امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جوک با عنوان [فک و فامیل داریم ما..]سریــــــــــــ4ـــــــــــــــــــــــ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواهرم میگه  : داداشی ، عزیزی، بیا بشو سنگ جدول تا من پارک دوبل تمرین کنم. فک و فامیله داریم؟

این آپارتمان نشینیم خیلی عذابه ها !!
رفتم زیر دوش دارم آهنگ می خونم، بعد از پنج دیقه مادرم اومده دمه حموم می گه : دختر همسایه اومد گفت: ما از آهنگای داریوش خوشمون نمیاد ، محسن یگانه بخون !!!

من امروز به معنای واقعی فک و فامیله داریم پی بردم
رفتیم خونه عموم بهش میگم میتونی برای محاسبه از ماشین حساب استفاده کنی.
لا اله الا الله تو هم کافر شدی!؟
حالا کارمون به جایی رسیده که از ماشین حساب استفاده کنیم فک و فامیله داریم؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیروز  همه ی فامیلای بابام اینا اومده بودن خونه ی ما منم گفتم یه شعبده بازی بکنم مجلس گرم شه همه کف کرده بودن هی میگفتن چطوری این کارو کردی بعد اینکه همه ی حقه هارو گفتم برگشتن میگن اصلا جالب نبود آخه فک و فامیله داریم؟

دیروز ساعت 12 شب از سر کار اومدم خونه گوشیمم شارژ نداشتش خاموش شده بود!!
دیدم خانوادیه نامزدم همه جمع شدن اونجا که کجا بودیا اینا بعد از 1ساعت باز پرسی ، مامان ازآشپزخونه بایه کیک اومده میگه تولدت مبارک!!
آدم سکته میکنه  آخه!! فک فامیله داریم!!

به بابامون میگیم اقا،جلوی دوستم صداش كردم
دوستم گفت: مگه بقالیه میگید اقا!!! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فك و فامیله داریم !

چهار سال مونده کنکور بدم پسر خالم از پنچر گیری قطار ناکجا آباد در اومده مامانم هم همون موقع منو از لحاظ فحش آپدیت کرد!!خنگ کله پوک خپل گامبو!!ببین این رتبه شو.خاک توی سرت.فک و فامیله داریم؟؟

نوروزه  خاام+عمم+دایم+خودمون یه جا جمع شدیم دختر خالم داره غذامیخوره مامانش واسه شوخی میگه بازم بریزم مامانم باور کرده میگه از این یاد بگیر از پشت کامپیوتر گم شو اینجا ! توهم مثل این دو تیکه غذا بخور زود باش.بعد همه یه متلکی میندازنند و حسابی به آدم توهین کردند بعد میگن ناراحت نشی ها ! برا خودت بوده !! فک و فامیله داریم؟

با فک و فامیل ، نشستیم اسم و فامیل بازی کردیم ،
دائیم برای میوه با “ی” نوشته ” دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه کیلو خیار  ” !!!!!!
همچین هم اصرار میکنه درسته که آدم شک میکنه حتما راست میگه …..

رفتیم خونه داییم عید دیدنی، خالم و خونوادش هم هستن. دختر خالم طفلی یه آرایش ساده در حد رژ و برق ناخن داره، بعد خواهر من كلی آرایش كرده و یه لاك و رژ صورتی جیغ هم زده. خالم برگشته جلو جمع به دخترش میگه: تو خجالت نمیكشی؟ اینم سر و وضعه تو داری؟ یه كم از دختر خالت یاد بگیر كه چقدر سنگین و رنگین و خانومه!!!!
فكر كنم خالم كور رنگی داره!‌

دیروز خونه عموم بودیم رفتیم بیرون خرید
دختر عموم گفت ای پاد داری
گفتم ای پاد نه ای پد
فک وفامیل داریم ما  !!!؟؟؟!

هنگام عید اون همه زحمت کشیدم که مثلا سفره خوشگل بشه، ربع ساعت قبل از تحویل سال داداشم بیدار شد با دیدن سفره یدفعه دوید سمت حمام، منم :| زل زده بودم بهش !
وقتی اومد بیرون گفت اینم سفره بود درست کردی؟ حالمو سر صبح بهم زدی
فک فامیله داریم Sad

به مامان جونم میگم شوهرت بدیم یا بفرستیمت مکه؟ میگه: والا مکه که در نمیره!! فک وفامیل داریم

هر وقت منو برادم از کنارهم رد میشیم.یابه هم زیرپایی میزنیم.(معمولا من کله پا میشم) یا پس گردنی.یا جفت پا میریم.. یا مشت..این اتفاقا واس همه عادیه؟ یعنی نگران نباشم؟ ..عشق برادری همینه؟!

پسر خاله ام مدارکشو داده واسه ترجمه که اقدام کنه واسه خارج
بعد اومده خونه ما میگم چایى میخورى یا شربت؟؟؟
میگه قهوه اسپرسو اگه دارى بیار !!!!
میگم هفته پیش که خاکشیرو با کاسه سر میکشیدى یادت نیست؟!!!
پسر خاله است ما داریم؟

خوب….. رفتیم خونه فک وفامیلامون, بیشورا هیچ کار خاصی نکردن که من بتونم اینجا بنویسم… ایندفعه واقعا از همتون یکصدا میپرسم: فک وفامیله داریم؟؟؟؟؟؟؟؟

داشتم فکر میکردم که جواب مسئله ی ریاضیم چی میشه
یهو بابام اومده محکم میزنه تو سرم... میگم من که دارم درس میخونم چرا میزنی؟
میگه میخوام زیاد فکر نکنی افسرده شی
خدائیش فک و فامیله داریم؟

دختر خالم زنگ زده میگه مشخصات كامل لپتابتو بده كار دارم، میگم چیكار داری؟
میگه میخوام یه مدل بالاترشو بگیرم تا چشات در بیاد

رفیقم یک ماه و نیمه ، تو چت داره رو مخه یه دختر کار می‌کنه ..
امروز بعده کلی‌، پاچه خواری و التماس وب داده ، میبینه پسر دائیش اونور وب داره بای بای میکنه

یه بادکنک توی خیابون دیدم که داره تاب می خوره رفتم گرفتمش دیدم یه کارت بهش آویزون کردم بیزینس کارت بود شماره ی کارتوچک کردم دیدم شماره ی برادرمه آخه داداشو فک و فامیله داریم؟؟؟؟؟؟؟
تا دیروز ما رو می دیدی مِن مِن می کردی
الان شاخ شدی مَن مَن می کنی !
پاسخ
 سپاس شده توسط ɱɪɾʌʛє
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جوک های جدید و خنده دار فک و فامیله داریم…؟
  معرفی اعضای فامیل (طنز)
  جوک فک و فامیله داریم جدیده جدیده هر کی نیاد ضرر کرده
Wink آخه اینم انجمنه داریم!!!
  ........عکس نوشته کلاه قرمزی جیگر ببعی فامیل دور ببخشید عزیزم............
  فک و فامیله داریم
  جک-+18----- -18 جک پسرونه دخترونه همچی داریم اینجا از دستت میره نیای
  جملات طنز فک و فامیله داریم جدید (۲)
  باشنیدن شغل های فامیل هایمان...
  عنوان بی عنوان!!اینجا هرچی پیدامیشه!!!جملات خنده دار_طنز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان