امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عکس و نوشته دلنشین کمند امیرسلیمانی به مناسبت سالروز تولدش + تبریک جالب سپند امیرسلیم

کمند امیرسیمانی ﻣﺘﻮﻟﺪ ۱۶ ﺧﺮﺩﺍﺩ ۱۳۵۲ ﺩﺭ ﺗﻬﺮﺍﻥ و ﻓﺎﺭﻍﺍﻟﺘﺤﺼﯿﻞ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮﯼ ﻭ ﮐﺎﺭﮔﺮﺩﺍﻧﯽ ﺗﺌﺎﺗﺮ ﺍﺯ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺁﺯﺍﺩ ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ۱۳۷۶ است.

عکس و نوشته دلنشین کمند امیرسلیمانی به مناسبت سالروز تولدش + تبریک جالب سپند امیرسلیم 1

کمند امیرسلیمانی در صفحه شخصی اش با انتشار عکس زیر به مناسبت تولدش نوشت : "نمیدونم در بدو تولد چرا انقدر متفکرم و بابا سعید چه خوشحاله.کاش همیشه من در کنارش باشم و اون از اینکه من به دنیا اومدم خندون باشه.در ضمن از حضور مهم و اساسی مادرم در اتفاق تولد تشکر میکنم"

عکس و نوشته دلنشین کمند امیرسلیمانی به مناسبت سالروز تولدش + تبریک جالب سپند امیرسلیم 1

سپند امیرسلیمانی با انتشار عکس زیر این گونه تولد خواهرش را تبریک گفت : "تولد خواهرمه،ديگه مهم نيست چند سالمونه، مهم اينه كه با اون همه اين سالها خوب گذشته و ميگذره،تولدت مبارك"

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تـــَـنــهـــایی
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  فیلم The Witches به مناسبت هالووین از شبکه HBO Max پخش می‌شود
  پوستر جدیدی از فیلم The Batman به مناسبت روز شوالیه تاریکی منتشر شد
  قصه دختری که هدیه تولدش یک شیشه اسید بود
  نام یکی از خالقان New Mutants در فیلم آن به اشتباه نوشته شده است
  جشن تولد مهناز افشار در پشت صحنه فیلم «متروپل» / نوشته مهناز افشار به مناسبت سالروز ت
  به مناسبت ۸۰ سالگی صورت زخمی سینما
  تبریک تولد عاشقانه همسر ارسطوی پایتخت
Sad بزرگداشت لوون هفتوان در سالروز درگذشت‌اش
  مروری کوتاه بر کارنامه امین حیایی به مناسبت تولدش
  «من سالوادور نیستم» نوشته عطاران است نه من!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان