امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جوک با عنوان [فک و فامیل داریم ما..]سریــــــــــــ3ـــــــــــــــــــــــ

با دخترعمم رفتیم خرید رفتیم لوازم آرایشی دیگه به فروشنده نمیگه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رژ نارنجی  میخوام، میگه وقتی پفك میخوریم لبمون چه رنگی میشه؟ یه رژ اون رنگی میخوام!  اینم فك و فامیله ما داریم؟

رو تخت دراز كشیدم و چشمام رو بستم. داداشم اومده میگه: داری میخوابی؟ میگم پ نه پ چشمامو بستم تو بری قایم شی!
فك و فامیله داریم؟

یكی از آشناهامون تو كار نصب ایزوگامه، ‌بعد خونه خودش هر وقت بارون میاد از سقف آب چكه میكنه، دیواراش هم همه نم كشیده و ترك خورده! فك و فامیله داریم؟

بابام میگه یه خودکار از تو کیفت در بیار دستمو کردم تو کیفم دارم دنبال خودکار میگردم میزنه پس کلم میگه زود باش مگه قرعه کشی یه هی دست میندازی توش می چرخونی ! ؟؟؟ فک وفامیله داریم !

رفتیم خونه فک و فامیل میگه پدر بزرگ خوبن ؟؟؟ می گم تقریبا 50 روز که فوت کرده میگه اا حتما اگهی فوتشون رو دیدم اخه فک و فامیله داریم؟؟؟

رفتیم ایران خودرو بابام میگه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پراید  دارید؟ فك و فامیله داریم......

دعوت مودبانه ی بابام از من برای صرف شام :
تَن لَشتو از پشت كامپیوتر جمع كن بیا پای سُفره پهن شو !

به همسرم میگم عزیزم ناهار چی پختی؟ میگه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زهرمار . فكو فامیله داریم؟

مامانم گیر داده یه اهنگی هست بگرد ببین می تونی دانلودش کنی ؟! می گم اسمشو بگو ؟ می گه نه اسم خودشو می دونم نه خوانندشو ولی اولش یه ریتمی داره مثل ” دیدینگ دیدینگ دینگ ” ….
شما بگین الان من چی سرچ کنم توی نت ؟ فک و فامیله داریم

بابام واسه تولدم پرشین کت خرید آخر هفته که خونه ام میبرمش بیرون.
یه روز 7 رفتم 11 شب اومدم!! رسیدم خونه دیدم مامان جواب سلاممو نداد گفتم چی!!
گفت من که زایدمتو نمیبری بیرون!! اون گربرو که زن بابات زایدرو میبری!!
آخه این حرفه !  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فک فامیله داریم!!

این جوک های  اس جوک را که آدم میخونه افسردگی میگیره همه خواهر برادر دارن ما که مامان بچه نزایده برامون از کی بنوسیم!!!
فک فامیله داریم!!

با خواهرم داریم از خیابون رد میشیم، یه تویوتا كمری داره از دور میاد، خواهرم دیگه راه نمیاد! به زور كشیدم بردمش تو پیاده رو، میگم چرا اینجوری میكنی؟ مگه میخوای بمیری؟ میگه میدونی چقدر كلاس داره آدم با یه تویوتا كمری تصادف كنه؟ خداااااااا!!!!! من از دست این فك و فامیل چیكار كنم؟

رفتم ارایشگاه ، موهامو رنگ کردمو کوتاه کردم ، بعد رفتم پیش دوستم دیدتم بدون هیچ چیزی میگه چه قدر رنگ بدیه چه مودلیه زدی!!
بعد 2 روز بعد دیدمش دیدم همه چیزشه مثل من شده!! فک فامیل داریم!!

داداشم همش 6 سالشه. اقا این صبح تا شب میشینه تو تلوزیون کارتون مبیبینه! بابام شب اومده میگم بابا این از صبح داره میبینه. بابام هم خسته حال نداره. میشینه میگه به چه کارتون قشنگی و خودشم یبینه. بابا ما هم آدمیم نوبت نداریم؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فک فامیله داریم؟

تو راه مهمونی خالم اینا بودیم داشتم تو بطری اب می خوردم.
دیدین چه حالی میده از سرعت گیری که کنده شده دو تا چرختو رد میکنی؟
خلاصه بابام سرعت گیر دید گوشش کنده شده بود. اقا این بابای ما یه ویراژی داد هر چی آب خورده بودیم اومد بالا! فک فامیله داریم؟

دوستم میخواست خونمون رفتم به مامانم گفتم:مامان میشه غذا درست کنی!!
میگه: چون دوست میخواد بیاد
میگم:اره دیگه؟؟
بعد 2ساعت جرو بحث فهمیدم چون ناخوناشو فرنچ کرده نمیتونه آخرم خودم تخم مرغ گذاشتم!!! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فک فامیله داریم؟؟؟

رفتم یه پیراهن خریدم پوشیدم مادرم دیده میگه عوضی عجب پیرهنی خریدی لامصب چقدر بهت میاد ! یه ماشالا از زبونش در نیومد ! فک و فامیله دارم ؟!

سایتتون منو کم داشت.خوش بحالتون که اومدم...روز قبل عید کارت شارژ  2تومنی خریدم هنوز تموم نشد.روزی به صدنفر میس میندازم.کسی حالمو نمیپرسه..میگن کنکور داری مزاحمت نمیشیم.فک و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فامیله داریم ؟...
تا دیروز ما رو می دیدی مِن مِن می کردی
الان شاخ شدی مَن مَن می کنی !
پاسخ
 سپاس شده توسط ɱɪɾʌʛє
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جوک های جدید و خنده دار فک و فامیله داریم…؟
  معرفی اعضای فامیل (طنز)
  جوک فک و فامیله داریم جدیده جدیده هر کی نیاد ضرر کرده
Wink آخه اینم انجمنه داریم!!!
  ........عکس نوشته کلاه قرمزی جیگر ببعی فامیل دور ببخشید عزیزم............
  فک و فامیله داریم
  جک-+18----- -18 جک پسرونه دخترونه همچی داریم اینجا از دستت میره نیای
  جملات طنز فک و فامیله داریم جدید (۲)
  باشنیدن شغل های فامیل هایمان...
  عنوان بی عنوان!!اینجا هرچی پیدامیشه!!!جملات خنده دار_طنز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان