امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جوک با عنوان [فک و فامیل داریم ما..]سریــــــــــــ5ـــــــــــــــــــــــ

زنگ زدم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پسر دایی  ام می گم دلم هواتو کرده می خوام بیام دمه خونتون ببینمت می گه زحمتت می شه خودم فردا ظهر برای نهار می آیم خونتون خداییش فک و فامیله داریم؟؟؟

مامانم ۲ ماهه به همه گفته خطش سوخته…رفتم نگاه کردم دیدم سیم کارتشو برعکس انداخته تو گوشی !!! آخرشم برگشته میگه همش تقصیر توئه بس که با گوشیم ور میری !
فک و فامیله داریم؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابام  با کلی‌ دعوا که این شیر‌های گرونو که میگیرم چرا نمیخورین خراب می‌شه می‌ریزیم دور
میگم شیر کاکائو بگیر
میگه نه زود میخورین تموم می‌شه باز باید بگیرم
فک و فامیله داریم!؟

خیر سرم بعد 3 ماه دوری به مامانم گفتم بعد ترم دارم میام تهران به بابا نگو که سوپرایز شه . ساعت 7 صبح رسیدم خونه مامانم که خواب بود با کلی فحش دادن به من بیدار شد رفتم تو اتاقم میبینم تبدیل به انباری شده حالا اینا قابل تحمله اما من تو اتاق بودم بابام بیدار شده به مامانم میگه نمیدونی چه کابوسی دیدم همش صدای پسرم تو گوشم بود خواب دیدم اومده خدایا 100 هزار مرتبه شکر که خواب بود بعدش رفت دوباره خوابید یعنی واقعا ایندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خونواده است داریم ؟؟؟؟

یه داماد داریم هر وقت که میاد خونمون سر شام و نهار بشقابشو میده مامانم میگه:” مامانم شما زحمتشو بکش ”اونم رودرواسی گیر میکنه همه گوشتارو خالی میکنه بشقابش. ما هم استخوان لیس میزنیم فک و فامیل سیاستمداره داریم؟

بچه ی ۱۰روزم تو قدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نداق تو بقلمه
دوستم دیده میگه ای ی تازه فارق شدین میگم پ.ن.پ یه ۲۰ سالی میشه دارم میرم براش آستین بالا بزنم.

یه دفترچه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوشگل  خریدم.فرمول های ناز فیزیکو توش بنویسم.برادرزاده فسقلی ام دیده میگه اااا خانوم شما هم بهتون گفته ساعت خوابتونو بنویسید؟؟ خانوم ماهم تو مهد گفته!! عجب فك و فامیلی..

وسط عید بیست نفر فامیل درجه یک جمع شدن خونه ما.عموم میگه چندروز دیگه عقد پسرمه.همه باشوق و ذوق.افرین.کی هست؟ساعت چند بیایم؟؟ برگشته میگه عقدش خصوصیه!!!خدایی فک و فامیله ما داریم؟!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پسر داییم  نذر کرده اگه تو کنکور ۹۱ دانشگاه صنعتی شریف قبول شد بابا مامانشو پیاده بفرسته کربلا! فک و فامیله داریم؟!

مامانم هروقت گوشیش زنگ میخوره به من میگه برو بیارش. یه جورایی با Rex احساس همزادپنداری می کنم!
فک و فامیله داریم؟!

نشسته بودم سر کلاس مامانم بهم اس ام اس داد : ۷۰۰ هزار تومن ترمی بابای بدبختت داره واسه دانشگاهت پول میده اونوقت تو سر کلاس گوشیتو چک میکنی ببینی کی اس ام اس داده الاغ؟؟
فک و فامیله داریم؟!!

به مامانم می گم می خوام برم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیمارستان  ملاقات خاله... می گه: تیریپِ فامیل دوستی ور ندار، پرستار خوشگله امروز شیفتش نیست!
فک و فامیله داریم!!!!

مامانم اومد یه دفه تق زد پسه کلم ...
میگم چرا میزنی؟؟؟ Sad
برگشته میگه لواشك هارو رو از ترس تویه جونور قایم کردم از صبح دارم میگردم خودم پیداشون نمیکنم.. :|

من و داداشم در حال دعوای لفظی
مامانم:اینجوری فایده نداره دو تا چاقو بردارین بکنین تو شکم همدیگه
ما : :|

رفتیم خاکسپاری فامیلموون داداشش خودش انداخته تو قبر که اول منو باید خاک کنید ، باباشون بیل و ور داشته داره خاک میریزه روش میگه آره، توهم برو پیش داداشت نذار اونجا تنها باشه!!!!
فک و فامیله داریم؟

حموم بودم، مامانم می زنه به در می گم بـــله ؟ می گه حمومی ؟ می گم پـَـَـ نــه پـَـَــــ اینجا لندنه، صدای منو از رادیو بی بی سی می شنوی.
میگه : دِ نـَـه دِ در زدم بگم مهمونها اومدن دختراشون هم رفتن تو اتاقت داران با کامپیوترت کار میکنند ، لباس و حوله ات رو هم از پشت در برمیدارم که امشب رو لندن بمونی تابفهمی و درست جواب دادن رو یاد بگیری، آها یه چیز دیگه احتمالا آبگرمکن رو هم خاموش میکنم
فك و فامیل داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با حالت افسرده نشستم زانوهام و جمع کردم تو بغلم...میگم مامان...من که انقدر بدردنخور نبودم...من که انقدر حال بهم زن و دوست نداشتنی نبودم....مامانه بغلم کرده میگه : آخی...نازی...دِ نـَـه دِ بودی تازه فهمیدی .فك فامیل داریم؟؟؟

به داداشم میگم برو برام عصاره ى جوجوبا بگیر, بعد 5دقیقه حاضر شده اومده میگه: گفتى جوجو بگیرم با چى??
اى خدا اخه فك وفامیله داریم ما

مامان و بابام دعواشون شد، مادرم قهر كرد رفت تو اتاق درو بست... بابام میخواست بره دنبالش، میگم بزار ده دقیقه دیگه برو بهتره... واستاده ساعت رو نگاه میكنه میگه مگه دیوانم! ده دقیقه دیگه اخبار شروع میشه!... آخه فك و فامیله ما داریم!

یه بار تو یه جمعی بودم مامانم زنگ زد گفت : یه سوالی ازت می پرسم اونجا تابلو نکن ! فقط با اره یا نه جواب منو بده ! باشه ؟
گفتم : باشه
گفت: اوضاع اونجا چه جوریه ؟!!!!!!!!!
فک و فامیله داریم!!!
تا دیروز ما رو می دیدی مِن مِن می کردی
الان شاخ شدی مَن مَن می کنی !
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جوک های جدید و خنده دار فک و فامیله داریم…؟
  معرفی اعضای فامیل (طنز)
  جوک فک و فامیله داریم جدیده جدیده هر کی نیاد ضرر کرده
Wink آخه اینم انجمنه داریم!!!
  ........عکس نوشته کلاه قرمزی جیگر ببعی فامیل دور ببخشید عزیزم............
  فک و فامیله داریم
  جک-+18----- -18 جک پسرونه دخترونه همچی داریم اینجا از دستت میره نیای
  جملات طنز فک و فامیله داریم جدید (۲)
  باشنیدن شغل های فامیل هایمان...
  عنوان بی عنوان!!اینجا هرچی پیدامیشه!!!جملات خنده دار_طنز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان