امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عدم تمایل دنیل رادکلیف برای حضور در نقش هری پاتر

عدم تمایل دنیل رادکلیف برای حضور در نقش هری پاتر 1

دانيل رادكليف كه از كودكی در نقش هری پاتر بازی كرده، در داستان جديد رولينگ در نقش اين قهرمان ظاهر نخواهد شد.

به گزارش مووی مگ به نقل از مهر ، به نظر می‌رسید داستان جديد رولينگ كه درباره هري پاتر نوشته و در وبسايت پاتر مور مربوط به «هري پاتر» منتشر شده، توجه رادكليف را براي بازي در آن جلب نكرده باشد. به نظر مي رسد رادكليف متقاعد نشده باشد كه بايد يک بار ديگر در نقش هري پاتر راهي پرده هاي سينماها شود.

در جديدترين داستاني كه رولينگ در باره هري پاتر نوشت و هشتم ماه جولاي منتشر شد، اين داستان را با جام جهاني فوتبال مرتبط ساخت و هري پاتر را در حالي كه 34 سال دارد و داراي 2 فرزند است، با ماجرايی جديد روبه رو كرد.

رادكليف گفت موضوع اين داستان را مي‌داند اما تصور نمي كند كه قرار باشد اين داستان به فيلم درآيد. او گفت : تمايل من مي‌گويد نه، چون در حال حاضر حتي به صورت فرضي هم فكر نمي كنم اين كار عملي باشد.

او افزود: آنچه رولينگ نوشته و من هنوز آن را نخوانده ام - اما اين كار را مي كنم - مي دانم كه يک متن بسيار كوتاه است و در ضمن هري در اين داستان 10 سال بزرگتر از آنچيزي است كه من حالا هستم.

اين بازيگر 24 ساله گفت تصميمش اين است كه در سينماي مستقل و درام هاي تلويزيوني بازي كند تا اين كه به اولين سالي كه در قامت يک بچه 11 ساله در سال 2001 در اولين فيلم «هري پاتر» با عنوان «هري پاتر و سنگ جادو» بازي كرد، فكر كند.

او گفت: من در مدتي طولاني فقط در يک نقش ظاهر شدم و فكر مي كنم حالا قابل قبول باشد كه بخواهم سعي كنم تا آنجا كه ممكن است، نقش هاي متفاوتي را به دست آورم.

شاهدان صنعت فيلم منتظرند تا ببينند كدام استوديو ممكن است حق ساختن اين داستان جديد رولينگ را به دست بيارود. اين در حالي است كه سايت پاتر مور تا آوريل 2014 با همكاري سوني فعاليت مي‌كرد، اما فيلم هاي «هري پاتر» با همكاري كمپاتي برداران وارنر ساخته شدند.

در همين حال طرفداران «هري پاتر» منتظرند تا فيلم جديد رولينگ با عنوان «هيولاها و زيستگاه هايشان» در نوامبر سال 2016 راهي پرده‌هاي سينماها شود.

اين فيلم جديد نيز حاصل همكاري كمپاني برادران وارنر با رولينگ است كه در سپتامبر سال پيش كليد خورد و بر داستان نوت اسكماندر آنهم 70 سال پيش از ماجراهاي هري پاتر و دوستانش متمركز است.

رادكليف پيش از اين اظهار تاسف كرده بود كه ديگر نمي‌تواند درنفش هري پاتر ظاهر شود چون سنشان ديگر آنقدر بالا رفته كه نمي‌توانند هيچ جور به اين بچه ها مرتبط باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘dead~G!ฯГ✘ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، pendar77 ، یاسی@_@ ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
آگهی
چرا من خیلی منتظر بودم راستی شما خبرش رو از کجا فهمیدید من 2 یا 3 هفته ای میشه که می دونم

من جای دنیل بود  مطمئنا قبول می کردم اخه دیوونه جالبی و زیبا کتاب جدید به اینه که ما یک بار دیگه تو رو توی این فیلم ببینیم
پاسخ
خییییلی بیشوره کثافت!!!؛
آخه بی دنی مگه هری پاترهری پاتر میشه؟؟؟؟cryingcrying
امیدوارم یه چیزی بخوره توسرش بیاد بازی کنهDodgyDodgy
راستی بچه ها هری که سه تا بچه داشت چرا توی این داستانه دوتاداره؟؟؟HuhHuh
حالاکه فک میکنم میبینم بدبخت حق داره نخوادبازی کنهWinkWink
پاسخ
(31-08-2014، 15:34)Bonnie نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خییییلی بیشوره کثافت!!!؛
آخه بی دنی مگه هری پاترهری پاتر میشه؟؟؟؟cryingcrying
امیدوارم یه چیزی بخوره توسرش بیاد بازی کنهDodgyDodgy
راستی بچه ها هری که سه تا بچه داشت چرا توی این داستانه دوتاداره؟؟؟HuhHuh
حالاکه فک میکنم میبینم بدبخت حق داره نخوادبازی کنهWinkWink
اولا توهین نکید
دوما می توه اشتباه نوشته شده باشه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  حضور پررنگ زنان و کودکان در تبلیغات تلویزیون !
  مهران مدیری در فیلم جدید مسعود کیمیایی حضور خواهد داشت
  سونی به شایعه حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در فیلم Spider-Man 3 واکنش نشان داد
  اسکار قوانین مرتبط با نحوه اکران فیلم ها برای رقابت آن‌ها برای کسب جوایز را آسان کرد
  محمدرضا گلزار در فیلم جدید حمید نعمت الله حضور خواهد داشت
  اولین ویدیو رسمی فیلم No Time to Die با بازی دنیل کریگ منتشر شد
  بیلی کروداپ در حال مذاکره برای حضور در فیلم The Flash است
  دنیل برنارد برای ایفای نقش مأمور جانسون در فیلم The Matrix 4 بازمی‌گردد
  متاسفانه برای حضور در سینما باید به محفل‌های خصوصی و شبانه بروید
  نوید محمدزاده در فیلم جدید رضا میرکریمی حضور خواهد داشت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان