امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جوک با موضوع [فک و فامیل داریم ما..]سریــــــــــ1ـــــــــــــــــــــ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواستگار اومده  برام ، خواهر پسره میگه برادر ما اولین بارشه میاد خواستگاری واسه همین خجالتیه. مامان بزرگ منم واسه بازار گرمی میگه دختر ما هم اولین باره واسش خواستگار میاد. فک و فامیله داریم؟

[color][size][font]

ساعت 6 صبح بابام ماشین رو از پار کینگ در آورد بعد داشتم در و میبستم یه دفعه بوق زد منم که هنوز خواب 2 متر پریدم هوا بعدش گفتم چیه؟! سرش رو از پنجره آورد بیرون میگه اون چراغ پارکینگ رو هم خاموش کن من :| فک و فامیل داریم؟!

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

كوچولو بودیم بابا بزرگم از عمد ته ریش میذاشت میرفتیم خونشون مارو میگرفت و هی صورتش رو میمالید به صورتمون میگفت ریشت رو بخوره بابایی! 
رنده میكرد صورتمون رو تا چند ساعت جاش قرمز بود و می سوخت! 
فك و فامیله داریم؟

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواب بودم  بابام اومد تو اتاقم یهو جیغ زد محمد من نزدیک بود به سقف بچسبم میگم بله چی شده؟ بابام میگه پاشو امروز تمرین داری خواب نمونی ! فک و فامیله داریم ؟

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

مامانم 2 ماهه به همه گفته خطش سوخته...رفتم نگاه کردم دیدم سیم کارتشو برعکس انداخته تو گوشی !!! آخرشم برگشته میگه همش تقصیر توئه بس که با گوشیم ور میری ! 
فک و فامیله داریم؟

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

برای دخترخالم توی فیس بوک صفحه درست کردم بعد یه هفته رفتیم دیدم صد نفر دوست داره اونوقت درخواست دوستی براش فرستادم برام پیغام گذاشته شما کی هستی!!!! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فک و فامیله داریم

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

من دارم با کاپشن تو خونه میگردم مامانم اصلا به کلید خاموش کردن کولر اعتقاد ندارهSmile) خب مادر من جای بچه دو تا پنگوئن میووردی. فک و فامیله داریم؟

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

بچه بودم بابام منو برده بود شهر بازی سوار تاب زنجیری شده بودیم ، هنوز دور نگرفته بود دستگاه که دیدم بابام داره از ترس داد و هوار میکنه..طرف نگه داشته دستگاهو به بابام میگه چی شده ؟ میگه این پسر من میترسه مارو پیاده کن ! فک و فامیله داریم؟

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

بچه بودم بابام منو برده بود شهر بازی سوار تاب زنجیری شده بودیم ، هنوز دور نگرفته بود دستگاه که دیدم بابام داره از ترس داد و هوار میکنه..طرف نگه داشته دستگاهو به بابام میگه چی شده ؟ میگه این پسر من میترسه مارو پیاده کن ! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فک و فامیله داریم؟

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

پسر داییم تو آژانس کار میکرده یه روز یه پیرزن سوار میکنه، بعد چند دقیقه گوشیش زنگ میخوره، حرفش که تموم شد، پیرزنه پرسید: کی بود؟ 
پسر دایی: :O:O 
پیرزن: پسرم کی بود؟ 
پسر دایی: :O:O ... 
پیرزن: مگه کری، میگم کی بود؟ 
پسر دایی با حالت ترس و شوکه شده: دوستم بود. 
پیرزن: حالا چی میخواست؟ 
پسر دایی با حالت عصبانیت: دنبال زن فضول سن بالا میگرده تا ... 
لا اله الا الله. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فک و فامیله داریم؟

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

یکی از دوستام تعریف میكرد مامانم وقتی نماز میخونه با هر الله اكبر بلندی كه میگه یه منظور داره... اون موقع من چك میكنم زیر گاز خاموش باشه، كسی در میزنه، چراغ جایی روشن نمونده باشه و...! یه روز با وجود این كه تمام اینا رو چك كرده بودم بازم الله اكبر ادامه داشت، وقتی نمازش تموم شد با عصبانیت گفت مگه كوری نمیبینی گرممه میگم کولر رو روشن كن....! 
فک و فامیله داریم ؟

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

داشتم تلویزیون میدیدم یهو داداشم داد زد: کمک کمک ...! 
پریدم تو آشپزخونه دیدم از ماکروویو آتیش میزنه بیرون ! نگو این شاهکاره خلقت داشته تو ماکروویو جورابشو خشک میکرده؟ آخه الان من چی بگم بهش؟ 
فک و فامیله داریم؟

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

رفتیم خونه فک وفامیلامون ، بی شعورا هیچ کار خاصی نکردن که من بتونم اینجا بنویسم … ایندفعه واقعاً از همه تون یکصدا میپرسم: فک و فامیله داریم؟

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

با کلی ذوق و شوق رفتیم شیرینی تر خریدیم و رفتیم خونه دختر داییم… اما نامردا شیرینی خشکای یه هفته پیشو برامون با چایی آوردن… آی حرص خوردیم.. آی حرص خوردیم… 
فک و فامیله داریم ؟

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

خواهرم توگوشیش اسم منو save کرده(فاتوله)!! بهش میگم:فاتوله یعنی چی؟! میگه:مخفف فاطمه کوتوله است!! فک و فامیله داریم؟!

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

زن عموم زنگ زده میگه:دارم آش میپزم رشته کم دارم برو برام رشته بگیر.براش خریدم بردم دادم بهش بجای تشکر میگه:چقدر دیر کردی،چرا از این رشته ها گرفتی و.... 
آخر سر هم میگه خوب دیگه میتونی بری (یه تعارف نزد بریم تو آش که نه یه چایی بده بخوریم تو این سرمای زمستون) فک و فامیله داریم؟!!!

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

داشتم یه آهنگ دانلود میکردم از 30 دقیقه 5 دقیقه ی آخرش بود یه لحظه از اتاقم اومدم بیرون بعد دیدم بابام اومده میگه ببخشید حواسم نبود قطعش کردم.فک و فامیله ما داریم!!!

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

پسر خالم خونمون بود داشتیم فیلم میدیدیم که یهو یه سوکس بدو بدو اومد طرف من … 
منم پریدم بالای مبل د جیغ بکش…تا پسرخاله بکشدش… 
که یه دفه اونم پرید بالا شروع کرد جیغ کشیدن تازه با صدای بلندتر……. فک وفامیله داریم؟

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

مامانم میگه آب جوش میریزی بسم ا… بگو میگم مگه جنها بیکارن بچشونو بیارن تو ظرفشوییه ما میگه خب بچن دیگه شیطونن خودشون میان! فک و فامیله داریم؟؟؟؟

[/font][/size][/color]
[color][size][font]

جمعه دارم میرم کارواش بابام میگه جایی میری ؟ میگم آره میرم کارواش میگه پس ماشین منم ببر یه آبی بهش بزن !!! بگیرمش این یکی دستم یا بزارم تو کیفم ؟! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فک و فامیله داریم ؟
[/font][/size][/color]
تا دیروز ما رو می دیدی مِن مِن می کردی
الان شاخ شدی مَن مَن می کنی !
پاسخ
 سپاس شده توسط | NEON DEMON | ، ɱɪɾʌʛє ، Rospina
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جوک های جدید و خنده دار فک و فامیله داریم…؟
  معرفی اعضای فامیل (طنز)
  جوک فک و فامیله داریم جدیده جدیده هر کی نیاد ضرر کرده
Wink آخه اینم انجمنه داریم!!!
  ........عکس نوشته کلاه قرمزی جیگر ببعی فامیل دور ببخشید عزیزم............
  فک و فامیله داریم
  جک-+18----- -18 جک پسرونه دخترونه همچی داریم اینجا از دستت میره نیای
  جملات طنز فک و فامیله داریم جدید (۲)
  باشنیدن شغل های فامیل هایمان...
  یه موضوع خیلی جالب = طنز ( از دست ندید)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان