خداحافظی می‌کرد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انصاری‌فرد: ای‌کاش کریمی با پیراهن پرسپولیس خداحافظی می‌کرد 1

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: ای‌کاش کدورت‌ها کنار گذاشته می‌شد و کریمی با پیراهن پرسپولیس خداحافظی می‌کرد.

کریم انصاری‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درخصوص آخرین شرایطش برای عقد قرارداد با تیم جدید اظهار داشت: هنوز تصمیم نهایی را نگرفته‌ام و ان‌شاءالله به زودی سعی خواهم کرد تصمیمی بگیرم که بتوانم سال خوبی را پیش رو داشته باشم.

انصاری‌فرد در مورد خداحافظی علی کریمی نیز گفت: باورکردنی نیست که علی کریمی از این فوتبال خداحافظی کرد. به نظر من مثل شماره 8 دیگر به این فوتبال نمی‌آید. بازیکنی که از همه نظر در آسیا زبانزد عام و خاص بود. واقعا از این تصمیم کریمی شوکه و ناراحت شدم.

وی افزود: 3 الی 4 سال بهترین دوره فوتبالی‌ام را کنار کریمی گذرانده‌ام و از هر لحظه‌ای که کنار او می‌دویدم و یا توپ‌هایش را می‌گرفتم بهترین استفاده را می‌کردم خدا می‌داند از کریمی خیلی چیزها یاد گرفتم اما واقعا دلم برایش سوخت.

انصاری‌فرد در پاسخ به سوالی که چرا دلت برای کریمی سوخت گفت: ای کاش او اینطور خداحافظی نمی‌کرد، ای کاش کدورت‌ها کنار می‌رفت و کریمی با لباس تیم محبوبش که همیشه به خاطر بازی نکردن در آن خودش را می‌خورد از فوتبال کنار می‌رفت اما او تصمیمش را گرفته و چاره‌ای نیست ولی کریمی باید بداند همیشه جاودانه برای این مردم خواهد ماند و همه به یاد او هستیم. ما باید امثال کریمی را روی شانه‌هایمان نگهداریم.

انصاری‌فرد در پایان خاطرنشان کرد:بزرگان زیادی داشتیم که اینطور غریبانه رفتند که کریمی هم یکی از آنهایی است که غیرقابل وصف بود. ای کاش علی‌آقا اینطور تصمیم نمی‌گرفت چون به نظر من او حالاحالاها می‌توانست هنرنمایی خود را در فوتبال ایران به رخ همه بکشد اما کریمی صلاح خودش را در خداحافظی دیده و من در زندگی شخصی‌اش از صمیم قلب برای او آرزوی موفقیت می‌کنم. کریمی باید بداند که نمی‌تواند اینطور از فوتبال جدا شود چون فوتبال ما به او نیاز دارد.
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
پاسخ
 سپاس شده توسط sara-ice girl
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لواندوفسکی-هالند؛ دیدار با پیراهن‌های جدید (عکس)
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
  خداحافظی بغض‌آلود حاج‌رضایی با رفیق دیرینه
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  بازگشت سجاد به گلزنی پیش از نبرد با پرسپولیس
  رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان