امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشاعره با آهنگ خوانندگان

سلام به تمام دوستان عزیز فلش خور
در این تاپیک مشاعره داریم با اهنگ خوانندگان. 
شما دوستان باید با آخر حرف آهنگ قبلی یه آهنگ دیگه بنویسید 
توجه داشته باشید که آهنگ بیشتر از دو خط نشه 
و اینکه اسم اون آهنگ با خواننده رو بگید 

خودم شروع میکنم 
تحمل نداره نباشی دلی که تو تنها خداشی 

*ی*بده

**نکته:نباید یک نفر با خودش مشاعره کنه 
مثلا شعر بنویسه بعد خودش دوباره یه شعر دیگه بنویسه.حتما باید فاصله داشته باشه با کسه دیگه

سپاس شده توسط SaRvEnAz_Hn ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، فازت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ، α∂ ρяιηcєѕѕ∂
آگهی
یه پسری که سر به رااااهه // شیطونی نمیکنه لا به لاااااش
شاید بپرسی از خودت چیشد کجا رفته صدام---حق بده که بعد تو نخوام با دنیا را بیام(شاید بپرسی از خودت-مرتضی پاشایی)
بعدی م بده
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
5ساحل باور نکردنیـ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
منو دیدی تازگیا؟که پیشونیم خط افتاده موهام کم پشت خسته شدن همه ی دوستام از فحش شدی یه ادم چرت قفله ای  که تف به این زندگی دلم حرفاشو بهت گه گفت (یه چیزی بگو- امیر تتلو و ارمین 2afm) ت بده
 سپاس شده توسط فاطمه:ef
تو خودت میدونی من ازت چی میخوام----مگه میشه باشیو تنها بمونم(مرتضی پاشایی-نگران منی)
بعدی م بده
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
5ساحل باور نکردنیـ
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
من فک نمیکردم تو بی وفا شی -فک نمیکردم ازم جداشی-فک نمیکردم ی روز ببینم با یکی دیگه اشنا شی

ی بده
 مشاعره با آهنگ خوانندگان 1

آگهی
یکی هست تو قلبم که هرشب واسه اون می نویسم و اون خوابه نمیخوام بدونه واسه اونه که قلب من اینهمه بی تابه
هزار نامه و پیغوم نوشتم تو بدونی
نوشتم تو بدونی تویی عزیز جونی
اندی
مشاعره با آهنگ خوانندگان 1
ی چیزی بگو بذاقانع شم تا نتونم جلو رفتنت مانع شم.
مممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
من این راها ادامه میدم ...

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان