امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دوستداران فیلم و سریال...

سلام دوستان
ما اینجا به اخبار های جدید و عکس بازیگران و پیش بینی ونقد و بررسی قسمت های جدید فیلم و سریال میپردازیم..........
دوستان ممنو میشیم که شما هم در رابطه با این موضوع به ما کمک کنید
اگه هم قسمت های جدید سریال هارو ندید ممکنه که اینجا لو بره پس نندازید گردن منHeartHeartHeartHeartTongue

چارلز و دنيل در نقش مارسل و داوینا در فیلم اصیل ها ( the originals)
در فرش قرمز مراسم TCA:cool:

دوستداران فیلم و سریال... 1
پاسخ
 سپاس شده توسط amir ali 7914 ، ♥shaqayeq♥ ، P@R@$TOO
آگهی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR1ooc7Uu3hkGCxiS-hXeVMpjMAF8uerc-H5VEe-PYaes_9VSY0
خیلی فیلمش باحاله
P@R@$TOO
THE VAMPIRE
پاسخ
 سپاس شده توسط amir ali 7914 ، negin23 ، amin80 ، "تنها"
فکر کنم تو تعطیلات داره بهشون خوش میگذره
داوینا و کمیلHeart

اینم از هیلی ملکه شهر نیواولینز ئر فیلم اصیل ها ( the originals)

تبریک به همه ی طرفداران سریال اصیل هاسریال اصیل ها در یک بخش نامزد جایزه ی emmy شدهHeartHeartHeartHeart

ينى اين لبخنده کشته ميده هااا ,تا اون حد

خبر رسيده اينا تو فلش بکهاى فصل دوم هم هستن...( سریال اصیل ها)
لبته منبع رسمى نيست. 

خب حالا میرسیم به the vampire diaries ( خاطرات یک خون آشام)
.
.
.
.
.
.
.
نینا در حال ورود به فشن شو پاریس

نینا در نقش ( الینا گیلبرت و کاترین پترووا) در فیلم خاطرات یک خون اشام
برای کسانی که فیلم و نمیبینن گفتم وگرنه نینا احتیاجی به معرفی ندارهHeartHeartTongue

بازم نینا در چینUndecided بهش بد نمیگذره Confused مامانش داره حرص میخوره سره رابطش با ایان ( بازیگر نقش دیمن در سریال خاطرات یک خون اشام )
این بی خیاله :|
خب الیته منم دارم حرص میخورمAngry

اینم از عکس ایان و پاول در نقش های ( دیمن و استیفن)
تو این عکس عشقم خیلی خوب افتاده ( دیمن رو میگم)HeartHeartHeart

دیمنHeart                                                             استیفنExclamation

بازی بازی بازیSmile
یه بازی جالب: اول ماه تولد بعد روز بعد اولین حرف از اسمتونو کنار هم بزارید کلماتو یه جمله درست میشه باحاله 

the vampire diariesHeart

شایعاتی مبنی بر بازگشت نیان ( نینا + ایان )هست!

ایان به تازگی در کنگره حمایت از حقوق حیوانات و محیط زیست شهادت داد. اما حدس مبزنین بزرگتری حامی ایان کی بود ؟ کسی نبود جز مادر نینا Michaela Constantine. 
مادر نینا توییتی زد " ایان در مقابل کنگره شهادت خواهد داد در ساعت 2p.m. EST . اون توییت میزنه تا شما رو در جریان بزاره ، بنابراین در ارتباط باشید "

خب همونطور که مادر نینا مشغول زدن توییت درباره ی کنگره ایان و ظاهر اون بوده ، نینا به تنهایی در تعطیلات به سر میبرده ، اما اینطور به نظر میاد که مادر و دختر توافق ندارن ، رو یه چیزی ؟ من نمیتونم تصور کنم وقتی مادر نینا بفهمه درباره ی رابطه ی دخترش با پسرای اخیر که مثل اسباب بازی برای نینا بودند ، به ویژه بعد از رابطه ی طولانی و پایدار با ایان . اینطور که معلومه میچائلا و ایان رابطشون خیلی بهم نزدیکه !! و ایان تمایل داره که به گذشته با نینا برگرده ! اما اینجوری که معلومه میچائلا داره دخترشو تحت فشار میزاره تا دوباره برگرده به شمت دوست پسر سابقش ایان! به هرحال چقد نینا و ایان میتونند از هم دور باشند ! اونم با نفوذی که خانواده و دوستان او دارند! اما نینا
مثل اینکه علاقه مند برای حل و فصل مشکلاتش با ایان نیست. حتی اگه ایان بهش پیشنهاد ازدواج بده من فکر نمیکنم اون علاقه مند به برگشت به سمت ایان داشته باشه ! به نظر میاد نینا بیشتر دوست داره بشتر تو هالییود و حاشیه باشه! ولی مشخصه که مادر نینا اینجوری فکر نمیکنه!!! بیایین صادق باشیم کدوم مادری که خوشحال نباشه برای برگشت دخترش به سمت پسری خوشتیپ از هالیوود؟!!
اما شما فکر میکنید نینا نصیحت های مادرشو برای برگشت به سمت ایان میپذیره؟؟؟

منتظره پاسخ هاتون هستمHeartHeart

من که دعا دعا میکنم که دوباره باهم باشنHeartHeartHeart
شما نظرتون چیه؟Huh

اینم از عکس بازیگران محبوب سریال the vampire diariesHeart

پایان شایعات
طی آخرین مصاحبه جولی پلک سریال در کمترین حالت 7 فصل و در بیشترین حالت 17 فصل داره !
کمپانی و کانال رو 17 فصل برنامه دارن ولی جولی گفته 7.8 فصل تو ذهنم داشتم ولی باید بیشتر فکر کنم ولی کمپانی زورش بیشتره.. 

من که خودم ارزو دارم فصل هاش تموم نشه

اخبار فصل ششم سریال خاطرات یک خون اشام  ( hte vampire diaries)

کاراکتر آلاریک سالتزمن در فصل 6 بعنوان همان خون آشام قدرتمند والبته مهربانتر بعنوان بازیگر اصلی خواهد بود  

همچنین دیمن نیز کارکتر اصلی خواهد بود اما اطلاع دقیقی از چگونگی بازگشتش نیست.

شیطان جدیدی هم قرار وارد سریال شه که با باقی شیاطین که دیدید متفاوت خواهد بود..

دیگه خبر بهتر از اینا میشه؟ 

عکس فوق العاده از قسمت اخر فصل 5 خاطرات خون اشام
من که خیلی گریه کردمcryingp336p336
مرسی از ساحره ی عزیزمون بانی بنت

به زودی منتظر عکس های بازیگران سریال خاطرات یک خون اشام باشیدHuhHuhExclamation
الان که دارم دقت میکنم میبینم از قیافه ی خودم خیلی راضیم
میدونم که شما هم بعد دیدن اون عکسا همین فکرو میکنید 100%Undecided
پاسخ
 سپاس شده توسط P@R@$TOO
خب خب نوبتیم باشه نوبت میرسه به شوخی و خنده

من یه عکس میزارم ( عکس اصلی ) بعد از شما دوست عزیز میخوام که اونو به شکل مورد علاقتون بنویسید
عکس اصلی:
http://0up.ir/do.php?imgf=d-10177445-635199219897064-8155344764294976092-n.jpg

حالا شما به جای اون نوشته یه چیز دیگه ای رو که طنز باشه تو قسمتدوستداران فیلم و سریال... 1 بنویسید
هر کدوم که خنده دار تر بود رو انتخاب میکنیم و همراه عکس برای شما به نمایش میزاریم ممنون

جاهای خالی این عکس به سلیقه ی شما
http://0up.ir/do.php?imgf=6-11_0bb5e.jpg

(21-07-2014، 21:08)P@R@$TOO نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR1ooc7Uu3hkGCxiS-hXeVMpjMAF8uerc-H5VEe-PYaes_9VSY0
خیلی فیلمش باحاله
ممنون پرستو به خاطر عکس قشنگی که گذاشتیHeart

(21-07-2014، 21:08)P@R@$TOO نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی فیلمش باحاله
ممنون پرستو به خاطر عکس قشنگی که گذاشتیHeart

منتظر عکس و خبر های جدید تر باشیدHeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط P@R@$TOO
دمت گرم
تا دیروز ما رو می دیدی مِن مِن می کردی
الان شاخ شدی مَن مَن می کنی !
پاسخ
 سپاس شده توسط negin23
خبرهای فیلمای ترسناک رو هم بذار
پاسخ
 سپاس شده توسط negin23
آگهی
(22-07-2014، 3:59)2 سیـب آلـبالو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خبرهای فیلمای ترسناک رو هم بذار
حتما....
فقط اگه اسم فیلم های مورد نظرتونو بگید ممنون میشمHeart

ای بابا......
من خودم به شخصه از اینکه ماه مهر بیاد راضی نیستم چون همیشه تو تعطیلات بهم بد نمیگذره
همیشه تو این فکر بودم که تو 3 ماهه تابستون با خیال راحت میتونم بشینم سریال های مورد علاقمو بدون اینکه نگران درس و مشق و امتحانا باشم ببینم
حالا دقیقا تو این روز های بیکاری ساخت قسمت های جدید سریال ها متوقف شده و رفتن پی خوش گذرونی اونوقت من دارم از تو خونه میپوسم
تازه نکته جالبش اینجاست که شروع فیلم ها از مهر شروع میشهcryingcrying
حالا میبین من چه قدر بدشانسم اخهSad
اینم یه عکس خنده دار در رابطه با بدبختی منExclamation

من دیگه حرفی ندارمHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط P@R@$TOO
حالا میرسیم به سریال arrow (کماندار )

اغاز فیلمبرداری فصل سوم سریال محبوب Arrow

فیلمبرداری فصل سوم سریال «Arrow» رسما از دیروز آغاز شد . قسمت نخست از فصل جدید این سریال «آرامش» نام دارد. گرگ برلانتی و اندرو کرایزبرگ نویسندگان این مجموعه و دیگر مجموعه ابرقهرمانی شبکه CW، «فلش» نوشتن داستان این اپیزود را بر عهده داشته اند.

«آرامش» توسط گلن وینتر، یکی از کارگردانان با سابقه مجموعه کماندار، کارگردانی می‌شود. وندی استنزلر هم که پیش از این اپیزود «لیگ قاتلین» را کارگردانی کرده قسمت دوم از فصل سوم مجموعه کماندار را کارگردانی می‌کند.
سریال «Arrow» سریالی ابرقهرمانی است که توسط کمپانی برادران وارنر و از روی مجموعه کتاب‌های مصور کمپانی دی سی کمیکس اقتباس شده است.

فصل سوم از اواسط مهر ( October ) اماده پخش میشود .

[/url]دوستداران فیلم و سریال... 1
[url=https://www.facebook.com/IranianArrowFans/photos/a.323613381071064.70258.323605564405179/631440786954987/?type=1&relevant_count=1]

اینم یه عکس از بازگران سریال arrow از سمت راست به چپ ( لارل / تیا / روی)

میبینم که داره بهشون تو تعطیلات خوش میگذره.....
از این قیافه ی خندونشون معلومه که دارن به ما که داریم تو خونه میپوسیم میخندن
بالاخره نوبت ماهم میرسهTongue

عکس بازیگر نقش اول سریال arrow

وای چه قدر بچش خوشگله.........HeartHeartHeartHeartHeart

تقریبا 90 روز تا شروع فصل بعدی مونده....

اینم یه عکس باحای که ارو داره دنبال فلش میره ظاهرا فیلیسیتی رو داره با خودش میبرهBig Grin
الیور بدو بدو دوستداران فیلم و سریال... 1

خب یه نظر سنجی سخت
به نظر شما کدوم قشنگ تره؟؟؟؟؟؟
من  خودم  بیشتر طرفدار the vampire diaries و the originals و arrow  ام

The Scribbler

فیلم جدید Katie Cassidy
طرفداراش حتما ببینید 
دوستداران فیلم و سریال... 1دوستداران فیلم و سریال... 1

اوه اوه تیپش تو حلقمBig Grin

لارل بازیگر سریال arrow

یه سوال Huhما چند تا arrow داریم؟ExclamationExclamationExclamation

وااااااااااااااااااااااااای این قسمتش چه لذتی داشت من که دلم خنک شد هرچند از دوتاشون خوشم نمیاد ولی خیلی بهم حال داد تمام وجودم بعد از دیدن این صحنه به وجد اومد شما هم موافقید عایا؟Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

میگما کت شلوار هم بهش میادا
هر چند به لباس مخصوص خودش نمیرسهTongueTongue

من دیگه حرفی ندارم

اینم دوتا عکس از الیور کویین

arrow در teen choice awardsکاندید شده.دوستانی که میخوان رای بدن به این لینک مراجعه کنن.
http://www.teenchoiceawards.com/signin.aspx دوستداران فیلم و سریال... 1

خبر خوش....این داداش گلمونو که خیلیاتون میشناسید قراره در سریال Flash حضور داشته باشه.
این بازیگرو خیلیا تو فیلم فرار از زندان دیدن و میشناسند ( مایکل اسکافیلد)
پاسخ
 سپاس شده توسط P@R@$TOO
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinاینم یه عکس باحال

خب حالا شما میتونید به جای اون قسمت یه نوشته ی خنده دار تر در قسمتدوستداران فیلم و سریال... 1 بزارید
هر کدوم که خنده دار تر بود با رو همراه عکس برای شما به نمایش میزاریم 

دوستداران فیلم و سریال... 1 نشه فراموشHeartHeartHeartHeartHeartTongue

خب حالا نوبت رسید به نیکیتا

این قسمتو کیا یادشونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه یادته سپاس فراموش نشه بی زحمت مرسی

وای من عاشق اون جذبشمTongueدوستداران فیلم و سریال... 1

سوپر نچرال

مارک پدوویتز مدیر عامل شبکه CW گفت که اسپین آف دیگه ای برای سوپرنچرال در نظر گرفته شده که به زودی مراحل ساخت رو پشت سر میذاره. پدوویتز گفت که با اینکه اسپین آف قبلی موفقیت آمیز نبود ولی واقعا علاقمند به ساخت اسپین آف دیگه ای از این سریال هستیم و سفارش ساختش رو به تهیه کنندگان این سریال دادیم . همچنین به گفته پدوویتز، در 6 اکتبر (14 مهر ) اپیزودی اختصاصی از سوپرنچرال برای طرفدارها پخش میشه که خلاصه ای از 9 سال پخش سوپرنچرال رو در برمیگیره و همچنین شامل بخشهای جذاب از پشت صحنه و مصاحبه با بازیگران و سازندگان سریال هست.

سوپرنچرالHeart

مارک پدوویتز مدیر عامل شبکه CW گفت که اسپین آف دیگه ای برای سوپرنچرال در نظر گرفته شده که به زودی مراحل ساخت رو پشت سر میذاره. پدوویتز گفت که با اینکه اسپین آف قبلی موفقیت آمیز نبود ولی واقعا علاقمند به ساخت اسپین آف دیگه ای از این سریال هستیم و سفارش ساختش رو به تهیه کنندگان این سریال دادیم . همچنین به گفته پدوویتز، در 6 اکتبر (14 مهر ) اپیزودی اختصاصی از سوپرنچرال برای طرفدارها پخش میشه که خلاصه ای از 9 سال پخش سوپرنچرال رو در برمیگیره و همچنین شامل بخشهای جذاب از پشت صحنه و مصاحبه با بازیگران و سازندگان سریال هست.

چه جالب

الیور کویین در سریال arrow

اینم زوج خوشبخت ما ( استیفن و هیلی) که هردوشونم تو یه سریالن ( خاطرات یک خون اشام )دوستداران فیلم و سریال... 1

یه مصاحبه ی کوچیک و جواب جی و کریستین به سوالات هوادارا

سوال اول : اگر میتونستی برای یک روز دیو (beast) باشی چیکار میکردی؟؟؟ کریستین : فکر میکنم از درختا بالا میرفتم و از این شاخه به اون شاخه میپریدم(با خنده) 
سوال دوم : ترجیح میدی توسط پلیس ها دستبند زده بشی یا توسط یه دیو تعقیب بشی؟؟ 
جی:ترجیح میدم اول توسط پلیس ها دستبند زده بشم بعدش توسط دیو تعقیب بشم.
سوال سوم : کدوم یکی از عوامل صحنه و یا بازیگران بیشتر از همه موجب خنده ات میشه؟
جی: آستین بیسیس خیلی منو به خنده میندازه 
کریستن : نینا لیساندرو رو هم منو به خنده میندازه 

سوال چهارم : چه چیزی رو دوست داری به عنوان یادگاری از سر صحنه ی فیلمبرداری داشته باشی؟؟؟ 
کریستین: دندونِ جی (O.o)
(جی در آخرش خطاب به مخاطب ها میگه منظورش دندون حالت دیو هست نه دندون واقعی 
تا اینجا واسه این مصاحبه بود لینک یوتویویش 

http://www.youtube.com/watch?v=n9FFzRDUsGk
______

______
این یکه هم خیلی گشتم لینکشو پیدا کنم اما نیافتم قبلا خودم دانلود کرده بودم داشتم فقط به ترجمش رضایت بدید اگه تونستم براتون اپلود میکنم 
_______
مصاحبه کننده ازشون میپرسه تو صحنه های بوس واینا به چه چیزایی فکر میکنید؟ (به این نکته اشاره کنم جی تو مصاحبه ها خیلی مودبه ویکم خجالتی  )
کریستین با شیطنت میخنده و میاد جواب بده که جی زودتر دستشو تو هوا تکون میده و میگه هیچی قسم میخورم به چیزی فکر نمیکنیم فقط کارایی که از پشت صحنه بهمون میگن رو انجام میدیم
بعد کرستین با حال سوالی برمیگرده سمتش میگه :
-پس از پشت صحنه گفته بودن که عرق کنی نه؟ (:v  )
جی ابروهاشو تو هم میکشه وبا یه اخم ساختگی ادای بیست شدنو درمیاره  
ازشون درباره ی بهترین وبدترین خاطره ی تو سریال میپرسه
جی:کنار بچه ها همشون برام بهترین خاطرست 
بدنرین خاطرم اووم روزای اول وقتی اومدم سر صحنه دیدم کریستین داره یه چوب رو با تبر تیکه تیکه میکنه (o.O فکر کنم واسه امادگی جسمیش بود ) بعد پیش خودم گفتم وقتی این قدر ماهرانه با تبر این کارارو میکنه پس با یه دیو چیکار میخواد بکنه همون لحظه بود که ازش ترسیدم وخواستم از نقشم کنار بکشم  اما بعدا فهمیدم چه دختر خوب و مهربونیه  هرچند گاهی اوقات واقعا بی اعصاب میشه تو اون لحظه به معنی واقعی کلمه تبدیل به یه دیو میشه (نابود کردی بچه رو که  )
کریستین: بدترین خاطره وقتی بود که جی میخواست منو تو تختم ببوسه یادمه دراز کشیده بودم واون روی من بود (خیلی خب حالا همه رو میخواد با رسم شکل توضیح بده   ) و من بلند شدم تا ببوسمش که اون هلم داد سمت عقب و سرم به شدت خورد به تخت یادمه 2روز سرم ورم کرده بود (:O    )
اینجا جی ریز میخنده واروم میگه
-از اون صحنه به بعد فهمیدم خشونت رو این خانوم پلیشه جواب نمیده باید با ملایمت باهاش رفتار کرد (کثافت :SD  )
کریستین درباره ی بهترین خاطرش هم درباره ی یکی از روزای فیلم برداری میگه که به خاطر مشکلات شخصیش امادگی نداشت جلو دوربین بره اما اون روز جی تی با شوخی هاش اونو سرحال اورد 
کریستین:اون روز فهمیدم داشتن یه دوست واقعی میتونه کل زندگی ادمو عوض کنه  
مصاحبه کننده : بهترین بازیگر از نظرتون؟
کریسین:همه خوبن نقش ها مکمل هم هستن 
جی:خودم  
مصاحبه کننده: یکی از هوادارا پرسیده بوسیدن توری لذت بخش تر بود یا کاترین؟ 
جی دستشو زیر چونش میزاره و با حالت متفکرانه سرتاپای کریستین رو برانداز میکنه 
جی:نمیدونم درحال حاضر حضور ذهن ندارم شاید باید توری رو بیارید امتحان کنم بعد جواب بدم (:o  کثافتت  )
م: اوکی کریستین درباره ی تو چی؟ وینسنت یا اوان؟ 
کریستین:هرمردی جز وینسنت (افرین خوب زدی تو برجکش  )
جی با حالت اعتراض امیز دستشو تکون میده
-داری دروغ میگی؟
کریستین:نه نمیگم
جی:پس خیلی بی سلیقه ای (والا  )
جی:ولی اگه صادقانه بخوام به این سوال جواب بدم باید بگم هردو بازیگرای فوق العاده ای هستن (منظورش توری و کت ـه) اما به خاطر جو سریال و کششی که بین زوج وینسنت و کاترین هست بوسیدن کت رو ترجیح میده (B|  )
_____
واای بچه ها خسته شدم  تا همینجا کافیه  

میخواین بدونین پخشِ سریال سوپرنچرال تا کِی ادامه پیدا میکنه؟ جنسن اکلز، جرد پدلکی و جرمی کارور (تهیه کننده سریال) دیروز در مراسم TCA به این سوال پاسخ دادند که در ادامه میتونین بخونین...
.
.
.
.
جرد پدلکی: اگه کيفيت سريال افت پيدا کنه (که با وجود دست اندرکاران حرفه ای فکر نميکنم اين اتفاق بيفته) سریال رو به پایان میرسونیم. من به کاراکتر خودم يعنی سم وينچستر خيلی اهميت ميدم. من الان 32 ساله هستم و 9 سال از عمر خودم رو با اين شخصيت گذروندم و به خاطر همين نميخوام به کاراکتری در هم شکسته تبديل بشه و در پايان سريال، شخصيتی باشه که نتونم بهش افتخار کنم. من به اين کاراکتر و اين سريال و نويسندگان و بازيگرانش احترام ميذارم . فکر ميکنم ما به اندازه کافی از اين سريال و کاراکترهای خودمون شناخت پيدا کرديم که اگه يه روز بخوايم سريال رو تموم کنيم بتونيم اون رو به خوبی به پايان برسونيم. من الان همسر و فرزند دارم و زندگی شخصيم رو خيلی خيلی دوست دارم و موقعی که زمانش برسه آماده ام که سم وينچستر رو کنار بذارم.

جنسن اکلز : من با جرد موافقم. ما هنوز هم در مورد سريال هيجانزده هستيم و فکر ميکنم در طول اين 10 سال هيجانمون کمتر نشده. يادم مياد موقعی که فيلمنامه آخرين قسمت فصل 9 رو خوندم خيلي هيجانزده بودم و درست مثل بيننده ها دلم ميخواست بدونم در فصل 10 چه اتفاقی قراره بيفته. فکر ميکنم تا موقعی که چنين هيجانی بين طرفداراهای این سريال هم وجود داشته باشه بتونيم باز هم سريال رو ادامه بديم. ما عاشق اين ماجراها هستيم.

جرمی کارور : در مورد اينکه پايان سريال چطور ميتونه باشه بايد بگم که اريک کريپکی ايده ای برای پايان سريال توی ذهنش داره که هنوز با من در ميون نذاشته و منم يه پايانبندی توي ذهن خودم دارم ولی ترجيح ميدم فعلا توی ذهنم نگهش دارم چون هنوزم سريال داره پيش ميره و هرچی هم پايانبندی من عالی باشه بازم باعث نميشه بخوايم به زودی سريال رو تموم کنيم.

[url=https://www.facebook.com/photo.php?fbid=768166663251326&set=a.216304561770875.59264.216237145110950&type=1&relevant_count=1]

اسپویل فصل10
مصاحبه جرمی کارور در TCA:
-در فصل بعد چندتا کاراکتر جدید میبینیم 
-ما شیاطین،فرشته ها،روح هاو گرگینه ها رو خواهیم داشت
-دیمن دین رو بیشتر از 1قسمت خواهیم داشت
-شما وجهه متفاوتی از دیمن دین که انتظارش رو داشتید رو خواهید دید چیزی که ما دربارش خیلی هیجان زده ایم!
-سم دنبال شکار برادرشه و شخصیت مرموز دیگه ای هم وجود داره که مثل سم در یک شکار مشابهه کسی که باعث اتفاق افتادن همه جور اتفاق پیچیده ای برای پسرها میشه!!
-و همینطور گروه های دیگه ای هم وجود دارن که به خاطر اسپویل من نمیتونم دربارشون حرف بزنم
-و کستیل نقش خیلی پررنگی در اویل فصل10 خواهد داشت

کینگ اینجا چند تا طرفدار داره ؟؟؟

من که خودم به شخصه خیــــــــــــــــــــــــــــــلی دوسش دارم انقدر که عکس پروفایل و امضامو به خاطر اون گذاشتمHeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط P@R@$TOO
(22-07-2014، 17:39)negin23 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinاینم یه عکس باحال

خب حالا شما میتونید به جای اون قسمت یه نوشته ی خنده دار تر در قسمتدوستداران فیلم و سریال... 1 بزارید
هر کدوم که خنده دار تر بود با رو همراه عکس برای شما به نمایش میزاریم 

دوستداران فیلم و سریال... 1 نشه فراموشHeartHeartHeartHeartHeartTongue

خب حالا نوبت رسید به نیکیتا

این قسمتو کیا یادشونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه یادته سپاس فراموش نشه بی زحمت مرسی

وای من عاشق اون جذبشمTongueدوستداران فیلم و سریال... 1

سوپر نچرال

سوپرنچرالHeart

چه جالب

الیور کویین در سریال arrow

اینم زوج خوشبخت ما ( استیفن و هیلی) که هردوشونم تو یه سریالن ( خاطرات یک خون اشام )دوستداران فیلم و سریال... 1

یه مصاحبه ی کوچیک و جواب جی و کریستین به سوالات هوادارا

سوال اول : اگر میتونستی برای یک روز دیو (beast) باشی چیکار میکردی؟؟؟ کریستین : فکر میکنم از درختا بالا میرفتم و از این شاخه به اون شاخه میپریدم(با خنده) 
سوال دوم : ترجیح میدی توسط پلیس ها دستبند زده بشی یا توسط یه دیو تعقیب بشی؟؟ 
جی:ترجیح میدم اول توسط پلیس ها دستبند زده بشم بعدش توسط دیو تعقیب بشم.
سوال سوم : کدوم یکی از عوامل صحنه و یا بازیگران بیشتر از همه موجب خنده ات میشه؟
جی: آستین بیسیس خیلی منو به خنده میندازه 
کریستن : نینا لیساندرو رو هم منو به خنده میندازه 

سوال چهارم : چه چیزی رو دوست داری به عنوان یادگاری از سر صحنه ی فیلمبرداری داشته باشی؟؟؟ 
کریستین: دندونِ جی (O.o)
(جی در آخرش خطاب به مخاطب ها میگه منظورش دندون حالت دیو هست نه دندون واقعی 
تا اینجا واسه این مصاحبه بود لینک یوتویویش 

http://www.youtube.com/watch?v=n9FFzRDUsGk
______

______
این یکه هم خیلی گشتم لینکشو پیدا کنم اما نیافتم قبلا خودم دانلود کرده بودم داشتم فقط به ترجمش رضایت بدید اگه تونستم براتون اپلود میکنم 
_______
مصاحبه کننده ازشون میپرسه تو صحنه های بوس واینا به چه چیزایی فکر میکنید؟ (به این نکته اشاره کنم جی تو مصاحبه ها خیلی مودبه ویکم خجالتی  )
کریستین با شیطنت میخنده و میاد جواب بده که جی زودتر دستشو تو هوا تکون میده و میگه هیچی قسم میخورم به چیزی فکر نمیکنیم فقط کارایی که از پشت صحنه بهمون میگن رو انجام میدیم
بعد کرستین با حال سوالی برمیگرده سمتش میگه :
-پس از پشت صحنه گفته بودن که عرق کنی نه؟ (:v  )
جی ابروهاشو تو هم میکشه وبا یه اخم ساختگی ادای بیست شدنو درمیاره  
ازشون درباره ی بهترین وبدترین خاطره ی تو سریال میپرسه
جی:کنار بچه ها همشون برام بهترین خاطرست 
بدنرین خاطرم اووم روزای اول وقتی اومدم سر صحنه دیدم کریستین داره یه چوب رو با تبر تیکه تیکه میکنه (o.O فکر کنم واسه امادگی جسمیش بود ) بعد پیش خودم گفتم وقتی این قدر ماهرانه با تبر این کارارو میکنه پس با یه دیو چیکار میخواد بکنه همون لحظه بود که ازش ترسیدم وخواستم از نقشم کنار بکشم  اما بعدا فهمیدم چه دختر خوب و مهربونیه  هرچند گاهی اوقات واقعا بی اعصاب میشه تو اون لحظه به معنی واقعی کلمه تبدیل به یه دیو میشه (نابود کردی بچه رو که  )
کریستین: بدترین خاطره وقتی بود که جی میخواست منو تو تختم ببوسه یادمه دراز کشیده بودم واون روی من بود (خیلی خب حالا همه رو میخواد با رسم شکل توضیح بده   ) و من بلند شدم تا ببوسمش که اون هلم داد سمت عقب و سرم به شدت خورد به تخت یادمه 2روز سرم ورم کرده بود (:O    )
اینجا جی ریز میخنده واروم میگه
-از اون صحنه به بعد فهمیدم خشونت رو این خانوم پلیشه جواب نمیده باید با ملایمت باهاش رفتار کرد (کثافت :SD  )
کریستین درباره ی بهترین خاطرش هم درباره ی یکی از روزای فیلم برداری میگه که به خاطر مشکلات شخصیش امادگی نداشت جلو دوربین بره اما اون روز جی تی با شوخی هاش اونو سرحال اورد 
کریستین:اون روز فهمیدم داشتن یه دوست واقعی میتونه کل زندگی ادمو عوض کنه  
مصاحبه کننده : بهترین بازیگر از نظرتون؟
کریسین:همه خوبن نقش ها مکمل هم هستن 
جی:خودم  
مصاحبه کننده: یکی از هوادارا پرسیده بوسیدن توری لذت بخش تر بود یا کاترین؟ 
جی دستشو زیر چونش میزاره و با حالت متفکرانه سرتاپای کریستین رو برانداز میکنه 
جی:نمیدونم درحال حاضر حضور ذهن ندارم شاید باید توری رو بیارید امتحان کنم بعد جواب بدم (:o  کثافتت  )
م: اوکی کریستین درباره ی تو چی؟ وینسنت یا اوان؟ 
کریستین:هرمردی جز وینسنت (افرین خوب زدی تو برجکش  )
جی با حالت اعتراض امیز دستشو تکون میده
-داری دروغ میگی؟
کریستین:نه نمیگم
جی:پس خیلی بی سلیقه ای (والا  )
جی:ولی اگه صادقانه بخوام به این سوال جواب بدم باید بگم هردو بازیگرای فوق العاده ای هستن (منظورش توری و کت ـه) اما به خاطر جو سریال و کششی که بین زوج وینسنت و کاترین هست بوسیدن کت رو ترجیح میده (B|  )
_____
واای بچه ها خسته شدم  تا همینجا کافیه  

میخواین بدونین پخشِ سریال سوپرنچرال تا کِی ادامه پیدا میکنه؟ جنسن اکلز، جرد پدلکی و جرمی کارور (تهیه کننده سریال) دیروز در مراسم TCA به این سوال پاسخ دادند که در ادامه میتونین بخونین...
.
.
.
.
جرد پدلکی: اگه کيفيت سريال افت پيدا کنه (که با وجود دست اندرکاران حرفه ای فکر نميکنم اين اتفاق بيفته) سریال رو به پایان میرسونیم. من به کاراکتر خودم يعنی سم وينچستر خيلی اهميت ميدم. من الان 32 ساله هستم و 9 سال از عمر خودم رو با اين شخصيت گذروندم و به خاطر همين نميخوام به کاراکتری در هم شکسته تبديل بشه و در پايان سريال، شخصيتی باشه که نتونم بهش افتخار کنم. من به اين کاراکتر و اين سريال و نويسندگان و بازيگرانش احترام ميذارم . فکر ميکنم ما به اندازه کافی از اين سريال و کاراکترهای خودمون شناخت پيدا کرديم که اگه يه روز بخوايم سريال رو تموم کنيم بتونيم اون رو به خوبی به پايان برسونيم. من الان همسر و فرزند دارم و زندگی شخصيم رو خيلی خيلی دوست دارم و موقعی که زمانش برسه آماده ام که سم وينچستر رو کنار بذارم.

جنسن اکلز : من با جرد موافقم. ما هنوز هم در مورد سريال هيجانزده هستيم و فکر ميکنم در طول اين 10 سال هيجانمون کمتر نشده. يادم مياد موقعی که فيلمنامه آخرين قسمت فصل 9 رو خوندم خيلي هيجانزده بودم و درست مثل بيننده ها دلم ميخواست بدونم در فصل 10 چه اتفاقی قراره بيفته. فکر ميکنم تا موقعی که چنين هيجانی بين طرفداراهای این سريال هم وجود داشته باشه بتونيم باز هم سريال رو ادامه بديم. ما عاشق اين ماجراها هستيم.

جرمی کارور : در مورد اينکه پايان سريال چطور ميتونه باشه بايد بگم که اريک کريپکی ايده ای برای پايان سريال توی ذهنش داره که هنوز با من در ميون نذاشته و منم يه پايانبندی توي ذهن خودم دارم ولی ترجيح ميدم فعلا توی ذهنم نگهش دارم چون هنوزم سريال داره پيش ميره و هرچی هم پايانبندی من عالی باشه بازم باعث نميشه بخوايم به زودی سريال رو تموم کنيم.

[url=https://www.facebook.com/photo.php?fbid=768166663251326&set=a.216304561770875.59264.216237145110950&type=1&relevant_count=1]

اسپویل فصل10
مصاحبه جرمی کارور در TCA:
-در فصل بعد چندتا کاراکتر جدید میبینیم 
-ما شیاطین،فرشته ها،روح هاو گرگینه ها رو خواهیم داشت
-دیمن دین رو بیشتر از 1قسمت خواهیم داشت
-شما وجهه متفاوتی از دیمن دین که انتظارش رو داشتید رو خواهید دید چیزی که ما دربارش خیلی هیجان زده ایم!
-سم دنبال شکار برادرشه و شخصیت مرموز دیگه ای هم وجود داره که مثل سم در یک شکار مشابهه کسی که باعث اتفاق افتادن همه جور اتفاق پیچیده ای برای پسرها میشه!!
-و همینطور گروه های دیگه ای هم وجود دارن که به خاطر اسپویل من نمیتونم دربارشون حرف بزنم
-و کستیل نقش خیلی پررنگی در اویل فصل10 خواهد داشت

کینگ اینجا چند تا طرفدار داره ؟؟؟

من که خودم به شخصه خیــــــــــــــــــــــــــــــلی دوسش دارم انقدر که عکس پروفایل و امضامو به خاطر اون گذاشتمHeartHeartHeartHeartHeart
من یکی از طرفدارای پروپاقرصشمHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
P@R@$TOO
THE VAMPIRE
پاسخ
 سپاس شده توسط negin23 ، peyvand13

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  علی پوراحمد با فیلم علمی تخیلی دروازه فراموشی در هالیوود + تصاویر فیلم Oblivion Gatew
  معرفی سریال ایفوریا(Euphoria)
  معرفی سریال The End of the F***ing World
  معرفی سریال Duy Beni (صدایم را بشنو)
  سریال Baht Oyunu / بازی بخت
  احتمال بازگشت ویلسون فیسک به دنیای سینمایی مارول در سریال Hawkeye
  تریلر جدید سریال ترسناک Chucky و نمایش عروسک شیطانی
Heart سریال (تو در خانه ام را بزن) Sen Çal Kapımı
  معرفی سریال Ginny & Georgia
  معرفی سریال Skam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان