امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جوک با عنوان [فک و فامیل داریم ما..]سریــــــــــــ8ــــــــــــــــــــــ

شنیدید میگن روح ادم از پاهاش میاد بیرون
حالا خواهر من هیچ وقت پتو رو پاهاش نمیندازه میگه اگه بندازم روحم توی پتو گیر میکنه اون وقت کابوس پتو میبینم فک و فامیل داریم

بابام منو رسونده دانشگاه موقع پیاده شدن بهش میگم تو که باید دور بزنی و بری" منو هم اون طرفه خیابون پیاده کن. میگه لازم نکرده خودت برو اون طرفه خیابون شاید یه ماشین بهت زد 120 میلیون به جیب زدیم!!!!!!!!!!!! بابای نگرانه داریم؟؟؟؟ فکو فامیله داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

موقع خواب :
بابام: گوشیا رو کجا گذاشتی؟
مامانم: بالا سرت
بابام: چرا بالا سر خودت نذاشتی؟
مامانم: چونکه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سرطانزاست !
یعنی عشق میچکه ! فک و فامیله داریم ؟

داداش كوچیكم رفته بود نون بگیره.وقتی برگشت دیدم واسه خودش یه پفكم گرفته.گفتم چرا پفك گرفتی؟گفت:پول خرد نداشت بقیشو پفك داد.... فك و فامیله ما داریم؟؟؟؟

با مامانم رفتیم مغازه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تعمیرات تلفن  كه تلفن بی سیم خونرو بدیم درست كنن. یارو تلفن زده به پیریز بعد با موبایلش زنگ زد كه ببینه زنگ میخوره یا نه. تلفن كه زنگ خورد مامانم به من میگه این آقاهه شماره مارو از كجا داشت؟

داداشم زندگیشو داده یه آیپد خریده اونوقت بابام به آیپدش میگه:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاره آجر !

بعد از مدتها داییم یه میس رو گوشیم انداخت....ذوق مرگ شدم....با کلی احساس بهش زنگ زدم میگم جــــــونم دایی جوووووووون کاری داشتین چه عجب یاد من کردین؟؟ با خونسردی تمام برگشته میگه نه دایی جان دستم خورد اشتباه گرفتم!!
فک و فامیل با محبته من دارم؟؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تلویزیون  داره یه برنامه درباره علائم اعتیاد نشون میده. هر علامتی که میگه مامانم زیر چشمی با شک منو نگا میکنه.

به خالم که آمریکا زندگی میکنه با کلی ذوق و شوق گفتم: خاله من خیلی دوس دارم بیام اونجا زندگی کنم. برگشته میگه: خب اینجا کسی رو داری بری پیشش؟

دختر خالم به بچش واسه اینكه شیرینی زیاد نخوره دندوناش خراب نشه گفته شیرینی ها رو شمردم یدونش كم بشه میزنمت. بچه هم وقتی همه خواب بودن رفته همه شیرینی ها رو نصفه گاز زده كه تعدادش كم نشه!
استعدادت تو حلقم!

اینترنت خونه رو تازه وصل کرده بودیم شب مامانم اومده میگه رفتی تو اینترنت؟؟ میگم آره.با ذوق میگه جدی؟چی توش بود؟؟؟؟؟؟؟؟
چی بگم من الان؟؟ مامان آپدیته من دارم؟؟

به مامانم میگم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گشنمه ، میگه چایی میخوری؟ میگم چایی آدمو سیر میكنه؟ میگه نه! ولی تشنگی رو برطرف میكنه! نه خدایی فك و فامیله كه ما داریم؟

مردم از ننه باباشون ویلا و ماشین و پول به ارث می برن,من از بابام میگرن به ارث بردم از مامانم آلرژی!!!
ای خدا این خانواده است  من دارم؟؟؟؟

زنگ خانه خالمو میزنم شوهر خالم پشت آیفون میگه:
الو بفرمایید! فكو فامیله داریم

خواهرم 10 سالشه دیروز یه کیلو گوجه گذاشته جلوش داره میخوره بهش میگم چته؟؟ میگه تو مجله خوندم خوردن گوجه از مشکل "پروستات" جلوگیری میکنه!!!
به نظر شما راهی برای اصلاح این فک و فامیل وجود داره؟؟ من که نا امید شدم.

به پسر عموم تو مدرسه گفتن با اردک جمله بساز . گفته : ” پدر من اردک است . ”
فک و فامیله داریم ؟

پسر داییم یه خرگوش خریده اسمشو گذاشته ببعی فک و فامیله داریم؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فک و فامیله داریم ؟
رتبه ارشد پسرداییمو سه رقم سه رقم از راست جدا کردیم که بتونیم بخونیمش!!

بابام اومده تو اتاقم میگه دخترگلم من که با تو تعارف ندارم واسه روز پدر برام هدیه نگیریا.میگم نه بابا جون زشته میگه نه خب به جای کادو یه ماه پول تو جیبی تو نمیدم!!
بابای اقتصادیه من دارم؟؟

به مامانم میگم تو غذاها از "سیر" هم استفاده کن خیلی فایده داره میکروبها رو می کشه.میگه نه ریسکه میگم چرا میگه اخه میکروب کشه ممکنه تو و داداشت هم بمیرین!!
یعنی من و داداشم میکروبیم!!
مامان دلسوزه من دارم؟؟؟

دارم مسواک میزنم بابابزرگم دندون مصنوعیش رو آورده گذاشته تو جیبه پیرهنم میگه یه دستی هم به دندونا ما بزن:
فک و فامیله داریم ؟
تا دیروز ما رو می دیدی مِن مِن می کردی
الان شاخ شدی مَن مَن می کنی !
پاسخ
 سپاس شده توسط ɱɪɾʌʛє ، حقوقدان انجمن ، مهربان ترین دختر دنیا
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جوک های جدید و خنده دار فک و فامیله داریم…؟
  معرفی اعضای فامیل (طنز)
  جوک فک و فامیله داریم جدیده جدیده هر کی نیاد ضرر کرده
Wink آخه اینم انجمنه داریم!!!
  ........عکس نوشته کلاه قرمزی جیگر ببعی فامیل دور ببخشید عزیزم............
  فک و فامیله داریم
  جک-+18----- -18 جک پسرونه دخترونه همچی داریم اینجا از دستت میره نیای
  جملات طنز فک و فامیله داریم جدید (۲)
  باشنیدن شغل های فامیل هایمان...
  عنوان بی عنوان!!اینجا هرچی پیدامیشه!!!جملات خنده دار_طنز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان