نظرسنجی: خب یسوال برامون ایجاد شده دلیل لایک نکردن چترومها توسط شما کاربران گرامی چیست؟(دی:)(تنها جنبه سرگرمی وتنوع دارد)
این نظرسنجی بسته شده است.
خوشم نمیاد لایک کنم
2.82%
2 2.82%
خز شد|:
22.54%
16 22.54%
حسش نیست
28.17%
20 28.17%
از مدیرش بدم میاد خخخ
12.68%
9 12.68%
چون بقیه لایک نمیکنن
2.82%
2 2.82%
لایکام حروم میشه
4.23%
3 4.23%
دلیلی نداره
8.45%
6 8.45%
اصن کی گفته باید لایک کنم؟
4.23%
3 4.23%
چقدر شما حریصید (حریس)خخ
0%
0 0%
باکمال میل لایک میکنم (دیSmile
14.08%
10 14.08%
در کل 71 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)176 ஜ۩۩ஜ

دنیایی از شگفتی های ویندوز سون برام روشن شد!
 سپاس شده توسط Aiden Pearce
آگهی
شیوا الآن تو چرا پنهانی ؟
ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)176 ஜ۩۩ஜ 176
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط ERF@N ، Mïņ̃†êR
(23-07-2014، 16:50)ღ ツ setareh ツ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهدی چرا با من دعوا داری؟

من ؟؟
دعوا؟؟
بیخیال باو

(23-07-2014، 16:52)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 16:51)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 16:47)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وات د فاز ._.

ایت ایز د بلک بُرد.____.**

ها ها ها تازگیا خوشمزه شدی!

ایتز بیکاز آف دِ پِلِیس .____.***

(23-07-2014، 16:51)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 16:48)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 16:47)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بآز دآرم از کوره در میرم ..بگیرید منو ..!Dodgy

بیا بغلمp334grou
ای جووووون

بآز بغل ..

اومدمـــآ ^_^

چیگیری چیگیریgrou
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط ERF@N ، ✘v!☻lent girl✘
(23-07-2014، 16:54)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 16:52)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 16:51)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 16:47)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وات د فاز ._.

ایت ایز د بلک بُرد.____.**

ها ها ها تازگیا خوشمزه شدی!

ایتز بیکاز آف دِ پِلِیس .____.***

(23-07-2014، 16:51)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 16:48)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 16:47)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بآز دآرم از کوره در میرم ..بگیرید منو ..!Dodgy

بیا بغلمp334grou
ای جووووون

بآز بغل ..

اومدمـــآ ^_^

چیگیری چیگیریgrou
فضا مناسب باشه تو باید سبک بازی در بیاری؟ -__-
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، Mïņ̃†êR
(23-07-2014، 16:53)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به تو ربط داره؟Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘
آگهی
شیـــــوآ پُخ ی کلمه ترکیه ..!

بعدش فعل کردم آوردی بد شُد ._.*
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(23-07-2014، 16:56)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 16:53)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به تو ربط داره؟Big Grin

خیلی ممنون عجب مدیر خوبی داریم ما Dodgy
ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)176 ஜ۩۩ஜ 176
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط ERF@N
نقل قول:
فضا مناسب باشه تو باید سبک بازی در بیاری؟ -__-
یس یس آفکرز آیم کایند پِرسِن دَت لاو آل آف یو.____.****

(23-07-2014، 16:56)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیـــــوآ پُخ ی کلمه ترکیه ..!

بعدش فعل کردم آوردی بد شُد ._.*

اهم اهمBig GrinBig Grin

نقل قول:
خیلی ممنون عجب مدیر خوبی داریم ما 
چون شما بچه پررو تشیف دارین خب دوس دارم Big Grin
Channel
 سپاس شده توسط ERF@N
این عرفان میخواد بازم محروم کنه مارو؟
 سپاس شده توسط Aiden Pearce

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان